€ ...euras Lietuvoje bus uždraustas !! €

Cha cha

vistiek ant banknoto turi būti visur parašyta “euro” (na čia bent jau mano tokia nuomonė)

visishkai pritariu.

debilai tie olandai, va ka as tau pasakysiu Cha cha tegu apsisika jie su savo eur o , BLE! kaip noresim, taip ir vadinsim, ne jie cia karaliai visaziniai ble! Juokiasi

na Grakijoj uzrasyta uro, bet ne lotyniskais rasmenim Mirktidomu, kodel tai olandam neuzkliuna, tuo labiau, kad ten ir ant banknotu taip raso, o idomu , gal kam teke tokiu euru (graikisku) turet ir ar juos privalo primti vioj europoj visos prekyvietes, ar tik Graikijoj?

cia tai apsurdas Šypsenabuvo per zinias ir apie graikija, juk rasiau.

niu as tai uz eurą, o ne uz euro Nekaltasbeje, a b surdas Mirkt

koks skirtumas, apsurdas… absurdas Cha cha - svarbiausia kad suprantate mintį. Kodėl visiems taip patinka taisyt mano klaidas? Vistiek niekada nebeišmoksiu taisiklingai lietuviškai, pabaigusi lietuvoje vos 6 klases Mirkt

Man tai do lampocki,kad tik greiciau juos ivestu.

tais y klingai, L ietuvoje … …juokauju… Laimingas

ir dar ne visas klaidas istaisei Nekaltas Drovus anyway, as tik siaip parasiau, gal kita karta prisiminsi ta zodi, vis tiek graziau kai be klaidu Mirkt Apkabinimas

O privalumas to koks ?

Nesistengiau visas… tik tas kurios jau labai aki reze… Laimingas

nereix konvertuot, perskaiciuot ir t.t. aisku yr ir minusu, bet mano gyvenime pliusu daugiau…

A minusai kokie?

pala, o tai neturi visi banknotai visoje Europoje būti vienodi? ar mes, lietuviai, turėsime savo eurus, latviai savo, olandai savo, vokieičiai irgi savo? nes jei pirmas variantas, tai tektų, kaip suprantu, keisti visą euro banknoto ir monetos dizainą, prie “Euro” bei “Eypo” (vietoj “o” turi būti graikiška omega) prirašyti “Euras” (paskui sukrustų ir latviai su savo Eipi etc etc…ir pusė banknoto būtų paskirta euro pavadinimui skirtingomis kalbomis Pavargęs)…o jei antras variantas, tai nuvažiavęs į Vokietiją, ten mokėsiu Eur ais , o grąžos gausiu Eur oNekaltas…tik paskui koks neapsišvietęs vokietis degalinėje nepriims mano lietuviško euro, mat jam reikia, kad būtų “Euro”, o ne kažkoks “Euras”

Labai originali mintis Veee - labai “europetiska”, kaip ir mes visi - “europeciai” Blogai

debilai tie olandai, va ka as tau pasakysiu Cha cha tegu apsisika jie su savo eur o , BLE! kaip noresim, taip ir vadinsim, ne jie cia karaliai visaziniai ble! Juokiasi

vat būtent, būtų tikra sumaištis Veee

bernardinai.lt/index.php?s_id=143&exp=1&n_id=16472

Tai pala, iš straipsnio supratau, kad niekas nežada keisti pačių banknotų (nors tikrai reiktų, juk graikiškas užrašas yra Nekaltas) - tas lietuviškas euro linksniavimas bus galimas tik dokumentuose. Aišku, man šiek tiek keistai atrodytų lietuviškame dokumente matomas tektas: …tad buvo nuspręsta 28 mln. euro skirti švietimo ministerijai… NekaltasTiesą sakant apie tai niekad neusismąsčiau…negi, jei nebūtume išsireikalavę, būtumėm taip ir rašę, kaip kątik padariau aš? Baisuhm…įdomiai…o šiaip tai tikrai galėtų prie “Euro” ir “Eypo” prirašyti ir “Euras” Taip Kuo mes blogesni už graikus ir germanų kalbas vartojančias valstybes???