Elektros nutekejimas bute!

jei vonoj kabintas gipsas galimas varijanc ka varztas bus isuktas i maitinimo kabelio fazini laida, visas karkasas gauna 220 ir lieciasi prie gyvatuko vamzdziu

sukeisk fazini ir nulini laida vietomis prie skaitiklio arba automatu dezej
persijunks viskas ant 0 bet uztai nesikratysi gal Mirkt

ipistas samarezas vamzdziu/gyvatuko laikiklio i laidaTaipTaip

skaitliukas yra ne elektroninis, todel maza sroves nutekejima neina nustatyti, taip sake VST. Vagyste atkrenta, kadangi isjungus mano buto automata, dingsta nutekejimas, vadinasi jis tikrai yra, bet kaip nustatyti kuris laidas ir kas nutekina ir kur ta srove reikia kazkokio tai spec aparato, kuris arba isvis yra, arba jo net nera… Taigi ar imanoma kazka rasti kas uzsiima rimtais zaislais?
Negaliu deretis su namo valdyba, ar VST kad jie istirtu sita ivyki, kadangi cia yra pries tai buvusio seimininko, ar statybiniku kalte.

Buvo ir man tokia situacija, kad vienam bute išjungus elektrą visiškai iš automato visam bute, buvo keičiamoa rozetės…tėvas keitė, dirbo ir vos prilietus tiesiog išvertė iš kojų smūgis - pasirodo, elektra vis tiek atitekėjoTūsasApakęs…Patys elektrikai keisdami skaitiklius buvo laidus ne taip sujungę, ko pasekoj kaimyninis butas kol jį nupirkom, ilgus metus naudojos svetima elektra…Kvietėm aptarnaujančius elektrikusi š butų ūkio, kėlėm problemą, nes taip neturi būt, kad išjungus automatą laiptinėj kas yr jų aptarnavimo zona, savam bute elektros padavimas yra iš kažkur kitur…Tai mes kėlėm problemą per nesaugumą… kad jie privalo rast kame reikalas, antraip nesaugu gyvent, išmuša kaimyninių butų automatus ir pan. sutvarkė.

Vat ir man į tai panašu… Man rodos, kad jei būtų nutekėjimas, turėtų ir skaitliukas suktis? Ar ne taip?

elektros niekas navagia. yra arba pazeistas laidas, arba blogai kazkas kazkur sujungta… Bet neatlupus sienu neimanoma pamatyt…

kaimynas elektros vagejus Cha cha

Sveiki, gal zinote kokiu priemoniu imtis. Nusipirkau ± sutvarkyta buta, bet su senu elektros ivadu. Griauti sienu ir gipso ardyti nesinori, bet elektros nutekejimas yra, ipatingai palietus radijatoriu vonioje, kai grindys slapios, kerta per rankas. Speju apie 80-100voltu. Na meistrai bande ieskoti gaudyti kas kaip, bet sunkiai gaunasi, galvoju ar nezinote, ar yra kokiu imoniu, kurios turi spec iranki, kurio pagalba galima nustatyti elektros nutekejima? Girdejau yra toks daiktas, bet tik gandu pavidalu, jog galima per tinka ar gipsa praskanuoti, ir nurodo nutekejima. Dekingas jums jei suteiksite bet kokios info Apkabinimas