Edotv telikas apsivertė - Taip

kas turejo buti nutike su galva, kad siekiamybe taptu isigyti pezo? Juokiasi

tai mada juk buvo su tais haskiais, tai ir kyborgas neatsiliko matyt Cha cha

p.s. arba vazineti su mondeo Cha cha

nakčio, būtent, kad su galva nieko gero nenutiko Cha chaquattre, nepatinka man FL Fusion iš išorės. Jei Mondeo bus toks pats, tai BB jam į akį Špyga

nu bled, pas mus kieme buvo toks kliopa, tai pamentam ans kazkada gerai sustume- sako nu nx, karta valgiau per mociutes laidotuves cepelinus, bled kaij skanu buvo. Juokiasitai noreti pezo, nu cia kazkas panasaus. Cha cha

Juokiasi

Na, naktelio, tu man dabar pasakyk, jei turėtum pasirinkimą: Passat, Mondeo, Insignia arba P508. Kurį? Rinktis gali tik iš šitų.

balta perlamutrini kabana is usa, ant chrominiu disku su svarovskiais istatytais Špyga Cha cha o gal lincolna5, emke kokia, vette, raudona simiora su balta koza. ka tik nori realiai dar kazko prisiminiau- isbega kazkada kliopa i kiema ir rekia- valio valio, tevas 2 kg lasiniu nupirko!

Nakčiau Juokiasi

Aiktunachuinaktibledai

Su pizo dar yra problema. Wow gerai atrodo naujas… po 2 metu toks nuvalkiotas jau rodos Taip

^ Jezzy, kliopa kazkada uz 10 baksu pasirase, kad jam is gazavyko i snuki issaut galima. Juokiasi tik kiek kartu nederino Juokiasitai as jam visa miami aboima suvariau 12 patronu su melynais antgaliais- paralyzuojancios dujos. Juokiasi Juokiasi

Kybargs, tu pro langą pažiūrėk. Pamatysi nuvalkiotą Mirkt

aik kybargai pro langa zet, ko neini gi, nu

Na man paskutinis gražus pežo buvo per Taxi pirma dali. Cha cha Juokiasi Po to visi trys autogadintojai pasuko kažkokiu keistu keliu. Nekaltas

televizorius, tu kiek cepelinu valgysi?

Naktibledas Juokiasi Užsispyręs

Kad aš dabar saule maitinuosi, nevartoju alkoholio, susitaikiau su visais žmonėmis kurie mane kažkada buvo pasiuntė nx, buvau Tailande, ten išsivaliau visas čakros. Angelas Užsisakiau nauja Yaris. Taip

Nes per langa nieko nesmato… garazas po namu Juokiasi

Vis tiek beveik kasdien pažiūri į tą vokiečių lochatron marketing mqb produktą Ufff