Eutanazija ar

As tai pat uz.Maciau du labai artimus zmones mirstancius,kurie kankinosi siaubingai.Tai buvo senokai,bet tie "vaizdai" dar ir dabar pries akis iskyla.Negi zmogus gyveni,kad sulauktum tokios skausmingos ir baisios pabaigos?Nekaltas

Esu 100% uz pasirinkima to zmogaus, kuriam to reikia. Tegu buna pries tas, kam nereikia… Bent jau kol neprireiks… Kiekvienam asmeniskai spresti - kankintis ar ne. Tikrai nenoreciau, kad tai butu nuspresta uz mane… O butent su tais draudimais ir nusprendziama uz kiekviena, reikia to ar ne…

Beje… Surinktu kas nors visus komentarus ir nunestu komisijai, svarstanciai si klausima, tai GAL bent neliktu tik paprastu klausimu su keliais komentarais…

sveikas protas sako,kad uz, bet religiniai isitikinimai,kad pries. kol kas neaisku,kas nugales Šypsena galeciau padebatuoti abiejose pusese su vienodu ikarsciu LiežuvisŠypsena

Geraiuz,koks ten tam zmogau gyvenimas lovos patale?TIk uz eutanazija

100% Uz

Čia iš spaudos , o juk ir šiuo atveju galim būtų buvę pritaikyti eutanaziją Nekaltas

Masačiusetse (JAV) iš ligoninės buvo išrašytas vyras , kurio 97 procentai kūno buvo nudegę . Iki šiol manyta , kad panašūs atvejai yra mirtini . Džeris Sekmejeris nukentėjo sprogus dujoms . Vienintelės sveikos vietos liko pakaušyje ir pažastyse . Sunkų nudegimą medikai gydė odos persodinimu , kurį imta taikyti aštunto dešimtmečio pradžioje .

Gerai tikrai uz nes jos nebuvimas tai zmoniu kankinimas Liūdnas

GeraiGeraiGeraiGerai

ash tik uzh ,bet kiek esu girdejes kuo archiau mirties -tuo gyvenimas darosi mielesnis ir laikomasi isikibe uzh shiaudo. Nekaltas

Už eutanaziją… Esu matęs kaip jaučiasi sunkiai sergantis žmogus. Kada jaunystėje buvęs stiprus ir sveikas, dirbęs ten kur… , o liga tiesiog naikina jį tiesiogine to žodžio prasme…, taigi.

as taip pat su mates kaip kencia mirtinas ligonis eutanazija jam vienintelis issigelbejimasGerai

Geraibet yra ir savu minusu… Kajkurie pradetu tuo piktnaudziauti Nekaltas~

o tai kam tas psichologinis pasiruosimas, jei tai toks jau geras ir sveikitinas dalykas? Nekaltas tu gi zadi zmogui padeti, ane?

o krauja priduotum, jei jo prireiktu kitam zmogui?

Esu mates, kaip kencia mirstantis nuo vezio zmogus - ir iki pat paskutines akimirkos jis LABAI NOREJO GYVENTI, griebesi kiekvienos galimybes - nors gydytojai aiskiai pasake, kad sansu nera, jis vistiek nepasidave iki galo…

jei bijai gyventi, nes baugina galimos kancios - tai gal “legalizuokim” savizudybes - kiekvienas moksleivis ir visi kiti nekeliantys gyvenimo nastos ateina i tam tikra istaiga ir po keliu minuciu visos kancios bei problemos baigtos - jo kuna atiduoda artimiesiems

as su Tavimi visikai sutinku, tik nesuprantu - prie ko cia eutanazija? juk jei tau kazkas netinka, pasirenki mirti ir nusizudai - nieks Taves nesulaikys, jei tik Tu pats to nenoresi… ar Tau tikrai sudaro kazkoki skirtuma - legalu tai ar ne?

as esu ne tik girdejes

uz eutanazija.piktnaudziauti nelabai pavyktu nes tose salyse kur teisiskai itvirtinta eutanazija yra sudarytos specialios komisijos(jas sudaro kompetentingi atstovai-gydyt,psichiatras,psichologas ir t.t.),kurie patvirtina jog tikrai zmogui kitos iseities nera ir jei jis pageidauja iskeliauti anapus,duodamas leidimas atlikti eutanazija. pastebejau kad cia vyko kaip ir diskusija,kad mirstantis griebiasi siaudo.na zinot mirstantis mirstanciui nelygus…vieni saukia kad kancios greiciau baigtusi,o kiti-“gelbekit!”.o eutanazija juk ne prievarta,pacientas turi teise pasirinkti ar jis to nori ar ne.o komisija patvirtina ar tikrai galima atlikti eutanazija.