euro 5

Lietuvos sporto universitetas:

maniske tai ne inkaras, visur ja tampomes, bet va kad ir subarike dabar daug daugiau vietos nei antaroj, tai iskart pasijaute patogumas keliaujant Mirkt todel ir sakau. Kupas gerai ir i darzeli pavezeti su kupu vaika nera blogai, tik va jau pjauti kur i kelione nebepatogu. O keliauti megstu, nes namie sedeti vien todel, kad turi vaika yra didele nesamone

tai kad dauguma su tais vaikais uzstrige kaip su balastais,masina pagal vaikus,namai/butai pagal vaikus…bbd,niekados taip is esmes negyvenau, visur kartu ir buna su tevais,duru mazai masinoje,ilips ir sedes bet kokiu atveju,jauni yra,nesunku visai.

adamkOu, z3cia yr pedamobilis, z4 visks norma Cha chadr nuo e61 svajose db ant e92, o kai reiks pirkt… nu nezinau, bet, kad tos troikes nepirksi, tai 90% Cha cha

“tai kad dauguma su tais vaikais uzstrige kaip su balastais” Taip sito tai nesuprantu… Va ir dabar po kuciu-kaledu tarpusvenciu istaikem islekt keliom dienom i Viena Nauju sutikt, patiko ir mums, ir dukrytei Šypsena

pfffffffff Cha cha ne inkaras. Cha cha o tu lakti gali tris dienas su barbosais visokiais nuo 92 kurie paieskomi? Juokiasi arba seip kur trintis, kur tik syza uzsinori? ar i miskus pasiduot vienas? Cha cha atsikelti vidury nakties ir ispyzdint xyu znajet kur, ar kokias dvi paras knyga skaityt (tikra), kai norisi ramybes, ar elementariai veltis i visokias piridriagas, adrenalininti, kas irgi teikia nemaza kaifa. Cha cha vaikai pzdec koks inkaras, adekvatus zmogus, turedamas vaiku, niekada neleistu sau panasiu malonumu.

Ir dar nakciu kazkas vadina neadekvatu Cha cha

as ir vaiku neturedamas taip nesielgciau Mirkt kiekvienam savo. Gal as tada siaip inkaras is prigimties Juokiasi

Nakciauble, bet zinok, kad buna kitokiu zmoniu, kuriem vertybe vaikai. ir kai jau virs 40 o ju dar nera, tai vpis2 tas pjankes 92 ir visa kita bledstva.

ubagss>visada 100% sakiau,kad e60/61 Špyga Blogai Neir kad 90% bus feisliftas e91 Taip ar sakai po fau eis kija motors? Pavargęs o kad bresta pirkimas Mašina tai fakc Taipnakciau>3paras lakt man jau pereboras Cha cha dvi paras lakiu ir dabar ir anksciau ir niekas man netrukdo to daryt,su barbosais trintis nepatinka ir nepatikdavo,miskuose irgi neidomu Cha cha man jau ir barai nebeidomus is esmes,tiksliau idomus,bet planktonas ten besirenkantis nepatinka.

man ir pereitu metu reviu, tai trb isimintiniausia buvo, kai pabudau kazkur kopose po krumu, nu ir dar zahrapiel, pzda kaip ramu ten. Juokiasi bet cia laukiniam visiskai pliaze pzdinant su dvirka pajuriu ir miskais per visa lt pajuri. arba tie du turai i nyderlandus. Girtas pakeliui vynelis prie vairo. Cha cha naciovkes masinoj. nu va dar nusimato markiu ikalt DOB, irgi reiks kur isisnest i miskus, link kitur pakeliaut. man to reik. Cha cha o vaikai, nu pareiga aisku, bet butu totali pzda. Cha cha viskam. gyvenimo galas galima sakyt.

Dr002 junior’as greitai pirks coupe Klasta Cha cha

SUOMI>kazkoks ne motoristas anas,sake geriau susiras damu su Mašina Juokiasi

Ka te nemotoristas…alfonsas tikras Cha cha

scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11898543_47 2786902883543_868525687043437650_n.jpg?oh=5f8d240d7be6047313a484c0c862 5b25&oe=5743E4F4 Juokiasi lama nx

geriausia yra gydyti kitus, kaip vienaip yra lievatorija, o kitaip yra zjbs Gerai Cha cha

ble pacukai tai jau geriau tada normaliai tikra irokeza nesiotu Cha cha Blogai

dr… Pavargęs ten tavo vaikas?

Kvadre, tu kazkiek teisus, bet mane irgi daug kas gydyt bando, nors as ju nerushinu. Ne Cha cha tai ir as galiu pagydyt savo tiesom reiskias ir stebet reakcijas. Cha cha

nei nezinau ka ir atsakyti i helixo klausima Pavargęs nu greiciausiai Juokiasi