Final fantasy gerbėjų klubas

Nu tai taip išeina Laimingas Jeigu kartais važiuotum pro Kėdainius galėčius įrašyti, tau tik reikėtų man duoti 4 tuščius cd ir būtų žymiai pigiau

Dar nei vienos dalies nezaidziau bet tikrai noreciau pabandyti. Reikes kada laisvas busiu i kedainius uzsukt Mirkt su daug cd.

Lauksim lauksim Labas

Mentos
o kiek tu cd reikes? Visas ff dalis turi?
Megstu gera graju nuo pat pradzios zaist. Pvz pirma karta uzsikabinau ant heroes3 tai po to 1 ir 2 dali perejau. Dabar su 4 vargstu.

Šiaip kaip ir sakiau turiu pagrindines dalis: ff7, ff8 ir ff9, bet yra kelios abejonės dėl ff8, kadangi tėvas megino perrašinėti iš orginalo, kuris ten su kažkokia apsauga ir netgi virtualaus nepadaro. O šiaip su pc versija viskas turėtu būti ok. Tik vat man tai čia nebėda, ale tau gali būtų bėda, bu ff8 (pc) yra 5cd. 5 cd intalas kažkoks pas mane parašytas. O ff9 aš pats asmeniškai jau nebeturiu, nes tėvas pardavė draugui, bet jis dažnai lankosi pas mus, tai paprašysiu, kad duotų. O geriau pasiknisus tai raščiau ir pačias pirmąsias ff dalis, bet jos bus pas mane tik ant sega ir dar ten kažkokia platforma. Tu tik nenusigask, sega grajai eina irgi per emuletorių, kaip ir ps ŠypsenaNu krc kai tėvas grįš aš tau parašysiu į temą ar geras tas nat ps ar ne.

P.S. ff7- 3cd, ff8(ps)- 4cd, ff9- 4cd

Turiu ash emuliatoriu ant segol. Landstalkeri bandziau pereiti nes savo laiku ant segos nesigavo. Šypsena bet ff nemaciau parsisiust Liūdnas

Aš šiaip turiu savo svetainę ir galiu įmesti tau ff jeigu rasiu, bet ten bus tik pirmosios dalys Cha cha

Taiva nežinau ar siųsis jums ar ne, bu ta mano svetaibė kažko puliuoja kartais. Aš čia įdėjau visą keles versijas final fantasy. Šiaip ten eina tik ant super nintendo, tai reiks ir emuletoriaus.
http://www.freewebs.com/fokusai2/ff.rar (žaidimai)

http://www.freewebs.com/fokusai2/emu.rar (s.nintendo emuletorius)

Pasakykit kas,kokios dabar yra iseje FF dalys ant PC kurios butu netik multiplayer skirtos,kad ir ant single duotu lost,naujausia zinau tai tik 9 dali.Tai va jei kas zinot ant SINGLE player ar yra naujesne dalis taip plz pasakykit. p.s apie 11 dali zinau kur tik per neta lost imanoma Cha cha

Mentos
ash dabar net neisivaizduoju kada prie interneto prieisiu nes namie kapitalinis remontas ir kabelio iki kompo neuztenka Liūdnas

pats geriauses mano zaistas rpg ff Šypsena bet zaidziau tik 7 ir 8 kitu taippat nezaidziau nes consoles neturiu, o 9 su emuletorium nemokejau paleist Liūdnas bet tai ten jis toks keistokas man tie vaikai keistai atrodo Šypsena. seip pabandykit morrowindaGerai tikrai vertas demesio zaidimas irgi begalo patiko

Sorry man tas morowindas nieko gero. Kažkokia pieva. Final fantasy 100 kartų geresnis. O kas nors yra ff8 perejęs ir gal jau matė paskutinį filmuką su zjbs daina. Girdėjau, kad net milijoną išleido, tai dainai. Ten buvo labai sunku, bu ta daina buvo japoniška ir reikėjo rasti japonę, kuri moka gerai anlgiškai. Ėėėėch kad tokių grajų tik daugiau būtų…

o koks cia tas grandia? apie ka cia jis kaip ff tipo?

Grandia irgi neblogas, bet ten labai margos ir akį rėžiančios spalvos, o šiaip panašus į ff7.

o grandia tai visai nieko,Grandija 2 kelis kart perejau,visai nieko
Šypsena

Šiaip dar yra kažkoks Cronocross (2cd) irgi labai panašus į grandia bei ff7

niekur nerandu jokio info apie ta Cronocross gal netaip parasei pavadinima Liežuvis

Ups ne cronocross, o chronocross.
http://www.animatedrpg.com/chronocross.php?page=multimedia/rpg/chronoc
ross/screenshots
čia yra keli screenshot’ai

P.S. Tėvas blogai ant disko parašė ir aš neteisingai jums parašiauJuokiasi

duokit ir man teva kuris su pc zaidzia Šypsena px kad netaip uzraso Šypsena

e bet tai jis tik ant ps ane