Egzotiskiausias valgytas vaisius

…gaila, bet nieko tokio labai jau egzotisko [ vaisiaus konkreciai] nesu valgius, bijau pirkt - dar kokia alergija paskui Mirkt [ o parduotuvese daug visokiu, net neaisku kaip ir su kuom valgomu yra]. O jus est ka nors tokio ragave? Nekaltas

Liciai.Niam.Kaip akiu obuoliaiGirtas

As tai esu valgius toki vaisiu-CHURMA. Visai nieko. Tik gaila kad nevisose parduotuvese jo gali gaut.

…aga, esu jo ragavus, bet skonio nelabai prisimenu Liūdnas

šviežios datulės.Veee

A vienas mėgemiausių vaisių Niam niam

Labai nemegstu churmos, liezuvis apsitraukia kazkokia plevele.
Labai patinka mango, juos daznai valgau. Maitui daznai naudoju kokosa ir ju piena.
Patinka ir liciai, bet ju tas kaulas labai jau didelis, vaisiu mazai ir jauti.

churmos mango vaisius… Vynuoges…

Na teko daugybe egzotisku vaisiu isragauti darbe,bet vienas egzotiskaiusiu ir skaudziausiu prisiminimu sukeliantis tai kaktuso vaisius. kai pirmakarta pamaciau ant kaktuso tai nezinojau kaip ji valgyti ir panasiai. tai plikomis rankomis nusiskyniau ir bandziau zieve prakasti tai paskui visa diena milijonai smulkiu adatu buvo mano rankose burnoje ir liezuvyje. ir blogiausia tai kad negali ju istraukti nes per smulkios. o siaip vaisius tai skanus saldus

nuo kada kokosas yra vaisius Apakęs ? Manau, kad auguma, kaip ir as valgeme tuos a la egzotiskus vaisius: granata, kivi, ananasa, churma, persimona…jei dauguma tai jau yra valge-tai kokia cia egzotika?

churma,kokosai… Niam niam

Obuoli… TaipKeisto skonio… Taip

Karambola Drovus

…o ar kas zinote, kaip pagal taisykles turi buti valgomi egzotiski vaisiai… ???*…kiek zinai kivi…reikia valgyti su sauksteliu, pries tai nupjovus virsunele…ir paskui gramdant vidu… Laimingas… o kaip kiti turi buti valgomi…[smalsumas… Taip…]

Svaigsti ir nejauti ka rasai Taip Nekaltas

Opunsijos vaisius Niam niam

apelsinas, nuskintas tiesiai nuo apelsinmedzio Šypsena Niam niam

Churma… siaip visai skanu, tik ju daug neprisivalgysi…

egzotiskiausias man buvo vaisius panasus i kukuruzu burbuole tik tiek kad saldus ir zalias (kaip vadinasi nezianu), o dar vienas vaisius irgi zalias apvalus pavadinimu Cheremonija Šypsena tai va…abu jie buvo parvezti is ispanijos

as valgiau GUAVA. Niam niam