EGOIZMAS


GINGER:yra ,mus skiria geri 3000 kmApakęsApakęs mane tik domina pats faktas,kokie dar f-u-c-k-i-n-g zemes drebejimai privers zmogu sustot ir kaip minimum suprast kad tokiems demonams leidzia suest pats save zmogus ,o po sniego kamuolio riedancio pr=incipu tai paleidi per galvas,Aš nekaltasnors SONORA gerai raso,kad kuprotas ir grabe sunkiai vartosCha cha

Vieną dieną pajunti, kad krūtinėj nešioji šaltą akmens gabalą…Liūdna Visą tą laiką kankindavo neaiškūs širdies skausmeliai, maudimai, medikai sakydavo, kad širdelė sveika, tik nervai pavažiavę…O po skyrybų visa tai kažkaip savaime praėjo ŠypsenaGerai

[/quote]

Vieną dieną pajunti, kad krūtinėj nešioji šaltą akmens gabalą…Liūdna Visą tą laiką kankindavo neaiškūs širdies skausmeliai, maudimai, medikai sakydavo, kad širdelė sveika, tik nervai pavažiavę…O po skyrybų visa tai kažkaip savaime praėjo ŠypsenaGerai

ir lieka tik konstatcija ,kad del tau nepavaldziu aplinkybiu vis del to tas egoizmas atliko savo juoda darba,jazau jazau kaip tai zema ir niekssiska leist put tokiam jausmui kaip meile po kazkokiu slyksciu AS AS AS IR 100000000 kartu AS ,MANO ,MAN,DEL MANES ir visas kitas meslas…

Na, viskas, gero vakaro visiems, nes locnas mano sūnaitėlis man į nugarą beldžia ir nuo kompo vejaCha cha

To paties visiems cia pasisakiusiems ,ir tnx uz miniposedyGeraiŠypsena

Trepango… O gal dar galima kažką padaryti?.. Gal tavo moteris dar atsitokės, pasikeis?..
Bet dievaži skauda širdį skaitant tavo eilutes… o patarimai, ir paguoda, kurią norėčiau tau išreikšti atrodo tokie banalūs ir tušti…

toki ismintinga ,neegoistiska dalyka TREPANGO gali padaryti : pakeisti moteri Gerai
tai yra labai naturalu ir kartais butina . turint bendra turta ,deretu virtuves inventoriu padovanoti Moterys ,o naujajai Moterys - BučkisirGėlėsGėlėsGėlės.

Ziurim is trepango poziciju… O kaip tai Moterys? Gal jos kitokie tikslai, gal neissipilde lukesciai, gal pasikeite poreikiai… Gyvenime juk tiek visokiu “bet” Aš nekaltas


Bukim saziningi -tu BET visada buvo ir bus Aš nekaltas bet MAN`as nors ir zaviai ciniskas -bet ir tiesmukai teisingas-jei du vaikai smelio dezej susipesa del vieno vaiko pernelyg didelio polinkio valdyt inventoriu plius dar ir valdyt visa zaidimu scenariju,ka daro nepatenkintas vaikas???Iseina i kita smelio deze.

[quote]
Ledi raše:
Trepango… O gal dar galima kažką padaryti?.. Gal tavo moteris dar atsitokės, pasikeis?..

LEDI:pasikeist kitas zmogus per keleta dienu negali-nebukim naivus visi zinom,kad zmogaus turinys retai kinta-jis tik nuolat papildomas detalemis ,kitas klausimas kokiomis.O del darymo Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas…jei zmogus veidan sako ,kad nenoriu as su tavim vargo vargt -pats visa ta sh srebk -man tiesmukumas siuo atveju yraGeraidaiktas,nes bent jau zinai y kuria puse plaukt nereikia.Isvada -kazkam noris lengvo gyvenimo,ir px ,kad kazkas del taves ir galva Širdispamete.

Bet dievaži skauda širdį skaitant tavo eilutes… o patarimai, ir paguoda, kurią norėčiau tau išreikšti atrodo tokie banalūs ir tušti…

Jei bendraujama ir nuosirdziai reaguojama (kad ir monitoriaus plotmej)y pateikiama informacija ar isgyvenimas ,tai jau turi siokia prasme LEDI,jau turi siokia tokia,…Gėlės

del to ir sakau ; pasakymas " gud bai mai lav… gud bai " yra realaus pasaulio zmoniu sugalvotas Gerai
keistai pasaulis suredytas ,bet Moterys turi toki isskirtinuma myshti veidmainyste ,asaroti meiles asharomis …
jei shis iskirtinumas perdetai ishreikshtas buitiniuose sugyvenymuose ,samyshiui gudraus diedo smegenyse nuraminti ,vartojamas Alus ir daug Širdis su prezervatyvais .
Mirkt

Nusprendusi buvau, kad kazhkas panashaus gali ir moters galvoje samyshi ishsklaidyti…deja, deja…Prasiblaivai ir zhiuri, kad niekur nedingsta tas bukas skausmas…O i prieshnga lyti zhiuri itariai, nes bijai, kad situacija pasikartos…O tiesiog naudotis kitu zhmogumi be jausmu nemoki…
Kodel tuos egositus mylime? Gal tikrai, del to, kad nemokame myleti saves…Beje, tie egoistai zhino, kokius zhmones rinktis… Viena yra shlykstu - kai atsitokeji, pasijunti pazhemintas…atrodo, atidavei viska, o buvai tiesiog ishnaudojamas. Ir kodel tiek daug laiko prireikia tam, kad suvoktum visa tai? Kas tai - akla meile? Ar i tokias situacijas pakliuna tik tie, kurie trokshta myleti? Idealistai, romantikai?

Gluosne ,vaikeliuk Šypsena shis sielos gydymo metodas naudojamas Vyrai - brandzioms asmenybems , galintiems isgert 10 buteliuAlus priesh miega Nustebęs

Matyt, reiketu kitoki metoda ishbandyti - deshimt brandzhiu Vyrai priesh miega…

Profesinis klausimas - kaip tie brandus vyrai jauchiasi rytais po deshimties Alus??? Koks shios priemones efektyvumas? Ir kaip bus, jei deshimt Alus pakeisiu deshimchia stikliuku geros ruginukes?

tiems Vyrai gali nestoveti ir ka tu padarysi ? teks tau issiskirt su visa 10 ir pasitenkint saldzia riesutu duona Aš nekaltasGerai