Ekspertas

Tips Cha cha

skelbiu.lt/skelbimai/darbas-autovezio-vairuotojui-37557897 .htmlDar neradau uz 80€ Cha cha nors tikiu, kad bus ir tokiu skelbimu.

dr, aišku kad suprantu, tu žinai kiek aš mašinų nukroviau per pastaruosius du, tris metus savo parvežtų Cha cha kiek bendravau su vairais apie tai ir t.t. Cha chap.s. naujas mašinas pagal vaira yra vežti 100x geriau. Nereikai grūsti po 9 ant tralo ir t.t. MirktŽodžiu, diskusija bevaisė, dabar supratau kur vienas kito(o ga aš taves nesupratau). tu sakei “Liuosiai lipa per 100e”, na sakykim, jei tu turėjai omeny, kad ant tralo įmanoma už dirbti 100+ eu per dieną, tada taip, aš su tavim sutinku. Bet aš supratau, kad vidutiniškai liuosiai lipa per 100e. Na sakykime, kaip visi žinome, jog tolimūjų reisų tentinukai gauna 65-70(stavkė dabartinė), tai aš supratau tave, kad tu turėjai omenyje, kad tralistų stavkė atitinkamai 100+eu/k.d.

O dar kiek tralistai nupisa kompresoriuku ir visokiu kitu smulkmenu, tai galimma sakyt dar i diena min 50eur

na man kai vežė 100+ auto, tai niekas nebuvo dingęs. Gal jau babajai iš****indavo viską. O kai dirbau uoste, tai dokeriai kai kraudavo usa mašinas, tai ten pasiimdavo tikrai daug ką, bet iš esmės viskas kas gero, budavo išimta usa uoste, likdavo tik šlamštas visoks.

Rafi tai gali ideti skelbima, kad moki 80€ tralistui, as idesiu slyva uz 5500€ i skelbimus, bet nei tau nei man nieks neskambins MirktMatt Cha cha

delfi.lt/news/daily/lithuania/neregetas-skandalas-lietuvoj e-visi-itariami-teisejai-sulaikyti.d?id=80413549Kur wilis? Cha cha

man tai yra dinge ir ne karta, bet nieko sefas kompensuoja Cha cha turbut paskui vairas 2x susimoka Cha cha bet pagrinde jie susirennka is nauju auto kur i salonus veza

Tips, įdėk kad slyva parduodi už 300e, bet kai ateis pirkti, pasakyk kad renkiesi dar, ir pagalvosi, bet jei nori dabar nupirkt, pirk už 5500eu Mirkt Geraio neršti skelbimus? na man paprasčiau paskambinti būtų kokiam draugeliui. Turiu vieną draugą dirbantį girtekos vieno padalinio vadovu, kitą draugą arijuj skyriaus vadovu, trečias turi savo 10 vilkikų dirba su belgija(tiesa berods tentinių-bet manau žinos stavkes) ir ketvirtą dirbantį technikos diriku vienoj įmonėj klp, pats prieš 20m važinėjo į rusyną. Bet kita vertus, vistiek jūs būsite savo nuomonės Cha cha

vanagas jau nusivaziavo, is patreonu nalogus renka Liūdnas

Jo jo paklaust furisto apie darbo salygas, tai kaip paklaust perekupo kaip masinu biznis nesiseka Juokiasi

Tips, viskas priklauso nuo žmogaus, keistai kai skirstai “furisto, perekupo” visokių furistų ir visokių perekūpų yra, jei bendrauji su degradais tai pačio bėdos. Paklausk vyriausio kaip jam sekasi? Paklausk algirdeko? …nors ne, jie ne perekupai, jie BLEC ACTOVAI!

Rafi, tai sutinki kad tralistas normalus semia i diena 100+€? Nekaltas

dr, sutinku kad tralistas gali uždirbti 100+ eu. Taip pat sutinku, kad “tentistas” gali uždirbti 80+. Arba šaldytuvo vairas, 90+eu Šypsena Taip

Tentistu nežinau, kalba buvo tralistai. Jiems moka daugiau, nes pasikrovimai kainuoja, per diena ziurek ir pora krovimu/nukrovimu ispuola.

*kekšė* mlet senai nekeliavęs pažiūrėjau kelionų kainas į kad ir nutręšusį egiptą… savaitei be 500e nėra net žmogui… Kažkaip senai bebuvau atostovaęs, bet kiek pamenu prieš ten tris metus tai ten kokius 250 mokėjau ar 300e, nu nebent apsirinku Cha cha

neapsirinki, kainos tikrai kelioniu zenkliai sukile…500 vienam snukiui gera kaina. Nori geresnio serviso, ziurek ir stukeles reikes.

Nu jo, geriau tada jau palangoj atostogaut Cha chakažin kodėl taip sukilo, ten tuose visokiuose egiptuose gi pragyvenimo lygis kažin ar gerėjo… Cha cha

oble teisejus suseme. Juokiasi Apakęsgaletu netylet daba anie, nuduot nx visus, kartu ir vyr. musara. pamatytu gal pilietiski kam jie lojalus buvo Juokiasi

Rynka Rafi, rynka- lietuviai ar ne daugiausiai atostogaujantys EU, tai jei taip nori - gali reiskiaz ir susimoket Juokiasi