"džipas" už 40-50k lt

kur randasi tas blokas? nerka>o taves tevas klauso kokia masina pirkti,ar cia siaip monitoringa vedi?

foresteris koks,visai Apkabinimas

Neimciau nissano su tuo 2.5 dyzeliu reno, kiek kas atvaziuoja, turintys navaras visi keikiasi, 200 000 ir fsio tam dzipui. Ta audi nuorodoj manau ledas, ir iveiks tikrai tuos 20km sniego Cha cha Ir i banka su tokia ir pazvejot su rimta shaika negeda butu su tokia ir autobane sau leisi kaip su lengvaja Kietas Gerai mano padre vis svaigsta apie ta nauja subaru, bet ju dyzeliu kainos dar biski kandziojasi Šypsena

dr002 -> o tai kas daugiau tėvui mašina nupirks jei ne sūnus. šiaip sako susižiurėk, išrink kanors, o poto kartu apžiurėti, ir jis jau pasakys tinka jam ar ne Taip žmogus nesikrauna sau ant pečiu papildomo vargo Ufff

Tas kur kodus lyginai su mano, ten is priekio elektrine bloko dalis, tai ta dali keite, 6 varztai atsisuka ir nusiima. Pats metalas (siurblys liko taspats)

Gaila suma nenesa, yr ( vakar dar buvo) 09 x5 100% nedauztss 100% tikra rida pirktas lt salone 85 lt :confused:

tiguan. gan naujas modelis, nenuvalkiotas. tik kad biski moteriskas. nors i tai nlb kreipciau demesio

auto.plius.lt/skelbimai/land-rover-freelander-2-2-l-visureigis- 2115549.html tas man visai toks nieko Gerai šiaip senuoju freelanderiu patenkintas buvo, ir pravažumas puse birkos, lengvas anas, tai sniegu patrulis paskui mane vos kabindavosi Blogai

cinkas -> db pasižiurėjau, visai kainos nesikandžioje anų Šypsena moteriškas, nemoteriškas tai čia px, pas tėva tokių paniatkiu nulis Geraio išvis įmanoma kaip nors pas dealeri rida sužinoti, mačiau, šnekėdavo kažkas čia apie tai

allroud’as iki 185mm issikelia Gerai, tai dar ir nepasodinsi taip lengvai (freelanderio ne tiek ir jau ir daug 210mm).

tiguan Juokiasi Žliumbia Cha chaperformanc>kiek? Pinigai

200 blokas ( elektrine su pompa) + 50 darbas, diagnostika, pakeitimas, sukalibravimas

Gerai

atrodo visai nieko sitie freeladneriai. O santa fe nuo 2006 neziurejot? tik toks vidus pigokas atrodo jo

99 proc. isinorėjusiems džYpo, pilnai užteks Outback Gerai

Nerijau - o ant kiek tas zvyrkelis blogas? Visokiems subaru outbackams ar volvo xc70 jau nepravaziuojamas? As kazkaip nesodinciau savo tevo i SUV’a ar visureigi. Didelis, nestabilus, ypac jei kas dien po 40 km magistrale reikia vaziuot. Vyresnis zmogus vis tiek jau reakcijos ne tos…

GD, na, gal ne 99 proc. bet 80-90 tai tikrai.

LS -> matosi kad nesi vazeves SUVais jei rasai tokius vejus apie dydi ir nestabiluma

plius muitas ir PVM jau nebe 50 klt

Lengvai super, ne tai kad blogas, bet žiemom nevalomas kartais Ne