FASTER movie

Luzineja tavo ftp Ne

tik disko savikaina, nupirkau tris dvd kuriuos ir irashysiu jau visi parduoti.

visi parduoti, bet tik rytoj jie bus COMPLETED Cha cha

Streetas: tai gal tavo pagalba jie bus COMPLETED ? Cha cha

jap Cha cha

emule stringa kazko, bet neuzilgo tuoj galesiu ivertint Nekaltas

As turiu “privatu” FTP (akaunta) kuriame guli filmas.Kas noretu pompuoti, parasykit man i [email protected] “Bilietu” skaicius ribotas…bet gal uzteks Šypsena

siuo metu konvertuojamas filmas, greit bus puikios kokybes per du cd filmas. jei labai reiks - pagelbesiu.

i koki formata konvertuoji? jau turiu divix’e, bet speju, kad mano dvd gali negrot. o per monika ziuret neveza. VCD arba SVCD but Gerai

jei kam reik dvd copy… msg me…

Beje apie pati filma, tikrai verta paziureti nes ten nera jokiu nesamoniu o vien tik dokumentiniai-faktai , tikri vaizdai ir viskas REAL. Ypac tie kurie megsta karts nuo karto paziureti MotoGP ir tie kurie tuom nesidomi bet galbut susidomes po filmo ŠypsenaRimti MotoGP fanai pamatysi neviena jau matyta vaizdeli bet bus ir tikrai nematytu veiksmu is uzkulisio ir pan. Cha chaGeras,rimtas filmas apie motu lenktynes po daugelio metu pertraukos.

nu ziuresim

O gal galima butu uzsisakyt shita movie kad ir cd ishkeptu…?? Gal bus daugiau norinciu ir pasdarysit litu, nedaug bet ant bendziaus uzteks… Nekaltas

as nesuprantu kas cia per mada ateina uzsidirbinet $$$ ir draugu motomanu Blogai man tokia strategija nepriimtina Nepapraso tai paimi ir perrasai jei turi laiko ir fsio…

Arba idedi kur nors i ftp ir _uzdyka_ duodi siustis… Šypsena Kiek cia tu litu uzsidirbsi…

Butu dziugu to ftp adresiuka suzinot… Taip

nu blia, galesiu paskirt dvi dienas, laisvai galesit atsisiust, bet kas is to, su daugeliu greiciu dvieju video failu neatsisiusit!

Dekit greiciau bo neislaikysiu!

Nu tai SKAITYTI MOKAT ZINUTES VISAS? Apakęs Apakęs Apakęs

Jordis > sita klausyk galetum gal padaryt tas copy bunu vilniuj beveik kas diena prilekciau ir paimciau kada uz CD po alaus bonke Taip arba lt Cha cha Na zodziu jei man i privata savo tel imestum pasukciau kaip nors gal susitartumem Cha cha