FOREX: piniginio pasaulio pabaiga ???

Na, vis laukiau DrStrangelove, kaip autoriaus ir šitos temos “zavodylos” atsakomojo žingsnio, bet, panašu, kad jis ir pats prarado interesą… Nekaltas Kas pilnai suprantama… Mirkt

Tad atsakysiu aš pašaipūnui Andriui_S, kuris sau šypsosi į ūsą, kaip tas jo katinėlis info… Cha cha

Taip, nėra. Ką aš irgi sakiau, kalbėdamas, kad autorius (ne Dr.Strangelove) spekuliuoja terminais, sąmoningai nutylėdamas ir sudarydamas iliuzines asociacijas. Aš apie tai dar su kolegomis pakalbėjau, tai kaip ir prie mano nuomonės priėjom, bet čia nesvarbu… Nekaltas

Ir dar kaip! Taip Aš ir sakau, kad vis bandau iš skirtingų pusių prie to paties prieiti, aukštąjį pilotažą rodau, tik va tą pačią tiesą Dr.Strangelove vis nuginčyti nori, nors mes kalbame VISIŠKAI apie tą patį - FOREX!!! Cha cha

Įdomu šaltinis, tarp kitko, nes, matai, kas dabar spot, anksčiau buvo future… Mirkt

Ne, esmė tame, kad belgas pateikia statistiką ir foną vieno dalyko, o po to kalba jau apie kitką!.. Čia yra spekuliacija. Čia yra tai, kas vadinama spindoctoring… Taip

Aš ir nesiginčiju, nes, jei pažiūrėsi vien mano žinutes, tai viena kalba apie vieną Short variantą, o kita jau apie kitą. Iš esmės mes ABU teisūs, ir nėra ko mums tame ginčytis tikrai!.. Taip

Nagrinėjausi toliau, apie ką jo knyga ir kokie atsiliepimai. O skaitymui ji nėra naudinga, beje, ir peno naudingo pilkosioms ląstelėms kaip ir neduos. Tiesiog dar viena dirbtinė sensacija.

Beje, mane labai prajuokino belgo samprotavimai apie tai, pasiteisins jo teorija, ar ne, bus pasaulio pabaiga, ar ne: toks fifty fifty… Taip, ne, kaip jums patogiau… Arba lis, arba nelis… Cha cha SUPER prognozė!.. Taip ir aš moku, ir, pastebėsiu, apie bet ką galėčiau - juk garantija NET 50 procentų!.. Cha cha

O kas apie Sorošą žino visą tiesą?.. Mirkt

Kalba ėjo apie jo machinacijas opcionų rinkoje, kuo jis ir sujudino rinką. Beje, ar tik ne tu kažkur rašei, kad panašų dalyką vienas čiuvas ir pas mus NVPB bandė padaryti, pats iš savęs pirkdamas akcijas ir tuo sukeldamas kainą?.. Mirkt Taigi nuo to laiko po Sorošo bajerių biržos papildomų saugiklių irgi įsigijo. Sėstų dabar vengras, jei pabandytų tą patį pakartoti. Filantropu būti saugiau!.. Cha cha

Na, bendros globalios valiutos įvedimas - dar viena spekuliacija opia tema. Galop, tokia juk bendra atsiskaitymo priemonė juk ir taip yra - doleris. Buvo svaras, dabar baksas, o kas bus su jievriku - velniai žino… Eksperimentas dar gali ir nepavykti.

Tokios Sorošo kalbos yra tam tikras būdas sukelti dėmesį ne tik savo persona, bet ir paspekuliuoti rinkų stabilumo klausimais… Bendra valiuta? O kas tai? Bendra atsiskaitymo priemonė tarp šalių - turime juk tokią. O pakeisti nacionalines valiutas, tai tas pats, kas pakeisti jų nacionalinę ekonominę laisvę priklausymu nuo vieno globalaus centro… Na, nerimta tai… Ne

Ką gi… Panašu, kad tema vis tik užsidarė. Sėkmės visiems! Alus

Ne tai kad visikai praradau bet siek tiek apsilpo Šypsena Del to kad DarkSide uztikrino kad belgas svaigsta, nieko blogo nebus, vienzo la vita e bella Šypsena Be to buvo apie ka ir pagalvoti - kai uzvedei kalba apie opcijonus, as is karto pradejau galvoti apie execute at close akciju opcijonus, o jie akciju rinkos nelabai veikia (IMHO). Matyt su pinigais yra kitaip, nera execute at close.

BTW, as galvojau kad FOREX daytraydinimas yra on margin daugumoj, o ne opcijonai?