Ech tie vyrai

/me seniai tai padariau…bet atsliukina zmogus iki mano masinos, palieka lapelius uzkistus uz valytuvu…tada atranda mano emaila Šypsenaistrinti turetu abi puses Šypsena tada butu ramu

bites patrijotas busi, o gal tiksliau taip atsidaves mums Šypsena?

na tarkim ne taip ishsireiskiau Liežuvisistrinti aisku neimanoma Šypsenabet as uzkisau giliai giliai Šypsenakam gyvenimui spalvu gama? o kam save skaudinti kas kart prisiminant kaip tave iskaudino? Šypsena jau geriaus sunkiai susilopyti ir toliau gyventi Liežuvis

O tu galvoji paneles cirku nedaro?? Pamatytum i ka paneles pasiryzusios ir ka sugeba, tai net plaukai pasistoja ne tik ant galvos, bet ir po pazastim… Mirkt

as nemoku palikti zmoniu kurie mane supa…as nieko neismetu…

visokiu zmoniu yra-visokiu reikia Laimingas ale as dar tokiu panu nebuvau sutikusi-na gal del to,kad ne i jas dairausi Nekaltas Šypsena

bet kazkada tex palikti wisus…nezinau tik kada.

o as geriau renkuosi pasitraukima is ten,kur yra zmogus,iskaudines mane…bent jau kol apsilaizysiu zaizdas ir sugebesiu sugryzti tokia,kad matant ji,neskaudetu sirdies Šypsena

galiu padeti aplaizyti… Niam niam

neprisisnekek Juokiasi

tai jusu jau keliai su to vaikinu pasisuko skirtinga kriptima ar dar yra vilties kad susibegsit?

juokingiausia ,kad kalbu ne apie viena vaikina Cha chakazkodel net keli is mano praeities vienu metu mane prisimine Šypsenavilties nera nei vienam Nekaltastiesiog…nemegstu atsukineti laikrodziu atgal…jei zmogus tave iskaudino viena karta-tai pasikartos vel… vadovaujuos tokia taisykle savo gyvenime Nekaltas

grieta, linkiu tau tik sekmes, tokie sikniai kurie iskaudina, o paskui vel zavingai apsireiskia, sakydami, ziurek stai ir as, net vemt vercia. Jie galvoja klad be ju mums buvo labai blogai, o atsirasdami daro mums paslauga. Nepasiduok grieta, nesileisk vel skaudinama, pasaulis ir be jo ne juodas Šypsena

jaj wln esi susitinkam,kawos atsigert otaj ieskom kompanios

na po darbo gal ir mielai prisijungciau Mirkt

na kaip gi musu tokiu nemylesi Juokiasi

na stengiames nepasiduoti…ale esu silpnas zmogenas Nežinaubent jau pradzioje Taippraejus kuriam laikui kazkaip<kaip jau minejau,apsilaizau nuoskaudas, ir sugryztu visai kita…zymiai stipresne…tas matyt juos ir traukia Šypsena

Pacios jus tokios negrazios…

Laiks nuo laiko paskambini? Nekaltas

pas mane irgi toks pats principas…reikia judet i prieki… Mirkt