FIDI-37

iskilo ir man tox klausimelis - o ka jus wejxit i centrinius pas filologes nueja? Cha cha kadangi esu viena is ju, taj wat man indomu… Nekaltas Liežuvis

gausit smaginti fidzius. Gerai

kaaa? eeeee as tajp nezaidziu! Flirtas

Stai ir baigesi 37 FIDI… Siemet tikrai buvo labai geras renginys: ir dienine su atrakcionais, rekordais, saules kliosas… ir eisena, dinozauras buvo gyvibingas kaip niekad, zmoniu eisenoj belekiek… vakarine dalis klube iki 2000 zmoniu, inculto Ignas I.V. Dj Mantini, ir zinoma gausybe fiziku…

mindis007, nefloodink daugiau kaip sioje temoje…

Jėgelė buvo! Tikrai super, tik kazhkaip nepastebejau tu skraidanciu aparatu varzhybu? ar buvo jos? Nekaltas ir to rekordo siekima kazhkaip prazhiopsojau Nekaltas Nemaniau kad tiek zhmoniu susirenka i tokio tipo shventes, bet likau labai patenkinta! Ir klioshas gerai pagrojo ŠypsenaTik nuvargau per diena ant koju ir i Zebra jau nebeejau… bet turbut visvien nebutu ileide PiktasJus, Fizikai, jega Bučkis

Tj jau tjp… O FILOLOGES tai kaip ir galima pamirshti… Flirtas Nium ish mano poziurio tashko tj visai neblogai buvo… Bet kaj valanda laukt rejkia, kad tave i kluba ileistu tj visai negeris… Kanda

plia jau tau tai patylet reiketu. Zinowas mat fizikos atsirado -> [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/433046.30 2-=(141221200](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/433046.302-=(141221200) kas bendro tarp matematikos egzameno ir organizavimo gero tuso? Apakęs Tu vaikeli uzeik i firmas kurios uzsiema tusu planavimu, organizavimu ir vykdimu. Ir pasiteirauk ar kas nors raukia ten matekoj ar fizikoj Juokiasi Zodziu gydyk galwa maziaw Blogai

asile tu gal pats pasigydik! prades man cia kazkoks vandenilio skystintojas knist prota, gal kazka neta pats susiskystinai, bl kaip nekenciu tokiu ****** pediku!

Tau kazkas smegenis spaudzia ar apsirukei? Eik pasiusiok, valerjonkes ishgerk, grynu oru pakvepuok ir daugiau nesidauzik su galwa i siena Ne54 zinute buvo skirta ne tau o VoxDei. Prakrapstik akis Mirkt

Rebiata, dafaite gyvenkime draugiskai Flirtas

nenuvaldomai arteja 37 FIDI, visos naujienos, idomybes, klausimai cia!

pirmoji naujiena, siemet FIDI planuojama daryti balandzio 2 d.

Bus gaidys kaip visada… Ko norėt, jei į posėdžius alaus eina gert, o ne posėdžiaut…

pofig… kam tie posedziai, geriau alus… Girtas

siaip jau nuo gilios FIDI senoves taip yra daroma, ir iki siol nei viena FIDI nebuvo praleista. Paruosti FIDI tai ne koks mokslinis darbas! tai yra svente, tai didziulis prikolas, kad svente butu kuo idomesne ir linksmesne mes turime sugalvoti kuo daugiau visokiu nerealiu ir prikolnu dalykeliu, pvz kaip atrakcionai ir pan. Alus - geriausia priemone pasiekti tikslui!

Tikiuosi bus siltas oras kaip pries kelis metus Girtas Alus Tūsas

taip, tik deja gal seniau kitaip buvo, bet pastaraisiais metais iš tų idėjų įgyvendinimo šnipštas gaunasi. Graudu žiūrėti. Kad ir FIDI eisena — bene pats geriausias ir įspūdingiausias dalykas galėtų būt, o šitaip varganai atrodo… Vakarinė dalis — vėl, visokiose kamurkėse, sueina žmonių ryškiai per daug, prirūkyta, vietos nėra, alus laistomas… Pernai net pankų salės nebuvo — ko eit išvis į tą vakarinę dalį, jei pankų salės nėra?! Vienas iš tų organaizerių paaiškino man, koks yra pagrindinis reikalavimus FIDI organizatoriams: jam neturi trukdyti ir kvaršinti galvos mokslai, laboratoriniai ir egzaminai. Jei esi “amžinas studentas” — pretenduoji į aukštesnes pareigas. Kokį FIDI gali suorganizuoti studentas, elementarios aukštosios matematikos egzaminą išlaikęs tik iš 13-o karto?! Graudu, ką ir besakyt… Ir šįmet situacija nepanašu kad pagerės…

Na apturesim shiais metais pirma FIDI… Paziuresim kas ten kaip… Atsiliepmai ish labai ankstesniu metu taj super, bet apie pastarasias kelias FIDI nieko gero negirdet… Ne

Wis tiek neaplenxit niekad MIDI =) sekmes Mirkt