egzistencinis klausimas...

Jean Baudrillard"Simuliakrai ir simuliacija" (cia - visai neblogas puslapis su istraukomis: stanford.edu/dept/HPS/Baudrillard/Baudrillard_Simulacra.htm l ) Senoveje buvo pirmavaizdis - originalas- ir to pirmavaizdzio kopijos - simuliakrai. Pvz, zmogus buvo Dievo simuliakras. Taciau veliau situacija pasikeite, ir kopijos pradejo kopijuoti ne originalus, o kitas kopijas (pastarasis reiskinys vadinamas simuliacija). Siuolaikiniame pasaulyje originalu nera. Nera tikroves, yra tik simuliakru simuliakrai. Net jeigu ir ivesi atskaitos taska - teisybe - tai bus tik isivaizduojama teisybe. Ir taip toliau, “v tom ze duche”… Kad ir si diskusija: egzistencijos prasme - originalas; vienas is pirmuju atsakymu, tarkim, - simuliakras; tolimesnes diskusijos - simuliacija; Abadon komentarai ir atsakymai i tuos komentarus - simuliakru simuliakrai. Zodziu, kuo daugiau apie tai diskutuojam, tuo labiau tolstam nuo tiesos Tūsas

Ojoj kiek buvo tokiu temu kam mes gyvenam ir t.t. ash tai asmenishkai givenu del kitu spinduliuoju gera nuotaika kitien Cha cha nezin del ko kiti gyvena manau kiekvienas turi savo role

Man sunkewsias klausimas KiaulėAJP mes turime gywenti? Kajp pasiekti taj,del ko mes cia esame?..

Jei turi gyvenimo tiksla tai siek jo o jei ne tai gyvenk i viskas ateis savaime

matyt pas mane tos sazines yra daugiau nei tik likuciai. matyt gyvenu o ne egzistuoju. matyt randu prasme visame tameka darau. nes tokie egzistenciniai klausimai manes kaip ir nevargina Cha chao tau, ziuriu, eilini karta pritruko valios palikti banga? Juokiasi

tavo tiesa, bet nuo tikslo nutolstama nes tai gaunasi kaip lyriniai nukrypimai Drovus… juk pastebejai, kad ne visi raso i tema Kietas

pagirtina jei tam tau uztenka jegu Drovus… matai as nespinduliuoju tuom Nustebęs… vadinasi reikia toliau ieskoti savo roles Kietas

Kiaulė ar Angelas tai tik subjektyvus klausimas… jei zmogus pradeda mastyti ir bando atsakymus ieskoti tik vienas jis kazkaip pasmerktas… juk niekas negarantuoja jog jis juos spes rasti iki jo laikas baigsis Drovus… jei butu galima zinoti del ko esame butu galima ieskoti atsakymo kaip siekti tai del ko cia esame Kietas

Jei ziureciau tik is fizines puses tai sutikciau i ta atsakyma “kodel” Šypsena bet tikrai nemanau, kad tai leme tik mano tevu pasimylejimas ir pan. mano tema skirta dvasiniam aspektui, o genu rinkiniui kuri mes visi paveldim nagrinejimui:s…

Klausimai tokie gi paprasti kodel gi cia gimiau? kodel gyvenu? kodel taip ar anaip?.. negi kas nors savo noru rinktusi gimti zemeje, kuri savosios galaktikos uzkampis Drovus… mes taip nuo visko nutole Nekaltas… cia remtasi teorija, kad siela pries ateidama i si pasauli renkasi… bet ar tikrai ji renkasi Drovus… o gal nera jokiu pasirinkimu ir lieka tik pasirinkimo iliuzija Kietas

tai zinoma, galima saukti sukauti be galo ir pamatyti, kad esi vienui vienas ir aplink nieko nieko nera, vat tau ir taisykle su isimtimi, kuri taip pat leidzia pasidaryti tam tikras isvadas Mirkt

Gyvenimo patirtis moko, kad nelabai vertetu visiskai pasitiketi zmonemis Kietas

kartais reikia. Bet nebesalygiskai, o su protu. Jei ilga laika visiskai pasikliausi tik savimi ir paranojiskai bijosi pasitiketi kitais - liksi vienas.

man tai bandymu stadija Drovuso del likimo vienam Nekaltas sito nebijau, nes visi i si pasauli atejom vieni ir is jo isseisim vieni Kietas

kad tokie klausimai daugiau nekankintu… Laimingasdelfi.lt/news/daily/Health/article.php?id=5209837

tai cia man pas psichiatra eiti reikia Nekaltas Kietas… jei tik zmogus susimasto epie savo egzistencija jis nesveikas Drovus… nesutinku:s…

kaip tu gyveni ir kaip tau sekasi? Manau si atsakyma kiekvines randa savyje, ir nemanau kad kazkam turi rupeti mano egzistencija.

Mindaugai Šypsena… tai ir tera tema, kurioje kiekvienas bando atsakyti i savo paties uzduota klausima Nekaltas… gyvena zmones ir net nesistengia apie nieka mastyti Drovus… zinau, kad zinau per mazai ir tai yra sioks toks stimulas suzinoti daugiau Drovus Kietas… o tema tera tik sioks toks stimulas pamastyti tais klausimais Šypsena Kietas

stimulas sau ar kitiems? ;]

na as taip tikrai nesakiau! Liežuviscia tik lengvas juokas…gaila, kad tie klausimai tiek tave uzkankino…