Eksponatas/Padangos

Algirdekas, mastyk palciau biski, kai lavonas masina naujos padangos jau nepades.

pas mane e65 parejo vasaros viduryje su realiai visiskai naujais dunlopais zieminiais r18 Cha cha su motor schaden. spek ar ledu perekupas paliko busimam savininkui tas gumas? Cha cha

smagi moteriske,tokia matosi turi sharmo belenkiek Apkabinimas Gerai

o jei auto grįžta su KUMHO, tai jau visiškas gyvūnas? Cha cha

o as vistiek manau, kad visokie algirdekai-klaptonai pamate tikrai geras padangas permauna i pusplikes…

gal maut nemauna,bet jei bagazineje(daznas atvejis)vokietis imete komplekciuka kitu ratlankiu,tai paliube jau kaip tarakonai trupinius velka i savo rusi Taip Cha cha

Viska perskaiciau. Isvada matyt pasake yo!žas GeraiNes kaip ir galima imti po 70-90EUR kazka, galima ir po 100-120, bet ar verta NekaltasAs ziema vazineju 90% mieste, todel realiai reikia padangu, kurios gerai dirba ant slapio kelio.

facebook.com/GPAPA.Official/videos/10150495878474946/ Cha cha

Nemaunu tų padangų, nx man jas maut? Šypsena sau visad mes naujas perkam kas 2-3 sezonus Šypsena bet kai seniau buvo bumas passat B6, neretas grįždavo su žapaske R17 ratau tuo 5 stipinų plačių pvz, tai koNtpelktą tų R17 ne vieną surinkę buvom… Šypsena bet praėjo tas laikas, dabar nebėra ką jamt Cha cha

Kostai, slyva su tokiomis grįžo irgi Špyga Audinė tai su visais remontais “pasivijo rinkos kainą” Cha cha Bet jau tikiuosi nereikės prie tų pačių vietų kišti nagų (pinigų) Cha cha

Ant Kiškonauto užmoviau Falken’us R17 - nėr labai kieti, po miestą OK, praeitos žiemos beveik nebuvo, o tos kelios savaitės, kai buvo, didžiausias dilimas buvo vakarais aikštelėse sukiojantis Cha cha

maniškiai falken’ai dabar laaabai puikiai veikia ant šlapios dangos Šypsena

o atsakyk ka darytumet jus? Pareina masina, normali, tvarkinga. Sakykim 5000euru savikaina. Imeti 5500euru ir simta ant derybu palieki. Praeina menesis susidomejimas labai silpnas. Nu ka daryt? neiperka lietuvis geros masinos. Nuvarai pas duslintuvus, islupa katalika + 150e. Uzmeti pusplikes padangas o nuliovas isimeti i rusi pas save + 150e Istrauki ten koki maga idedi radija senovine +50e Gaunasi kaina jau 5150eu. Ir dar nusiderina iki beveik 5000euru. Na ir iseina tokia masina jau per savaite. Aisku paskui pistis reik su tom padangom, magais ir t.t. bet o ka daryt kai lt pirkejam svarbu pigiau, px kad nera kataliku, px kad padangos basos ir reikes nauju? Dar drastiskiau imant, tai pakeiti su kita masina salona, lempas xenonines dar ten kokia xujne Cha cha dabar ziurek jau kaina visi 4500eu stovi. Nu ir nuperka lietuvis tulas, nes lietuviui pirkejui viskas px svarbu kaina. Cha chadraugelis is danijos varo tik ledines masinas uz padoria kaina. nu ridos dyzeliu apie 150-200k tikros su serviso knygom. Tai ble imete oktavija 08m uz 5k eu. Atvaziuoja murziai viskas zjbs, nera prie ko prisipist ir vistiek musa kaina, uz 4500 atiduok, ar uz 4700 Cha cha sako nx man atiduot, gera masina, kaina parasyta internete 5k eu, tiek ir stovi. nu pagalvosim pagalvosim. ir nusiperka uz 4,5 “padaryta” Cha cha

nu nepyk, bet katolikų pjovimas man yra žemas reikalas… jau per stipru Mirkt

Rafi>ka as daryciau?..nieko,tiesiog ant AB atejes mano nikas butu “vagis” arba “vaGejus” Gerai Valio

kodel vagis? tipo kepi bandeles lietuvos rinkai, o ne vokietijos, tai šūdminkys tada? nes jos nera tokois skanios kaip vokietijoje?

sixeri, kazin ar kas pigiau uz mane zino kur klp pasiremontuot bet ka… detales gaut Šypsena)) kalbant apie grabus o ne geras masinas. Bet dar karta priminsiu, as ne perekupas, as tiesiog pazaidziantis su masinom kartais Šypsenao kad yra kas uzdirba fanieros su masinom tai faktas. as irgi kelis eurus uzkabinu, bet uz tai niekaip nepragyvenciau, o ir isudyta yra siuo metu i metalo loma dvim penki europiniai. galvoju kaip greiciau isiparduot ta ****a Cha cha

Sikseri, dabar vietiniam perekūpam yra baisi šikna, jei negauni pats tiesiogiai iš ten bbs, nes mes jau labai mažai pvz ant perekūpų perkam, nebėra tokių tarpų, kad galėtum duot perekūpui uždirbt, kuris nori padaryt cheminį, papOlirot, kokią vieną detalę nudažyt ir “violetą” į kišenę įsimest Šypsenap.s. perekūpai išnaglėję dabar, nori nieko neveikiant 10proc minimum nuo savikainos uždirbt Šypsena

tiesa kaminske, statant namus lt rinkoje, butinai turi pats buti statybioras pasimuryt sienas ar stoga uzklot? butinai turiieskoti kas pigiausiai daro darbus norint uzdirbt? kodel su masinom turetu buti tas pats?

Rafi>tu tiesiog masinas greiciausia ne tas perki,o ir kaip pasakojau,dazno perekupo net zmonos salonus pdrasina. pvz pas Baudika nesu mates pardavime nei boingo,nei cls,nei dar kokiu ten pontavotu masinu Mirkt