efektyviausia savigyna kai esi mažas ir kūdas?

Nekaltas

Astrus komentaras.bet tejsingas,tik wa su pirmu smugiu dristu nesutikt.siuo atweju gali buti,kad pasijus ne wyru o seniu,nes gali dantu nelikt po atsakomojo smugio. Tūsas o siajp autoriuj patarciau brest.nu nickas sawo pasako.

ok ok, net nesiginsiu. tik kuria linkme brest ?

Ta linkme,kad lajx imtis wejxmu o ne kalbet.atsakymaj daugmaz tie patys bus.nepiktaj ce ash. Cha cha

tai tu ble neišsidirbinėk, o sakyk ką daryt. tai čia svaidaisi tokiom frazėm iš oro.

Kajp suprantu tu esi prates wiska gaut patejkta ant lekstutes.taj jau tawo bedos.atsakymaj yra.uz tawe mes nieko padaryt negalesime.armijon ejtum,grizes wisus isdauzytum…bet…tingi…kacialintis bent namie…tingi…taj wa…mes ne alchemikaj.nesukursim antpilo stebuklingo.

Jezusmarija… Nekaltas Taigi tau aiskiausiai buvo pateikta kruva variantu, ka tau daryt! Jeigu tau niekas netinka, tai jau tavo problemos. Neieskok kaltu ir ne pinigu stygius cia trugdo. Esi tinginys ir tiek. O gal tik perlus renkiesi uzduodamas ta pati klausima 10 kartu? Cia gal ir per radikaliai, nu bet ka gali daugiau galvot… Nekaltas

Nusipirk automobili ir niekur nevaiksciom pesciomis, o pats pigiausias budas pradeti rimtai sportuoti.

Nuu… tave muša - nieko, jokios reakcijos. Kačialka - negražu, kovos menai nematinka… oi, vyrai, vyrai… Nekaltas Nesistebiu, kad pana netiki, kad ginklą galetum panaudoti. Tam ryžto reikia, kurio tau, manau, trūksta. Tu manai, kad yra atsakymas kaip apsiginti nieko nedarant? Optimistas. Žinai, kiek žmonių taip ir darytų? Tad tau ir klaust nereikėtų. Bet šiaip, porą tips’ų galiu pametėt: užsiimk psichologija, tiksliau - atsikratyk aukos sindromo (turi, tikrai. Jei duoda bankes ‘už nieka’ ir tuo labiau tau px, tada tikrai turi), kačialka nepakenks (ai, bet tiksliai, valios/laiko neužtenka Nekaltas), kovos menai irgi nepakenks (kai kuriuose net jėgos nelabai reikia, bet irgi noro/pinigų trūksta Nekaltas). Ginklas tau nepadės. Ryžtingesnis priešininkas greit atims, o tada grįžtam į situaciją, iš kurios ir nori išsikapanoti. Iš esmės, pusė problemos tame, kaip elgiesi plius aukos sindromas, o tik po to fizinė forma ir kovos menų įgudžiai ar jų trūkumas. Be pastangų nieko nepasieksi. Jei jų nedėsi, gali iškart susitaikyti su bokso kriaušės vaidmenimi ir Moteris (galiu pasakyti - gana pagrįsta) panieka. Sekmės Alus

Planktonas jei keli užpuola, dantų ar taip ar taip nelieka Mirkt O žiūrėk dar pasiseks, ir gerai užliuobus ereliai išsigąs, pabėgs. Jau geriau skaitau bent kartą iš peties užvožt, nei iškart atsitūpus galvą dengtis…

Nu gal ir tiesa.man tajp nebuwo.nu barake taj pjowe biski ir tiek.siajp geras jausmas manau wozt i zubus kokiam suskiuj.(2) Gėlė

prijomas i kojas Juokiasi

xex as pats is krasnuxos tai vakare tokiu metu tikrai yra nesaugu ten vaiksciot nes pylna jaunimelio ten tokio degraduojancio Taip taip kad nemanau kad kas nors gali padet, tas jaunimelis beto irgi turi ginklus daznai, tai zn nelabai ka ir bepadarysi geriau pirkt masina ir ramiai vazinesi, nes ten jeigu eini per burbiskes tai nieko gero Ne

patariat jus zmogui i stangine eit… velnias, noreciau pasportuot savo malonumui tik. siaip pats esu kudas ir nors nemanau kad esu panasus i arogantiskai(visa gyvenima palaikau forma, i duda kam tai uzvaziuot irgi pasitaiko ir nepergyvenu del to), bet i stangine nueit(beveik ir eit niekur nereiketu, po baraku yra) vis tiek neprisiverciu. ne todel kad tingiu. paprasciausiai ten visada yra chebros pagal sudejima rimtesnes uz mane, man kazkaip geda rodyt kad esu kudas, ar nepakeliu kazko. nors tie stanginej sedintys man nieko ir nesakytu, dauguma mane pazysta, kokia puse is ju bijo manes, bet negaliu saves priverst ten lankytis. speju taip yra daugumai tokiu as. tau arogantiskas patariu daryt taip: pasportuok, nebutinai klube, ar dar kur. paspardyk kartis i kokia siena, padaryk atsispaudimu, prisitraukimu, pritupkiu. negrazu nebus tikrai, o pasitikejimas savim ir galimas smgis tikrai bus rimtesnis. ismok nagla roza nutaisyt Šypsena juokingai skamba, bet padeda daznai. plius: bet kokia dura(dujine, sratine, kovine) gali duot norima efekta. reik tik moket ja naudotis. zmones bijo ginklo.

Juggggg ne tik stangine.as pwz namie sportuoju.atsispaudimaj iwajrus,atsilenkimaj,nugaraj ir t.t. susidarius individualu plana ir lajkantis pertrauku ir pan galima pujkiaj nemokamaj apsiejt.nu tiesa,baltymaj apie 25lt kajnuoja.terejk dometis.tiek prikolu yra kad net kajkurios stakles nepakejs kaj zinosi kajp ka daryt. Sudužusi širdis

pamirsau pasakyt, kad nagla roza daug rejskia.nzn kajp kt,bet kt sako kad kaj as ziuriu taj nors nusishauk. Cha cha nors siajp as gerietiskaj spoxau.taj geras patarimas.(q)

žodžiu, reikia tik didelio noro ir šiek tiek pastangų. O jeigu temos autorius bus linkęs tik verkšlenti, beabejo, jokių gerų rezultatų nematys

Laimingas

Temą rakinu, nes aiškiai prasideda tas pats per tą patį, juo labiau kad ir į klausimą, mano galva, yra atsakyta. O autoriui aiškiai pareiškiu, kad dar kartą pamatysiu žinutes tik su vienu smailiuku - bus banas už forumo tvindymą, šitą aš garantuoju kaip banke.