Dvigubi mokesciai

joooo, sunku mumies cia su tavim Fredi is Rio De Zeneiro. Ziuriu reikia su tavim citatom kalbet ir negalima jokiu dviprasmybiu ir netikslumu naudot. Viesai atsiprasau, kad nuolatini gyventoja pavadinau registruotu. teisine prasme - smarkiau NUSISNEKEJAU. o dabar panagrinekime siauniojo Fredzio komentarus is rusio. Kaip matau laibai gerai cituoji “Gyventojų pajamų mokesčio ĮSTATYMO, IX-1007” 4 str. 3 p. Del didesnio tiklsumo turiu priminti, kad dar nepaminejai ir kitu keturiu punktu. O dabar saunusis mano pacituok (juk taip tobulai ivaldes copy-paste funkcija) kur istatyme siame sauniajam yra tavo citata:“Tokie piliechiai privalo praneshtio mokeschiu inspekcijai kad jie nera nuolatiniai lietuvos gyventojai.” taip pat panagrinekime ir kita ziniasklaidos minti: jei privaloma pranesti VMI, tai kai visgi nepranesa, tai gal nelaikoma nenuolatiniu, a? kaip manai?

nu va, snobas tadeush z wilno bent jau laipteliu nusileido is savo dievishkuju moderatoriaus visazinio aukstybiu ir eina bent jau i kazkokius kompromisus ir savo kaltes pripazinima Laimingas

  1. tai ne mano komentarai Mirkt tai - mano pacituoti komentarai Šypsena2. is kauno dienos Mirkt na, bet tau kauno diena jauciu kaimo laikrashtis…nelygis Juokiasi
  1. as cituoju kazkoky zmogu kuris cituota istatyma savo komentare po kauno dienos strpns Šypsena2. jei uzsidetum akinius arbe ziuronus manau laisvai izvelgtum kur tas zmogus cituoja istatyma, o kur reiskia savo samprotavimus Labas

o jei praneshama tai laikoma nenuolatiniu ania? ir nereikia deklaruot ania? nes nereikia deklaruot jei uzsienyje pradirbai 183 dienas? kaip manai?

tai as tau ir bandau paaiskint, kad reikia vadovautis teises aktais, o ne nuomonemis straipsniuose. paskui aisku laibai patogu sakyti: cia ne as, uzsidek ziuronus, cia straipsnyje parasyta… o ta nuomone kuo pagrista? dar “kazkieno” nuomone? jei viska padarysi kaip priklauso tai ir nereiks deklaruoti ir nieko moketi, taciau ka reikia padaryti as tau neaiskinsiu. man ir taip aisku, kad jei isvaziuoji is Lietuvos, kad ir formaliai visiems laikams, tai nieko ir nereikia daryt, taciau manau, kad tu turbut nepamirsai, kad musu studentelis buvo trumpiau? ir aplamai, sugaisau vakar per daug laiko ir nepadariau savo darbu. taip kad jei kazka isknisi, ne is straipsniu laikrastyje (man visai dzin ar tai kauno diena ar balbieriskio zinios ar lrytas, visur vienodai prigrybazuta gali buti), tada gal ir galima bus diskutuoti. P.S. paskuti kart aiskinu ypatingai apdovaotiems: visaziniu nera - tai mitas. as ne lenkas ir vilnius man ne prie ko Mirktaleliuja

Oho, kai ka papilstet, berniukai, savo isminties. Vos ne kaip sugerovai prie stalo, katras cia geriau supranta reikala… Cha chaVisko tikrai neperskaiciau, bet spejau susidaryti nuomone, kad rio siuo klausimu yra biski profanas, grybauja, bet laikosi savo. Linksmiausia ta nesamone, kur pareiskiama, kad mol as va jums rodau savo kompa, savo fotika, kitas babkes as prageriau, mokesciu nemokesiu. Rio, kuo as blogesne, kad mano mokescius apskaiciuoja ir uz mane sumoka buhalterija? Juk as galeciau irgi viska susirinkti, metu gale parodyti, kad nusipirkau masina, baldus, kompa, fotika, suni, o kitus pinigus prageriau. Voila gyvenimelis. Mokesciu nemoku. Velgi klasikinis pavyzdys, kai neskiriamos dvi savokos “pajamos” ir “turtas”. Be to, vadovautis valdisku istaigu klerku paaiskinimais ne visuomet yra protinga. Jei norit toliau pasigincyti, prasom, LT-Sveicarijos sutartis del dvigubo apmokestinimo isvengimo. Tai ar as turiu moketi mokescius Sveicarijoje, jei joje dirbu 120 d. per metus? Ar Lietuvoje? Šypsenawww3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=193570&Condition2 = 15 straipsnis SU DARBO SANTYKIAIS SUSIJUSI VEIKLA 1. Atsižvelgiant į 16, 18 ir 19 straipsnių nuostatas, algos, darbo užmokestis ir kiti panašūs atlyginimai, kuriuos Susitariančiosios Valstybės rezidentas gauna už samdomąjį darbą, apmokestinami tik toje Valstybėje, jeigu samdomasis darbas nėra atliekamas kitoje Susitariančiojoje Valstybėje. Jei samdomasis darbas atliekamas kitoje Susitariančiojoje Valstybėje, už jį gaunamas atlyginimas gali būti apmokestinamas toje kitoje Valstybėje. 2. Nepaisant 1 dalies nuostatų, atlyginimas, kurį Susitariančiosios Valstybės rezidentas gauna už kitoje Susitariančiojoje Valstybėje atliekamą samdomąjį darbą, apmokestinamas tik pirmiau minėtoje Valstybėje, jei: a) gavėjas kitoje Valstybėje bet kuriuo dvylikos mėnesių laikotarpiu, prasidedančiu arba pasibaigiančiu tam tikrais fiskaliniais metais, ištisai arba su pertraukomis išbūna ne ilgiau kaip 183 dienas, ir b) atlyginimą moka darbdavys, kuris nėra kitos Valstybės rezidentas, arba atlyginimas mokamas jo vardu, ir c) atlyginimas nėra priskiriamas nuolatinei buveinei arba nuolatinei bazei, kurią darbdavys turi kitoje Valstybėje. 3. Nepaisant šio straipsnio ankstesnių nuostatų, atlyginimas už samdomąjį darbą, atliekamą laive arba orlaivyje, kurį tarptautiniam gabenimui naudoja Susitariančiosios Valstybės įmonė, gali būti apmokestinamas toje Valstybėje.

pakaichiua komentarus ir tai is juoko luztu tai i Lietuva gryzti nebenoriu… Nekaltas…bet iskilo klausimas…jeigu chia moku 32 % mokeschiu…tada iseina kad lietuvoje turiu sumoketi tik 1 % skirtumo…o vat jeigu noresiu grazinti dali UK sumoketu mokeschiu, kaip tada bus skaichiuojamas skirtumas? ar tas pats 1 % ar jau nuo susigrazintos sumos…vel pjaus dali pyrago? Baisu autoriui: seip tik 11% neimanoma moketi Uk…nebent esi Uk studentas…ir mokaisi Uk unike…kitaip turi moketi apie 1o% NIT ir apie 22 % mokeschiu valstybei chia kaip pensijai ir panasiems dalykams…gali buti kad tuos 22% tavo darbdavys moka, tai pasiteirauk…nes geriau deklaruoti, nes negali zinoti kas bus po metu… Taip

bijodamas nevisazinio Rio rykstes pareiksiu savo praktini patyrima. kiek ir nuo ko tau reiks moketi gryzus i lietuva paaiskes, kai gausi pazyma is UK apie ten sumoketus mokescius. jei sugalvos mokesciai tikrinti, tai jie i ta pazyma ir ziures. savo akimis maciau pazyma is suomijos, tai tewn viskas labai aiskiai buvo surasyta: tiek gavo, tiek mokesciu sumokejo. taigi zmogus paverte tas sumas litais ir uzpilde sekmingai deklaracija. viskas. kokie ir kaip skaiciuojami mokesciai UK aplamai - neturiu supratimo, bet kiek teko bendraut su ten dirbusiais tai procentai svyruoja nuo 16 iki 20. kitu kol kas neteko girdeti.

o jei nuomone straipsnyje pagrista istatymais arba kompetetingu asmenu komentarai? Drovuskitas klausimas yra kai aishkini, kopini su linkais, bet ant taves vistiek varo, kad “ka tu cia dabar paistai”…

juokdarys tu… Juokiasi as tai studentelio kuris buvo triumpiau nepamirshau, bet tu kaip matau labai greitai pamirshai topkopa kuris klause apie ilgiau uzsienyje pabuvusius zmones… Mirkt patogu uzmirshti tai ant ko susivelei ania? Šypsena

oi koks tu vargshelis…dar pasakyk, kad visa nakti nemiegojei galvodamas apie mane Šypsena eik tu sau jauciuosi kaltas. paduok mane i teisma, kad kompensuociau nuostolius… Šypsenais kitos puses paziurejus tai tas laiko sugaishimas gal bent kiek tau ishejo i nauda ir jau nebusi toks diletantas superverchas teisininkas koks buvai “diskusijos” pradzioje… Šypsena

pan tadeush z wilno…nipadobna neigti savo prigimti… Juokiasi

pz pz…o gal vis tik reikejo tau viska perskaityt? Pavargęs KARTOJU - as nieko neishsigalviju tiesiog rashiau apie tai ka kazkada buvau perskaites laikrashtyje. KARTOJU - as nieko neishsigalviju tiesiog rashiau apie tai ka kazkada buvau perskaites laikrashtyje.KARTOJU - as nieko neishsigalviju tiesiog rashiau apie tai ka kazkada buvau perskaites laikrashtyje.

dar karta pakartot ar jau daejo visiems? klimo aukletine rechka…shi karta jau as zvengiu skaitydamas tavo komentara. ka tu lygini? darbus usa ir lietuvoj t.y. kai ishvaziuoji, moki mokescius usa, gyveni, o po to grizes i gimtine dar karta turi susimoketi Šypsena shiaip. del to, kad esi lietuvis. pasak didziojo supervisazino taheusho “registruotas lietuvoj” Cha cha jauti skirtumuka? tai va…nu, bet po shios temos tikrai zinosiu, kad vadovautis klerku kalbomis tikrai neverta Ne jei ishkils kokia problema reikia bekt i banga jusu atsiklaust Laimingas negrybaujanciu mishko vadu Cha cha[moderuota thaddeus]

Kuo giliau i miska, tuo daugiau grybu Cha chaTai kokios isvados ???Ar reikia suprasti, kad jei lietuvis uzdirba belekur, tai jis vistiek turi susimoketi 33 proc. grizes i LT nuo visu pinigu? Ar, jei lietuvis dirba toj saly, kur LT pasirase kazkokia sutartele ir grizes i LT tada neprivalo primoketi? Ir ar, jei jis negrizta i LT, tai vistiek gaus ta nepritekliu iki 33 proc. pervesti i LT biudzeta? NežinauDar biski ir eisiu istatymu studijuot Cha cha

Šypsena

bet butu visaj neblogai jeigu isstudijuotum ir tada parasytum ka tie istatymai sako… Cha cha nebutu tada nei mishku nei grybu… Cha cha

manau bendrom jegom, nors ir klystkeliais, esme istudijavom, taigi nera ko ten labai ieskot. isvada tokia, kad jei mokestiniu laikotarpiu esi nuolatinis Lietuvos gyventojas arba jam prilyginamas, tau priklauso deklaruoti pajamas ir sumoketi skirtuma mokesciu jei toks yra. priesingu atveju, nieko daryti nereikia.

Bet gi absurdaas, cia kazkokia nesamone gaunas. Valdzia neleidzia nei Lietuvoj uzsidirbt nei uzsieny. Žliumbia tai ka daryt n><…??? Kanda Kanda

Bet tai nu baudos galim ishsisukt sakyt kad buvai uzhseniyje o kadangi sienos atviros kas gi ten zhino ar tu sedejai kur nors ishvazhiaves ar ne juk shtampu ant pasu nebededa Šypsena

jei neesi kazkoks piktybinis, tai 99 proc. garantuoju kad niekas tau baudos nedes. uzteks pasakyti, kad istatymu neismanai ir tik dabar suzinojai. nezinau kaip visi postai veikia kai vaziuoji auto, bet jei skridai, tai suzinoti lengva. vaziuojant auto, buna kad tikrina dokus ir iveda i duomenu baze, nors ir stampo jokio nededa. zodziu apie auto, nieko konkretaus negaliu pasakyt.

va dar klausimas, seip kiek zinau tek liktais iki 1 geguzes reikia deklaruoti…o jeigu as lietuvoje buisu tik kita rugseji?..ka man tada bauda mes ar kita pavasari deklaruoti?

issitrauk is vmi.lt uzpildyk ir siusk pastu. kitais metais gali jau nebepriimti uz praeitus. nors tiesa pasakius nezinau ka darys kitais metais.

Miške - kaip miške Šypsena. Nors perskaičius viską, kas čia buvo parašyta, po truputį šviesėja, bet liko dar pora klausimų. Tarkime, noriu registruoti perkamą namą, tai man sako nešk pažymą iš VMI, kad pajamas deklaravai? O aš jiems sakau, kad pajamos nedeklaruotos, nes aš visus metus praleidau užsienyje, todėl nedeklaruotinų babkių dabar turiu tiek, kiek man reikia? Kitas klausimas. Buvo užsiminta apie kažkokį mokesčių susigrąžinimą iš UK. Tarkime, sumokėjau ten 20% mokesčių, tai Lietuvoje reikia sumokėti dar 13%. Bet jeigu kokiais nors būdais susigrąžinu iš ten 5%, tai mokesčių UK lieka tiktai 15% ir Lietuvoje mokėti jau reikia 18%. Faktiškai, visi susigrąžinti pinigai priklauso biudžetui?

jie praso deklaracijos nes tokia tvarka, taciau tai nereiskia, kad joje turi buti deklaruoti pinigai. jei viska perskaitei, tai supratai, kad visu pirma reikia issiaiskinti ar tau aplamai priklauso deklaruoti TUOS pinigus. jei tu pinigu kuriuos turi, deklaruoti nepriklauso, tai tu ju ir nedeklaruoji, o deklaruoji kas priklauso, t.y. 0 ir nesi tokia deklaracija jiems. turto isigyjimo pagrindas ir bus tie pinigai, taciau ju deklaruoti tu neprivalejai, todel niekas prisikabinti negales. jei visgi priklauso deklaruota - tada teks, nes kitaip papulsi i pirmas itariamuju gretas kai tas turtas atsistos tavo vardu registre. del susigrazintu mokesciu UK nieko negaliu pasakyti. reikia gauti is ju pazyma apie sumoketus mokescius tenai ir tada bus matyt ar jei ta susigrazinima isskaiciuoja (kuo abejoju) ar ne. siaip tas susigrazinimas turetu but traktuojamas kaip kazkokia lengvata (kaip dabar pas mus) ir is sumoketu mokesciu issiminusuoti neturetu, bet pabreziu, kad tai paaiskes tik tada kai grazinsiesi ta mokescio dali ir gausi is UK pazyma. kiek maciau praktikoje - deklaracija pildoma pagal toje pazymoje esancius skaicius.

Kaip galima pirkti namą už mln. ir deklaruoti 0? ApakęsLogiška būtų, jeigu reikėtų deklaruoti visą reikalingą sumą, pagrindžiant dokumentais, kad ir uždirbtą užsienyje (kitas reikalas, kad nenuolatiniams gyventojams papildomų mokesčių mokėti nereikėtų) . Antraip matosi skylė pinigų plovimui.