FILOSOFINIS KL: Protas - elektra? [Jei taip, pabandykit pasnekėt su rozete, jei ne -įrodykit kitaip]

Tamstai viskas gerai kad taip galvoji? Apakęs

Man tai tvarkoj, bet jum su humoro jausmu tai, itariu, (amerkietiski) nepyragai Kietas

mintis labai logiška, šiaip jau žmogaus refleksai paremti elektra (grubiai tariant), meilė gimsta dėl cheminio poveikio smegenyse, sakoma, kad dėl to žmogaus kvapo, kuris patikoCha cha Kitką veikia hormonai(adrenalinas, testosteronas ir pan.), jie nėra elektrinės kilmės.

Juokiasi Juokiasi

Manau yra fiziologinis ir kazkoks kitoks (pavadinkim ji dvasiniu) smegenu veikimas. Yra tam tikra energijos rushis, galinti itakoti elektrocheminius procesus. Beje, elektra-reiskinys platus ir tai, kas vyksta prietaisu laiduose tikrai ne tas pats, kas vyksta smegenineje Cha cha

Pvz. elektrochemines reakcijos nepaaiskina telepatijos reiskinio. Pvz. jauciu zmogu per atstuma, daznai zinau ka masto, kada paskambins. Karta aiskiai pajutau kas nutiko mano broliui. T.y. rysis tarp zmoniu irgi tam tikra proto apraiska. Beje, budinga ir gyvunams… T.Y.informacija sklando ir ore, o mes sugebame ja pasinaudot. Kokiu budu ji uzkoduota erdveje-visai neaisku.

Mr Froid > o jei mano uodega yra mano antena, padedanti susisiekti su gentainiais is kitu planetu? tai kas cia negrazaus?