Eilinis IE pažeidžiamumas

Kalba prasidėjo apie BUG’us, o ne apie VIRUSUS ir kur saugumo spragų labiau apsimoka ieškoti. Norint atsiųsti virusą sexy.jpg.exe, naudojamasi ne saugumo spragomis, o SOCIALINE INŽINERIJA. Nukrypai į pievas. O OS paplitimas nenurodo jos gerumo/blogumo. Geriausias pavyzdys- MacOS.

na taip, bet cia is dalies, turboot pameni kaip kirminai plito per emaila, net nereikedavo paleisti *.exe failo uztektavo pazymeti uzkresta mailo zinute, ir exesnikas pats pasileisdavo, antra dauguma rastu skyliu panaudojama vienaip ar kitaip virusams plisti, tcp/ip, sharu ir pan, kuomet gali priciupti visa disko turinii full access, taip kad UZTEKDAVO vienam petriukui paleisti virusa, ir visas lanas smagiai budavo uzkrestas Šypsena os paplitimas nurodo os patoguma, o MacOS ? kox dar pavyzdys yra MacOS ? suprantu kad ash 2rnas, paaiskink pavyzdzio prasme

net neidomu tapo kalbant apie OS, kai linux bus 50% visu kompu stai tada ir galesime kalbetis apie ju stabiluma ir patikimuma, o kol kas

kuomet zmoniskai patogu osa padarys tada ir bus Šypsena bet cia ciuju sitie laikai ateis arba negreitai arba labai negreitai Cha cha

o kas yra patogi OS. siaip mano direktorius pasake kompas turi buti suprantamas dlia asobo tupyx o linux tamsus miskas dlia asobo tuppyx…

kaip kas Mirkt buti patogi atlikti savo funkcijas, instlaliuoti, atnaujinti, instaliuoti naujas programas, paziureti kiek yra likusios laisvos vietos, be to tai operacinei sistemai pageidautina kad būtų patogios vartotojiskos programos, patogus vartotojo sąsajos išdėstymas ir t.t.

matai, saugumas priklauso ne tik nuo paplitimo, tačiau ir kaip OS suprojektuota. Windows kuriant nebuvo skiriamas didelis dėmesys darbui tinkle ir privilegijoms, todėl ir susiduriama su saugumo problemomis. Aišku , Vienišas Vilkas vėl rėks, kad nesamones kalbu, tačiau MS tai pripažįstą ir todėl jau Longhorne bus patobulintas LUA,nes dabar dirbti ne Administrator accounte yra pakankamai nepatogu.

Instaliuoti? osnews.com/story.php?news_id=10165 15:5 Linux naudai Patogus vartotojo sąsajos išdėstymas=įprastas. Perėjus nuo Linux pries Win, sąsajos išdėstymas tampa labai nepatogus. Suinstaliavus daug programų, start > Programs menu palieka tokia košė, kuri užima pusę ekrano ir nieko negalima rasti.

Start All programs galima labai gražiai susigrupuoti ir nebus jokios košės. Mano kompiuteryje viskas sugrupuota, pvz. antivirusas, archyvavimas, darbas su CD, biuro programos ir panašiai ir taip yra gal 12 skilčių su labai tvarkingu ir patogiai randamu išdėstymu. Aišku jei vartotojas po instaliavimo pritingi skirti keletą sekundžių laiko naujai instaliuotą programą kažkur surūšiuoti tada aišku košė nemaža gaunasi.

na taip, bet sutik, kad pagaminti sistema be bugu tai praktiskai neimanoma, isvis jauciu tik ibm normaliai atidebugina savo softa, bet ir tai pora metu ji ten testina… siaip ar taip, kad ir ta pati linux, patch po patch eina, tai kernel’as, tai kde, tai qpopper’is openldap’as tai dar kas Mirkt eina ir eina security issues Šypsena klaidos priklauso ne vien tik nuo to kaip sistema buvo suprojektuota, priklauso ir nuo to kaip tas ar anas modulis buvo suprojektuotas ir sukodintas…

jojojo ninada lia lia pamentam, x-chat naujausia sumasciau susistumti na ir pradejo reikalauti to ano trecio ketvirto ko pasekoje puse sistemos perkompilinti teko Šypsena tai tas jam versija xx.xx.x.0 netinka jam reikia buten xx.xx.x.1 ir davai dar keliasdesimt teko mb siustis kad normaliai susikompilinti Šypsena na be to ta progse irgi kompilina taip kad neaisq kiek instaliacija uztruks

KDE qpopper jei skaičiuoji, tada Windows skaičiuok Winamp, Java, Adobe Acrobat, WinRAR, WinZIP, Counter Strike ir visas kitas programas. Kitas dalykas, kodėl windows mažiau saugus- jame automatiškai atnaujinama tik MS PĮ , dar antivirusinės. o ką daryti, jei klaida WinAMP, Operoje, Acrobat reader, JVM ? Jei tik vartotojas neparsisiunčia naujos versijos, viskas jis pažeidžiamas. Linux OS ši problema neegzistuoja, nes VISA PĮ atnaujinama automatiškai. geriausias to pavyzdys- Java/Byteverify Trojan. Kiek vartotojų atsinaujino java iki paskutinės versijos? Turbūt tik tie, kurie ją siuntėsi iš naujo. Arba pas kiek dar stovi Acrobat reader 4.0/5.0 versija? O jos visos pažeidžiamos.

geriau būtum nerašęs, nes iš šio posto matosi, kad visiškai nesusipažinęs su Linux OS. iš sourcu kompiliuoja tik n00bai ir Gentoo snikai. Visose kitose distribucijose yra paketų menegeriai, kurie viską atlieka. Čia tas pats , kaip aš Windows sistemoje parsisiųsčiau išeities kodus , bandyčiau kompilinti ir sakyčiau, kad windows os programų instaliavimas siaubingai sunkus. Čia net kompilerio nėra Šypsena

Tiems kurie tanke ir nėra matę, kaip instaliuojamos programos Linux OS: magelinskai.info/nix/e107_plugins/custompages/Antras.php be abejo, visa tai galima atlikti su GUI pagalba, jai kam patogu.

krc manau cia jau viskas eina prie eilines fleimo temos linux vs windows. siaip del IE tai palaukim 7 versijos Cha cha

pala pala, o tai ka man siulei daryti, jei redhatas pasiunte mane toli toli su is xchat.org parsiustu rpm ? tipo pas tave glib ar dar kazkas (nepamenu vistik pora meteliu atgal) ne ta versija ir joks setupas pas tave nevyx ? stumdyt ta rpm ir tiketis kad uzsibugins is susistums ???

Ir dar: securitylab.ru/53727.html ir turbūt tik windows sistemai exploitai išeina anksčiau už pataisymus ir tik Windows pataisymų reikia laukti po kelis mėn po exploito išėjimo. naudojant socialinę inžineriją tą mdb dabar galima sušerti 90 proc. vartotojų.

Pas tave tiesiog užsilikęs blogas Windows įprotis- kažkur eiti, kažką siųstis. Linux OS taip niekada nedaroma. Tiesiog reikėjo skaityti fedora.us/wiki/FedoraHOWTO arba pasidaryti howtoforge.com/apt_for_rpm Pora metelių atgal (teisingiau since 2001) pas mane buvo RH ir apt-get veikė kuo puikiausiai. Be to jei paskutinį kartą Linux naudojai prieš kelis metus, tai kokia diskusija gali būti? Čia panašiai kaip aš kaip pavyzdį Win98 imčiau.

taip, bugu yra daug Šypsena pataisymai iseina velokai nu bet bukim ir realistais Šypsena daugumos panaudoti praktiškai neina realiai, tik tiek, kad jis yra /dev/nul jetas turi buga, bet paaiskink man 2rnam kaip juo pasinaudoti Mirkt tuo bugu ? blin kas ant jeto daro tinklines aplikacijas ?

ot zaraza Šypsena pakabino mano IE Cha cha