Fab

Laukiu kada cizų kainas padarys kaip new zealand Cha cha marlboro pokelis 38$, eurais ~20€ Ufff

Visada rukiau West Light, bet nepamenu kiek kainavo, gal 2.5 lYto?

Bet dabar kuras pigus, litras 1pinigas. Tada buvo 2 pinigai.

tegu daro. cyzom ne kandys barygins o dielcai Juokiasi

Pasiskolino/-s 5 milijardus. Tai reikia gi is kazko juos paimt. Jei ~40 proc bvp vaiksto “juodais” per NT, tai ims is to kas apskaitoma -akcizu ir mokesciu Taip

Gavau pilną faizerį. Nebuvo atchodų nei po pirmo,nei po antro. Kažką kūnas veikė, nuovargio buvo,bet tik tiek

kinokrad.co/354290-chikatilo-1-sezon.htmlvisai poxuy toks, aisku nagijevas netinka pagr. rolei, bet seip multikas puse bb

mane islandu detektyvinis serialas gerai uzkabino netflix.com/lt/title/80114869

Nieko nedave ir kiek suprantu neduos Juokiasi

Tai Majauskas karts nuo karto ishstoja su “idejom”, pries tai lyg ir advokatus, notarus norejo labiau apmokestint, kiek supratau, korta nepaejo, persimete ant paprastesnes liaudies.

pirmas pfizer vakare biski pasilaike 37 temperatura ir ple kaip ranka skaudėjo, antras birzelio 4 .

Ko jus to faizerio isikabinę? Kažkoks kosmosas… jau penki pažįstami po dviejų skiepu faizerio serga. Medicinos sektorius. Aisku lengvai… Gerai

nuo AZ athodai truko lygiai 24 val , iki 38.5 temperatura ir raumenu skausmas

Vinas ir ka dabar? Vieniem vuenaipnkitiem kitaip… Ir skirtingos vakcinos… Cia kaip ir asmeniškai kiekvienam… ner prasmes matuotis šį kartą Juokiasi

AZ sestadieni diena ileido poto 4 alaus neraso niekur kad negalima gert tai ir sau ramiai… nakti 39c, kita diena 38 vakare jau 37 ir pirmadieni i darba px

kolegai galva truputi pasakaudejo ir viskas, bet jis vyresnis 15 m, kitas vienmetis apie 10 val 37,8 temperatura

Vicke net man girtuokliai pasake 3 paras minimum. Siap rekomwnduojam dvi savaites. Juokiasi

tai ten pasakos realiai niekur neaprasyta sitas reikalas tai kazkaip nesukau galvos Cha chao jei dar dadesiu nutyleta viskio binke ant triju ?

Pasirodo ne aš čia didžiausias girtuoklis bangoj Cha cha Juokiasi

nu nzn matomai Cha cha bet darbo diena nei laso, nei paxmelnas i darba neinu