Etatiniu etatine :D

jei det rezonatoriu, tai sake liamda zondas gaus kitokia ismetimo duju informacija ir grybaus kuro sanaudos ir pan. nebent statyt sake kazkoki zondo adapteri 80lt ir tada ± gerai buna. Tai ta pati xujnia gaunas ar pirkt rezonatoriu ~100lt + zondo adapteris 80 lt + darbas 70lt= 250lt ar pirkt katalyza universalu 200lt + 70 darbas = 270lt Nekaltas

manja, nu tu niekšas Cha cha vien dėl nuostabaus vardo galėjai pasirašyt Cha cha Cha cha

kaip kirptis? Piktas

bleee kad nieko mandro nesiule anie man Blogai butu koky tel siule gera kaina gal buciau susidomejas o daba BlogaiBeje kaip ten su cv sekasi gal jau kitas etapas prasidejo?

kad kirptis reik turet uz ka kirptis Pinigai

cele, mano sese dirba figaro, vaziuok pas ja Šypsena arba uzsirasyk pas Rimdziu, tik man ji sake, kad pas ji eiles 1-1,5 men i prieki ir kainos startuoja nuo 100lt Šypsena

Cele mersa vairOja ji maziau kaip uz 300lt ir nesikerpa nes nelygis nx !!! Piktas

aš klausiu KAIP kirptis Cha cha mąstau maždaug taip:perfectpeople.net/photo-picture-image-media/Nicole-Sch erzinger-2408x3745-363kb-media-2366-media-129420-1199828103.jpg aišku reiks žaist kasdien, bet atrodo gerai Cha chaManja, dar atrankos pirmas etapas nesibaigė Cha cha pranešiu apie antro pradžią Cha chaPacifistas, ačiū už rekomendacijas, bet aš turiu savo nuostabiausią kirpėja Mirkt

Manja, gal tu baik čia erezijas skleist vieną dieną Piktas Piktas Cha cha

Mieliausioji Cele nepyktaukite Drovus jums piktukas netinka Ne Myliu

Cele, kad ne kirpime esme, kaip man sese pasakojo ateina panos su paveiksliuku ir rodo apkirpk mane kad butu taip ir taip, o tose fotkese buna esme susukavime, sukuosenoje, o ne kirpime… isplauk ju galvas po kranu isdziovink plaukus ir nieko ypatingo nebus Cha cha esme sukuosenos padaryme, chemijos visokios supurskime ir t.t. jos galvoja kad jas apkirps taip ir jos ryte atsikelusios taip atrodys kaip paveiksliuke Cha cha

Taip

Pacifistas, na aš kirpyklos visus triukus žinau gal geriau negu tu Cha cha šios fotkės atveju yra atitinkamas kirpimas, ir pagal jį pritaikytas sušukavimas. turint tokį kirpimą ir išsiplovus galvą, nieko nedarius, ir stovės kaip stagarai. todėl ir sakau, kad kasdien reiks žaisti, t.y. šukuoti plaukus su priemonėm, t.y. kasdien darytis šukuoseną Cha cha Cha cha

Cele as moku fileruot Liežuvis

Pacifistas, moki? Apakęs didžiai nustebus esu Cha cha esu bandžius, tai man ten nieko gero nesigavo, tai ir nebelendu Cha cha Cha cha

sese ismokino Liežuvis ***** yra tas kirpimas is tikruju, jei prispirtu nedarbas, pajamos nulines, tai pradeciau kirpt draugelius, drauges, pazistamas, pazistamus, kolegas ir t.t. i menesiuka gautusi vienas kitas litas Šypsena

čia žinok priklauso nuo to, kur dirbi ir kokia yra pinigų sistema kirpykloje. geras vadovas, tai ir kirpėjos gyvena puikiai, uždirba daugiau nei kokio uab direktorius, jeigu aišku moka elgtis su pinigais.