Fabrika zvezd 5 (59 žin. jums patinkančių fabrikantų sąrašas)

supratau !!!labai gaila nes man tai visai patinka

Kiek aš žiūrėjau (atkreipiau dėmesį, nes gi lietuvė vistik Cha cha Cha cha Cha cha), tai ji tik gimė Lietuvoj Nustebęs Nu bent lietuviško akcento ji tikrai neturi ir pavardė nelietuviška… Ale vistiek žiūrėsiu Cha cha Kol iškris ji.

ai uzkniso pridare tiek vienodu laidu, galetu sugalvoti ka nors panasaus, bet naujesnio… o tai tas pats per ta pati… Nekaltas Labas !!!

Man ziauriai patinka… ipac tas toks juodaodis vaikinas… Šypsena mmmmmm… Girtas Niam niam Žvaigždė

Turi omeny Migeli? ŠypsenaUj nea… Nekaltas Jo plauku chaosas atbaido Juokiasi…rimtaj Liežuvis

Migelis? jei jis tai idomi ishvaizda , gaila kad truputi asmenybe nusileidzia ishvaizdai , butent del to ji ir nominavo shia savaite tikiuosiu kad jis pasitaisys nes ttai tikrai butu geras artistas truputi truksta savarankishkumo ir drasumo.

Labas Laimingas Tūsasjau rytoj bus naujas koncertas negaliu sulaukt Taip

Aj, rytoj tas vakaras? Pas mane bulbašiai rodo šeštadieniais idiotai Cha cha Nenominuota lietuvaitė?

Gal zinot is kur parsisiust Fabrika zvezd 5 dainu?? O ypac praeito penktadienio kai ishkrito tas bachuriukas, nu jo dainos reiktu… Girtas Laimingas

a per kuri kanala rodo? Nekaltas

nors jau ir paveluotai bet atsakysiu ne nenominuota Mirktlabai gaila kad ishmete ne ta migeli kuris tik shokti moka o dainuot tai tikrai ne o talentinga mergina Liūdnas

1 baltijos kanalas

sunku bus nes net ketvirtos mazai ka radau internete o jau penktos tai vargu kad rasi

audiofind.ru 5 dar nėra…ir bus tik po finalinio koncerto (ta prasme tam stadione)

shejp popso neklausau. o ypac rusisko. bet fabrika man painka.idomu paziuret Taip

nu Cha cha dekuij kad paguodet kad nerasiu bet radau Šypsena ruseliai gi nesnaudzia ir viska ysirashineja… ot… taigi bandykit… fz-stars.com.ru/modules/incontent/index.php?op=aff&option=0 &url=mp3.htm Laimingasbeje tam www yra ir video!!!

man tai patys geriausi buvo 4 Girtas Bučkiso shitie na ash dar nepripratau prie ju bet …visai neiko ŠypsenaRuslanas Girtaspats grazhiausias ir fainiausias Girtas Bučkis Apkabinimas