DUOS - NEDUOS

nuo taves! nera moteru kurios neduoda, yra vyrai kuri nemoka paimti.

Jeigu esi atkaklus, 99 atvejais is 100 pasieksi tiksla Taip

Kazkaiptai nieko konkretaus…Aš nekaltas

Na, pradesiu no tu, kurei zino lupdaziu skoni Cha cha . O po to paziuresime. Cha cha Jei mergina nesivarzis aplaiziti viena mano… na, pavadinkim ji shi karta pirshteliu, tai kodel gi ir ja tada nepabuciuoti ir i kitas lupytes?
Cha chaCha chaCha cha

Aš nekaltas

reikia pirma su mergina gerai susipazint(cia mano nuomone), ilgai pabendraut o tada kazka rimciau galvot, nes kitaip mergina tavim nepasitikes ir neduos.Bučkis

das ili nedas,…nedas Ne

nuo mergos ir taves , zinok jei nera kitos iseities meluokMirkt, ir dar sitas padedaTaurė

GeraiGerai

dankanui:

y)GeraiGeraiGeraiCha chaCha chaCha cha

Alusi tavo sveikata Taip

moderna, o kuom jau ta mano mintis tokia bloga? nesakyk, kad pati tuo nesimegauji MirktCha chaCha chaCha cha

ka jus cia skiedziat apie meile ir t.t. Pinigu turet ir galva apsuk, ta pati vakar duos. ir ne tiesa, kad cia tik salavos taip elgiasi. Pats nesenai tuo isitikinau ir labai pakeiciau nuomone apie merginas. Geda Blogai, as kazkada irgi galvodavau, kad duoda merginos tik po laiko, kai susipazysti, patinki ir t.t Bet as klydau. Pinigais pasisvaistyk, i restorana gera nuvesk, poto i kokia romantiska vietele nuvaziuokit pagert, o poto pas ja arba pas save i namus, ir viskas !Mirkt viskas paprasta kaip 2X2

Nu jau tikrai ne visops taip ! Piktas

Sledstvie vedut znatoki? Piktas

wow, moteriskas solidarumas ka prabilo Cha chaCha chaCha cha

bet siaip tai vaikino zodziuose tiesos yra. daug tiesos. deja.

Ne solidarumas. Paprasciausiai sutikusi savo kely chama ar koki bjauru arogantiska tipa, niekada nesakau kad visi vyrai tokie, toli grazuNe, paprasciausiai vengiu tokiu ir nematau reikalo apie juos diskutuoti, jie neverti mano demesioBlogaiBlogaiBlogaiGraži

kaip ten bebutu. pinigai reiskia daug. tiek vieniems tiek kitiems. o vat duos ar neduos… mokesi paprasyt, gausi.

Nu ka ash, kaip romantike, galiu pasakyti… Man visgi atrodo, kad reikia ne pinigu ar grazhiu zhodziu, o jausmu. Arba gerai pasileidusios merginos Cha cha

Gerai pasakytaGeraiTaurė

be principu Cha chaCha chaCha cha

o siaip tai tik nesakykit, kad vienkartinis pasimylejimas yra taip jau ir blogai. Cha cha

Jei esi laisvaBaisu kaip vejas - tikrai nera blogai, bet kai yra ka iskaudinti, jau nekas … Aš nekaltas