dvigule anklode

Man tai svarbu,kad shilta… Šypsena Tik vietos labai maza,todel ash megstu antklode nutraukti i savo puse…Ka gali zinoti,gal kitam zmogui karshta Cha chaFlirtas

Mes ir po viena miegame,bet man nepatinka,pastoviai nakti eina grumtynes del antklodes.Noriu atskiros,bet negaliu vyrelio prikalbinti.

Vau !mes per vargus radome 200*200.O apie tokius gabaritus pirma karta girdziu.Be to negaliu savo antklodei atrasti grazios patalynes.Viskas kas graziausia,viengulei antklodei

o man keista kad nesugrumiam, kazkaip uztenka to plocio galim buti atskirose lovos pusese, ir visvien uztenka antklodes Šypsena

Vsio… ieskosim dabar intensyviai uzvalkalo ir antklodes 220x240,lova nusipirkom nauja… na,normali, ne visai didele 160x220…geriau,kai antlode didesne…gal Jysk visgi bus…

Mes tokią didelę pirkom vieną kartą 1001 naktis, Jakšto g-vė berods Nekaltas Tiesa, buvo brangoka ~300Lt, bet su nuolaida už 200lt paėmėm Gerai

Gaila, dovanai Liūdnas ir sau tokios nerealiai norėtume… Kietas

Per siaura anklode. Nusipirktumet didesne - nebutu problemu ir patiktu.

Taip kolkas teturiu miegojimo dviese po viengule anklode patirtiCha cha. Bet dvigule anklode kaip ir dvigule lova yra mano svajone, bet kartu ir apmastau ar as su savo brangiaja nepasiklysiu, jei dabar mums uztenka viengubos JuokiasiJuokiasiJuokiasi

[quote]dotas rašė: Taip kolkas teturiu miegojimo dviese po viengule anklode patirtiCha cha. Bet dvigule anklode kaip ir dvigule lova yra mano svajone, bet kartu ir apmastau ar as su savo brangiaja nepasiklysiu, jei dabar mums uztenka viengubos
[/quote]

tokiu atveju didesne lova panasu i atitolima… (juokauju)
seip didele lova isprendzia miegojimo prei sienos ar krasto problema - dabar nematau skirtumo