europinis ar amerikonas?-is kur zinot?

tai gal geriau nupirk bonka brendzio(toreso arba grand kavalier) ir nuvaziuok i ta salona del 30 lt nenubiedniesi nereikes duros stumdyt pasakys is kur tas mocas jei kitaip neina

[/quote]

amerikietiskuose gaminiuose!
cia kalba eina apie Japoniska produkta, tik skirta USA rinkai, prie ko cia varztai?

[/quote]

nu akurat as negaliu musiskio sriegio kai kur isukt - sake sriegio zingsnis kitoks - diedai garaziniai kalbejo, kad toks zingsnis is rusku tik pas kamazus Cha cha

as pakartosiu www.car-fax.com

aha trigubai daugiau kuro ema.nusneki cia kolega,isgasdinsi tautaJuokiasi

PavargęsBaisusVau!Kvankt?

amerikonai yr blogis Juokiasi
nieks nepirkit amerikonu, duokit uzdirbt is europos varantiems Nekaltas

siaip gali pasiskambinti yamaha atstovams lietuvoje ir jie tau nuosirdziai pasakys kokie skirtumai (jie ten irgi nemegsta amerikonu). bet pasakys protingesniu budu kaip atskirti nei tai kad benzo ima 2 kartus daugiau Šypsena

skambink i yamaha apsimetes shlanga
veizek i liustars ar yra e raide
spidometro subtilybes
nakleika ant remo
buna dar islike visokiu trumpu instrukciju ant bako ir gale remo (jei FR ar IT kalba, pats supranti)
coliniai varztai buvo pas senesnius motus, db berods nepasitaiko

beje, pas UK motus, kur yra dviguba nesimetrine lempa, skiriasi (pas mus trumpos kairej, pas juos desinej)

o kuo tas amerikonas jau taip blogai?

siaip kaip MOCAS,jokio skirtumo,vaziuoji ir jieMirkt,bet tarkim MAN tai aktualu,nes tiek masina tiek mocu vazineju metus(sezona)o kartais ir maziau(megstu atsinaujinti)…tad man logiska,jog reikia galvoti ir apie tai,jog reiks ji pardavineti.Paskutini karta kai pardavinejau R6(amerikona) tai is 5 kokie 4 skambuciai(realus klientai)buvo is Latvijos,Estijos…bet jie amerikonu neperka(neregistruoja pas juos),tad su amerikonu klientu ratas ZYMIAI susiaureja…

siaip tai perka bet ten tipo 5 metu limitas yra ar kaskas panasaus savo honda pardaviau latviui sake px po 2 metu uzsiregistruos, bet sutinku kad europini lengviau isskisti

Blogai kai yra jumoro stokaUfffaš čia apie kura kad du kartus daugiau ima ,aš man rodos išpradžiu aiškiai parašiau realu buda kaip atskirtKvankt?

Milzinasss ramiai Šypsena viskas ok Šypsena

prieni ir klausi - du ju spyk ingliš ? ju is janky ?
Juokiasi Juokiasi Juokiasi

taikaKietasLabas