Elektrenu etapas(rugsejo 11d.),dalyviu registracija, ekipazu formavimas ...

, cia kap tu tep sugebėsi, ir a katroj plento pusėj makliavosi,? Nekaltas

aš visom keturiom užu tokį sumanymą, cik įsivaizduokit vakarą prie laužo, dvasyngus pokalbius apie meškeriojimo subcilybes,bekurkšnojant mano jau užraugtos žalsvo atspindzio stipriosios,

aš visom keturiom užu tokį sumanymą, cik įsivaizduokit vakarą prie laužo, dvasyngus pokalbius apie meškeriojimo subcilybes,bekurkšnojant mano jau užraugtos žalsvo atspindzio stipriosios, Tu Dzūke esi nepakeičiamas… Cha cha Gerai

Matka bosca, man ispuola veseles (aisku ne mano Cha cha) kaip tik ta sestadieni. Negalesiu dalyvaut aneikaip Žliumbia Žliumbia ŽliumbiaO dar ir etapas labai zmoniskas Žliumbia

Labas Apkabinimas Blogai Liūdnas Žliumbia

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2user.show/188885-=(146942 0625](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2user.show/188885-=(1469420625) …tiems, kas nematė… Juokiasi Gerai

Kietas Gerai Juokiasi Cha cha Cha cha

Cha cha Tai va koks aš mažas buvau Cha cha Laimingas Kietas Kietas Kietas

būsiu, iš elektrinės su kateriu atplauksiu Liežuvis

Prirašykit ir mane Kietas

dzukas pakrantemis drozdamas dumbla atropos Juokiasi

nigusto,nigusto… Nekaltas

…butu gerai Nekaltas

NeNu 3,14zdiec… Piktas Kaip tik rybalka, taip man dirbt ishpuola. ŽliumbiaEisiu ir apsishixiu aukshtielnykas ish sielvarto Nustebęs

aisku,kad neblogai.Tai ar dalyvausi ???

negalesiu :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia

LabasPrašome įtraukti ir mane in garbingą dalyvių sąrašą

ofkors Taip Cha cha

Taip Taip Apkabinimas Labas

As atvaziuosiu bet nedalyvausiu,o ir atvarysiu ant pietu tik