~energetiniai laukai.

och, kokiais jūs čia energetiniais mūšiais užsiimat Juokiasinu tema, žinoma, bud’ zdorov, nekašliaj… kūnas, kalba (energija), protas - budistai tokius tris pagrindinius žmogaus aspektus išskiria, nagrinėja jų tarpusavio sąsajas. Didesnė dalis su energijom, jų supratimu ir suvaldymu susietų žinių, mano kukliomis žiniomis i rblausiu įsivaizdacvimu, nepasiekiama “paprastiems” pasauliečiams, nes perduodama gyvai žodiškai, tada, kai matosi intencijos ir galimybės tų žinių panaudojimo… ba vaikui duoti vairuoti kamaz’ą gali atrodyti lots of fun, o gali baigtis visai nejuokingai… na, praktikuokime, gilinkime supratimą, tiesinkime požiūrį, ir viskas, kas reikia, ir kiek reikia, atsiskleis… tame tarpe veiksmingos mantros Mirkt beje, mantrų, mudrų kartojimas nesuprantant, kokiu tikslu, greičiausiai neatneš didesnės naudos, nei placebo vartojimas, imho Nekaltas

pas mane biškutį tokios temos…be diskusinių užmojų, ale imkiet ir skaitykiet,sorry Mirktpraktikuokime,gilinkime,tiesinkime,m,gerai sakai.

tema labai idomi, bet atsakymai cia yra ir bus pateikiami pagal kiekvieno asmenini patytima ir suvokima apie energija ir bendravima su zmonemis. gal truputi noretusi konkretesnio klausimo (po viena,[; ), tadu diskusija legviau pletotusi.

Ačiū Taip…,pabandžiau šį tą…[viršuje]

jei dar ka domina: apie bioenergetika [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/2452 71.245-=(42332415](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/245271.245-=(42332415) biolaukai [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/3044 41.245-=(282823872](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/304441.245-=(282823872) Žvaigždė

Visiskai tamsta teisus. Kiekvienas susiriesdamas gali irodineti savo sampratos traktavimo tiesas ,ir kiekvienas bus teisus, bet tik is jo sampratos suvokimo poziciju,bet taip pat ir neteisus is kito tiesas traktuojancio is savo savokos poziciju. Savotiskai kai ginciajamasi katras virves galas yra pirmas o kuris antras.

Ir nežinant ką duoda kiekviena mudra, ji vis tiek veikia. Nes jos veikia ne dėl to kad žinom ką ir kaip jos veikia organizme. Ant delnų yra daug taškų energetinių, ir kai sujungiam pirštais tuos taškus, tai veikia iškart. Taip pat kaip pvz kai sujungiam elektros grandinę, ir lemputė šviečia, nepriklausomai nuo to ar mes tikim tuo ar netikim. Mantras kai kartoji, tai geriau žinoti ką jos reiškia, bet ir tai mantros turi savo skambesį ir tam tikrų raidžių derinį, kuris turi tam tikrą poveikį mums. Taip manau Angelas

nepainiokit temos apie mudras -> [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/3356 75.245-=(727186850](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/335675.245-=(727186850) Žvaigždė

nzn nesidomiu tokiais dalykais

Tai KAM RAŠAI ??? Nežinau

Visa energija pareina iš vidaus - iš vidinės kalbos. Ji reguliuoja visų energijos ratų (Šuva) pripildymą, visą judėjimą. Ką žmogus taria sau - tas ir stojasi. Sako viduje einu - ir eina. Ta vidinė kalba, kurios centras yra “Aš esu aš”, leidžia žmogui valdyti save. Taigi bet koks žmogus neužlips kitam ant jo energetinio lauko. (Naudojausi V. Satir rašiniu).

kaip apsaugoju savo lauka?? _ zaprasta vaikstau i kalnu kriksto tauriu grojimus, l zjb elektromagnetinis laukas l didelis bet namie vaikai _energetiniai vampyrai gana greitai ji issiurbe Šypsena

O kokia ten energija? Šypsena Gerai

viskas yra visai ne taip… Ne

del pirmo lauko tai nesamone gryniausia tai yra daugiau psichosisteminis pojutis tai tam tikra etinio suvokimo riba, tam tikras drovumo ir morales derinys, , bet kadangi kiekvienas nori tiketi i tai ka pats sudormuoja tai jau cia kita kalba

isilipkite i 110 kV atramos stulpa ir bukita 3m atstumu nuo laiodu tai tada tikrai pajusit visus laukus savo, sush-uja-rins visi 4 laukai ir busitevienalytinciame enegetiniame lauke kurio stiprumas nevirshys 5kv/m