Elektronines akys kelyje

ble kietekas trulikas tai negaliu net skaityt, kai tik kas priparkuoja kaip netaip, pats pirmas fotkint ir mentams siust - kaziolina ishsisiepes. nu toks lopas tai net slykstu skaityt. ble pats butu kazkoks “pavyzdys” visuomenei tai dar suprasciau o dabar tai pisciau i liuli, o tik paskui vardo paklausciau. Špyga

jei pist tai taip, kad vardo klausti nebebutu tolko Juokiasi , bo kitu atveju dar atgal gausi Apsvaigęs

Domo-Kun, **** man i liuli nepizdelines Juokiasi

trulikas, jokdary tu, pati burna is taves juokias

prisisek medali Gerai

Trulikai, nepasiteisinimas cia, kad laikas pinigai… kas stato neygaliuju vietoj, galetu ir ta paty pasakyt, skirtumo nematau cia…

tokie kaziolai labai moka save pateisint… bet tik duok ka nors uzkaziolint, tai nuleidzia turbut ozindami

Raimukass, o *velniop*a stovet kamsty, kai gali aplenkes pora masinu ramiai nuvaziuot? ir kuro sutaupai ir laiko. tie kas neskuba tegu vazineja kaip jiems patinka. as mieste nemiegu

Domo-Kun zonos paniatkes cia negalioja

youtube.com/watch?v=cABSbQ9czIA&feature=related Juokiasi

Trulikai> nemanau, kad visiems malonu stoveti kamsty, jau nekalbu apie skubejima… bet kas butu jai visi va taip uzlindinetu ir “nemiegotu” kaip tu mieste? Nekaltas

butu zajabys, nors nereiktu puse valandos du simtus metru vaziuot. jau geriau per kokia vileika i miesta vaziuot nei stovet penkiu km kamsty

ne vienas esi gudras zinok Šypsena …draugas toks mano seniau visada sankryzoj aplenkia visus ir atsistoja pirmas, as jam pastoviai sakau “nx taip darai delavaras tu??” Kanda o jis man “tai kam as trugdau? juk uzsidega zalia ir nuvaziuoju pirmas…” … o baigem tuo, kai as jo paprasau issivaizduoti, kaip butu jai visi va taip darytu? Nekaltas …nu zdz… lyg dabar ir nedaro taip, atejo y prota Gerai

aš tai tokius bandančius lysti stengiuosi blokuoti GeraiKodėl aš turiu pagal taisykles kaip loxas stovėti kamštyje, o kažkoks kietekas atvažiavęs ir užlysti nori, nx ble tokius Blogai

Raimukass, gal kas is masinos viena diena ismete, tai ir nebedaro nesamoniu Šypsena

as taip darau jeigu skubu ir 90% pasiteisina. nes prieky dazniausiai arba bobos arba lopai. as pajudu per geltona o jie vos ne kai zalia mirkset pradeda

trulikas, o pats ne lopas? mldc baxuriukas?

Domo-Kun tau kas cia pasidare? prisigerei?

Domo-Kun> gal Cha cha

Trulikas> zinau, kad pasiteisina, ir turbut 100%, bet ne tame esme… nu zodziu nenoriu cia gincytis tusciai.