eRepublik - apgink eLietuvos garbę ! Web-Based valstybių simuliatorius

CH negavai? Nezinai ar daug truko?

Na ka, paemiau BH Cha cha suvariau visas bazukas ir 8 snikersus, ir net neskaiciavau kiek tanku. netoli 900k influence padariau.
Tuo paciu gavau antra generolo zvaigzdute, ir susipykau su Darvy007( http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2122570 ) nes is jo BH atemiau Cha cha tai jis mane noobu isvadino, ir pasigyre kad po BH ima kas antra diena… zmogui matosi prastai su matematika Cha cha
O del malunsparniu… na net nezinau dabar ar imt vel bazukas taupyt ar apleist kariavima kuriam laikui… nes jei taupyt, man paciam vos uztenka tu malunsparniu…

Taip

goldo tai man reik, bet be kepyklos man bus su batonais ne kas bus +žaliavų perteklius :confused: tai kursiu naują kepyklą
beja, turi malūnsparnių pardavimui? pradėsiu bazūkas taupyt.

tai man visiskai vienodai, galiu ir pasilikt jei tau gold’o reikia.

vadinasi apgalvota šita vieta ir neišeis prasisukt Liūdnas
savo kurios nors negali parduot? ar laukiam 10d. kol perpirksiu atgal iš tavęs?

be to neleidzia dirbt joje siandien…

duos. už kiekvieną pasiektą lvl duoda po 1gold, dar 5gold gauni jei 30dienų iš eilės dirbai, dar5gold kai pasieki str. tam tikrą ribą

pas visus ta pati problema-jei ir galima būtų mainytis niekas nemainytų taikiklio ar sviedinio, nes jų trūksta. jas gali nebent pirkt už gold, kurio tau ir taip trūksta Šypsena

šiaip yra naujokų ministerija ir man rodos gavai laišką kaip elgtis, tad kodėl neklausai? beto užsiregistravai paprastai ar per referal? jei registruotumeis per nuorodą
(http://www.erepublik.com/en/referrer/Kiwis
http://www.erepublik.com/en/referrer/Tautis_LT
http://www.erepublik.com/en/referrer/Arijas
http://www.erepublik.com/en/referrer/Forrent )
tai daugiau pagalbos sulauktum iš to žaidėjo, nes jam nuo tavęs truputi gold byrėtų.

Kiwi, nepabandę nesužinosim Mirkt o kad mažai apsimoka (jei suveiktų) tai drįstu gynčytis. 180bulkų man visai praverstų ir turtas nemažas (180*0,73=~131lt)
tai sutinki paeksperimentuot - rinkoje įmesta kepykla ir ginklų įmonė, nupirk kurią nors ir įmesk paskui atgal (tik gal pervadink pvz. “eksperimentinė”) aš nusipirksiu atgal ir parašysiu ar pavyko padirbt.
ir tu teisus dėl didesnių įmonių - tam jau reik goldo laisvo turėt.daug.
beja, jei šis eksperimentas (parduodu-nuperku) nepavyktų, vistiek laikysiu įmones pardavime - mažu kas nupirks? tokiu atveju turėsiu 10g ir galėsiu naują ikurt, kur tikrai leis padirbt Šypsena

sveiki e-pilieciai, as neseniai pradejau losti sita zaidima ir pradzioje padariau klaida-neisigijau ginklu fabrikelio-auksa kovose isdrabsciau, siaip pasirinkau kario kelia tai kiek imanoma kovoju , bet truksta 4 auksiniu , kaip juos isigyt, nes neturiu jokios korteles su kuria auks uz pinigus galima pirkkt? ar ateityje duos dar man to aukso?
kitas klausima del bazukos- ar galima keistis jos detalemis tarp zaideju? nes turiu nemazai komplektu o truksta taikilio ir negaliu naudptis Liūdnas

Tas treniravimosi questas dave bazuka ir 50 strenght Pavargęs. ir atidare nauja misija - nukauti 100 priesu.

žiūrėk į tai iš teigiamos pusės - sutaupei realių pinigų, nes jau ko gero nebepirksi goldo įmonės pakėlimui? Cha cha

kitas klausimas - kaip radai partnerį darbo mainams? nes vistik linkstu prie to, kad reik ieškotis draugelio su bent panašiu skillu (mano guru** +10%draugų bonusas[likęs vienas tik]). Išėjau iš GV, bet ir šiaip darbo rinkose atlyginimai nėra dideli (kas visai suprantama)

Wiz,
ir aš tingėjau (ir tebetingiu Cha cha), bet tai nelabai yra kitos išeities, jei nori būt geresnis, stipresnis ir t.t.
aišku traukinys jau benuvažiuojantis, kai pilna žaidėjų pilnai save apsirūpinančių ir todėl galinčių visa gold skirt str kelt. LEO išvis - su Q5 kovot žada, su napaleonu treniruotis. kaip tokius pavyt?
žodžiu suku galvą iškur gaut ~8gold`o kad batonų įmonę pasiimt Šypsena

Taip. Normalus žmogelis, tai jam tų referalų reikės manau Šypsena

Grįžtų į normalų gyvenimą pagaliau, bet pasiilgstu tankinimų dėl BH Šypsena

Nedaskaitei iki galo. Nepatartina pradžioje dirbti aukštesnėje nei Q1 įmonėje, nes kuo aukštesnis įmonės Q, tuo daugiau sveikatos atima dirbant. Įmonių Q matai prie įmonės pagal žvaidždučių skaičių.
Automatiškai nedirba, turi pats suspaudinėti. Jei tingi lošti, gali tiesiog padirbti, pasitreniruoti, suėsti batonus (dirban geriau palaikyk 100 sveikatą, kitaip iš darbo išmes), ir taip kaupti pinigus. Atsiradus norui daugiau ką nors nuveikti ir turėdamas prikauptų pinigų, galėsi ir pakariauti, įmonę nusipirkti ir pan.

As dirbu su 100 sveikatos ir draugu boosteriais.Siandien kaip tik bedarbis tapau,atleido mane imone,kurioje gal puse metu dirbauŠypsena. Guru 10*,nick- Arijas.

Kiek kainuotų pasigaminti 5 levelio firmą? Lėktuvų?

Sveikinu !!!!!!

Niekaip nepasikeliu savo Wellness Liūdnas Perku tik batonus aukšto levelio Liūdnas už visus pinigus Nustebęs

Ne nu, jau koki trecia karta atidirbes ~15 dienu is eiles pramiegu viena diena… Apsvaigęs
8to medalio dar teks palaukt Cha cha

tai kad nupirkau tiktais grudu batonams kept ir atelidau zmones kurie nedirbo 3 dienas is eiles. dar idejau darbo pasiulyma kad nauju butu…