Fiodoras Dostojevskis "Nusikaltimas ir Bausmė"

kai nugalėsiu anojo knygų storumo baimę reiks ir man Fiodorą paimti Taip

knyga Gerai jaucias tokia dvasia, kurios net negaliu dabar apsakyti… viskas taip nekalta buvo! Nekaltas

nera ji jau tokia stora. pradesi skaityt ir nebegalesi atsiplest nuo jos.

Noreciau spektakli pamatyt Šypsena knyga hmm ja verta perskaityt bet lbai daug ten visokiu aprasymu ir tt , na sunkoka skaityt. paciam gali paciuozt Šypsena

Kaip tik pradėsiu skaityti šia knygą,o į spektaklį nueisiu perskaitęs,manau bus įdomiau žiurėti.

niekur nerandu šios knygos. nu bet tikiuos kada perskaityti, nes ištraukos Geraidabar skaitysiu Dostojevskio “Idiotą” Nekaltas

Prisidėsiu prie pagyrų - spektaklis turintis savitą dvasią (ir visai nesvarbu, kad salėje tąkart buvo velniškai šalta, o kėdės - kietos…). Mirkt Ir dar - prieš eidami geriau visgi paskaitykit knygą - bus lengviau viską suprasti ir tos valandos prabėgs nepastebimai! Laimingas

Gerai knyga. Jau nuo pirmojo sakinio mane uzveze si knyga. Taip uzvede, kad perskaiciau per savaite su truputeliu. Negalejau ne dienos isbut jos nepaskaicius. Skaiciau valandu valandas ir kaifavau. Bibliotekose visas knygas isgraibste, tai teko nusipirkt. Ir visai nesigailiu. Apskritai rusu literatura yra super Taip

Buvau spektaklyje. Kainavo ne 50, o 40Lt. ir sėdėjau pačioj pirmoj eilėj. Buvau sužavėta. Iš pradžių neįsivaizdavau kaip reikės išsėdėti tas 5h, bet laikas tiesiog nepastebimai prabėgo. Tikrai gyvenime nesu buvusi geresniame spektaklyje… Pačioj pabaigoj, tiesą pasakius, teko netgi porą ašarų nubraukti. Spektaklis baigėsi 23h, tai grįžusi namo visą naktį varčiausi ir nepavyko užmigti, o po to kokią savaitę jaučiausi kaip apdujus. Tikrai labai sukrėtė ir paliko kažkokį pėdsaką manyje, dabar ieškau knygos, nes noriu perskaityti ir palyginti kas geriau :}

Geriau nelygink. Ir knyga ir spektaklis tiesiog fantastiski Mirkt

Chm… Turi omenyje, kad knygos geriau jau neskaityt ar kaip tik patari perskaityt, nes labai gera? Nelabai supratau Drovus

hm as irgi mieliau noreciau perskaityt “Idiota” nei “Nusikaltimas ir bausme” Šypsena O spektaklis (kiek esu girdejusi) susilauke TIK geru atsiliepimu Taip

skaičiau abi ir ‘Idiotą’ ir ‘Nusikaltimas ir bausmė’, net nežinau kuri labiau patiko, šiaip ‘Nusikaltimo ir bausmės’ pagrindinis herojus man labiau priimtinas. O G. Varno pastatymas buvo išties puikus.

Bent man tai baisi knyga… Nustebęs Neimanoma jos skaityt! Ziauri kazkokia !!! !!! !!! Nustebęs

Nu jo rudenėli, skaityti knygą pc tikrai sux Blogai KietasMėgstu kalbėti apie knygas, o kas įspūdžiai dar švieži. Kovojau su šia knyga. Gryna to žodžio prasme, kovojau. Galvojau ar ji mane, ar aš ją. Vis laukiau intrigos, kažkokio veiksmo postūmio. Man knygoje netiko du dalykai: labai jau ilgas intro į patį nusikaltimą, o antrasis būtų, kad mano galva buvo nereikalingas epilogas. Galėjo gerb. palikt tai ir skaitytojo fantazijai. Šiaip ar taip, išėjo, kad vidurys buvo geras ir kadangi tai didžioji knygos dalis buvo visai neblogai. 8/10

nereali knyga Taip Gėlė skaiciau ir negalejau sustoti, visai nepajutau, kad perskaiciau tuos 600psl. Nekaltas sukrecianti ir dideli ispudi paliekanti knyga. po jos ir pradejau likusias Dostojevskio knygas skaityt, bet ji liko geriausia. gal todel, kad pirma Šypsena

knygos taip ir neiveikiau… Nekaltas