Echolotas

Aš neturiu exoloto, bet esu matęs, kaip rodo žuveliokus ir ypač daug, kai vienas kolega , sėdintis gale, nusilupęs kiaušinį (vištos) imetė lukštus vandenin, tai sėdintis priekyje net pašoko iš laimės
Juokiasi

Pagrįsti nuomonę? Užtenka pažiūrėti į charakteristikasLiežuvis.

Šitas pavyzdys labai puikiai iliustruoja echolotų jautrumą. Echolotai puikiai parodo net tokius menkus daiktus vandenyje. Kadangi kiaušinių lukštais ir akmenukais paprastai nelyja, tai 99.9% atvejų tokios klaidos galimybė atpuola. Kiek sudėtingiau su žolėm ir kitokiais plūduriuojančiai gilumoje objektais. Bet 90% atvejų tai ne problema, o kitais atvejais padeda patirtis. Galima išjungti žuvies identifikacijos režimą ir mėginti suvokti, kas ten gali būti. Labai dažnai žuvis rodo labai aiškiai ir dėl to nekyla jokių abejonių. Varai sau per ežerą ir puikiausiai matai riebesnių karšių ar kūdesnių kuojų ar ešerių būrius.

Tai pasakyk, ką pirkti. O gal geriau šitą http://www.zvejams.lt/index.php?objektas=23&id=472
Neužtenka pažiūrėti į charakteristikas, reikia jas palyginti ir dar kartu su kainomis.

Žinoma kad tai priklauso nuo kišenės storio… O šiaip gal ir smulkmena, bet rašoma kad tasai brangesnis yra atsparus vandeniui… Nekaltas

Visi echolotai atsparūs lietui, vandens purslams, trumpalaikiui panardinimui ir pan. ir visi jie nepritaikyti naudoti po vandeniu. Tad čia jokio skirtumo, būk ramus dėl to.

va butent, o kur vandens mases netolygumas, temperatutinis pasiskirstymas, visokie burbuliavimai ir t.t

Aš ir sakau, kad 90% atvejų nebūna nei skęstančių akmenukų, nei plaukiančių kiaušinių, nei svarbių "vandens mases netolygumas, temperatutinis pasiskirstymas, visokie burbuliavimai"… Tai tema profų pasvarstymams, nereikia neteisingai gąsdinti pirmąkart echolotą perkantį žmogų, tuo labiau moterį…Šypsena

moteru as negasdinu, tik ispeti norejau, o tai pardavejai parduotuvese ka nori tau prisuoks

niu va. buvo apgalvota ir nuspresta pirkti: http://www.zvejams.lt/index.php?objektas=23&id=474
Echolotas Eagle TriFinder 2
3 spindulių, 150° kampas; ekrano raiška - 240X160 taškų; skanuoja iki 250m.; rodo vandens temperatūrą
parduotuvej jo kaina 1000 lt, o saite: 1,199.00 Lt
taigis ka manot?
Daiva

Šitas man atrodo visai geras, ypač jei radai už 1000 lt. Beje, tavo tėvukas, reikia manyti, ne po Atlanto vandenyną plaukioja, o Lietuvoje. Gylio - 250m skanavimo nereiks net per Baltijos jūrą plaukiant. Tik gali būti, kad atskirai reiks pirkti temperatūros daviklį (šiaip to nelabai ir reikia) - apie tai saite pateikta prieštaringa informacija (aprašyme ir parametrų lentelėje).
Tad aš "už" tokį pasirinkimą.

as irgi uz, kada bandysim Šypsena

niu kadangi Jusu kompanija tokia miela, tai tikiuosi nebus liudna isbandyti nauja echalota, tik va reiks teveli ikalbet ji paskolinti, ar man Jus su juo suvesti?Cha cha
D.

Biskį ne į temą, ale nesupykitNekaltas, tai puikiai iliustruoja zvejams.lt saito "reikalingumą"Blogai ir galimybę nusipirkti prekę "pigiau"…Piktas

tuoj ateis turistuxas Cha cha

Neteisingai traktuoji faktus. Faktai tokie: mes pasinaudojome zvejams.lt kaip galbūt patogiausiu šaltiniu rasti reikiamai techninei informacijai. Mes naudojomės zvejams.lt, o ne gamintojų, ne Bivako, ne Fedingo, ne kitais prieinamais saitais. Kad optimali kaina pasirodė esanti paprastoje parduotuvėje, o ne zvejams.lt yra ne zvejams.lt kaltė. Tai Bivako (jis atrodo pardavinėja Eagle echolotus?) kaltė, čia zvejams.lt atlieka tik nereikšmingą tarpininko vaidmenį.
Noriu labai nusistebėtiBlogai ir Fedingo politika, kai jo parduodamų GPSų kainos nepakito nuo tų laikų, kai doleris kainavo 4 lt…

Gal ir tavo tiesa, nesiginčysiu. Bet mane biesina tas faktas kad ta chebra apie save labai geros nuomonės ir nori apmokestinti tą visą "reikalą". Tipo be jų mes neapsieisime…

Šiaip paskutiniu metu atsirado pigių Garmin echolotų, vakar parduotuvėje mačiau kažkokį Garminą už 470 ar 480 lt. Apie jų echolotus mažai žinau (nors draugas pavasarį nusipirko Garmin echolotą), bet pati firma gera.

O kokie ten buvo modeliai ,nepameni? Nes Garmin puslapy yra tikrų stebuklųApakęsApakęsApakęs
http://www.garmin.com/products/gpsmap2010/

DAINe zada papigiajai pagaminti - kuris tik gyli matuoja Cha chaGerai reikia laukti Cha cha

p.s. kaip ten su pipykalkom "ant atostogu" paimciau viena Cha cha
zaadno grazinciau kam abkatke jau padaryta Liežuvis