Džianiui

shitas irgi kislotnas Gerai a-1stdibscdn-com.cdn.ampproject.org/ii/w680/s/a.1stdibscdn.com /archivesE/upload/a_436/1475930211970/PC0719_l.jpg

Siaip nuo pat stelvijaus pristatymo man uzstrigo fraze:

Siuo atveju mane domintu konkurentu svorio balansai. Ypac karoq, kodiag ir rav4. Tik niekaip nerandu… Quattre, gal galetum pripadet surast? Šypsena

Gianni> konkurentai du iseina uz vienos alfos kaina beveik Cha chaalfaromeo-official.lt/wp-content/uploads/2018/03/Alfa-Romeo -Stelvio_LT-2018.03.08.pdf

Tai kocmoc Ufff pakelio vaizdas ir būtų toks oldschoolinis prikolas ant maikono

nebloga ideja Taip Gerai

Nusirito zemiau plintuso Alfa, jei net Giannis ivardino konkurentus rap!dor ir kodak Paplepėkim tiesa, isibegejima reiketu meruot, stingeris rase, kad 6sekundes,bet realybeje 8.5

Dr, man Kybargas tokia info pateike. Pasak jo skoda tai arti premijumo, o apie fiata alfa ir kitus tripangus jam net kalbet geda. Zemiau grindajuostes anie. TaipPs. Pagreiti matavo… net ir ant Lt. 1 is 3 greiciausiu metu auto rinkimuose. Šypsena

Gianni, nezinau ka sake kyborgs, bet jei butum dama ir patraukli dama, tai as tave mYleč del tavo tikejimo, ka sako virai Taip Cha cha

Dr, ne siaip kokie vIrai… o vyr. Autosporto meistras. Kietas Visvien anas apie masinas ismano. Taip

Gi sake pakabino bucus ant vinies Nežinau nors gal kaip Sabas dar išbėgs

sūnus greičiau išbėgs nei androids

Nu bet jei publika reikalaus… Drovus

matai, pas jį senas hardware, naujos android versijos nepaveža, tai nesigaus Ne