E. Hemingway - chia gerai ar blogai!?

Neteko tos knygos skaityt, bet kiek teko skaityt Hemingway’aus kuriniu- labai patikoŠypsena

ehmm, chia shiaip ne visa knyga, o viena ish jo taip vadinamu "short stories", kurias jis dazhniausiai ir rashe… Taip Šypsena

…galbut ir "savalaikis" rashytojas, bet taip jau yra, kad apie shiuolaikinius karus ir ju ypatumus skaitys musu vaikai ir anukai Laimingas

yra vertybių, kuriuos išlieka ir nekinta per daugelį kartų.
netgi toje pačioje Žemaitės prozoje galima rasti šį bei tą sau, nors ją manau drąsiai visi vadintume savalalaike. taip kad Hemingvėjaus vertybės nėra pasenusios Ne

niuz shiaip tai chia ne mano mintis buwo ir kad vertybes pasenusios, lyg irgi neminejau… NekaltasLaimingas jei jau apie vertybias - tij man ju nei viena nesensta ir ishlaiko vienokia ar kitokia savo tiek literaturine, tiek gyvenimishkaja verte… Laimingas

Labas

Hemingvejus vienas is tu autoriu, kuriuos skaitant norisi suzinoti,kodel jis taip rase ??? cia apie tai, kad jo biografija naturaliai ima darytis idomi. tik blogybe tame, kad ne syki teko girdeti persudant sia tema - atrodo zinodami kazka apie zmogaus gyvenima kritikai butinai tai atras jo kuriniuose Ne
bet skaityti visad labai malonuTaipLaimingas

Na, mane tai labiausiai veza stilius. Ar zinojote, kad jis savo knygas rasydavo stovedamas ant vienos kojos? Apakęs

Cha cha nu dabar zhynosiu Tūsas