Duju kainos 1.77-1,85lt

gal kas neseniai važiavot ir zinot kokios kainos bezdalu europoi, vaziuosiu per lenkija, čekija, slovakija, slovenija…???

va, šiand po 1,75 saliaros prisivariau 40 litrų. Ir ką? Iš degalinės. Pats pyliausi. taigi, jei neesat ybanyti, rasit kur galima pilt pigiau. Paskaičiavai, kad jei pas mane jama apie 6 litrus, tai daba 100 km- 10 LT. Įmanoma pigiau?
P.S. Passat B5 1.9 TDI 81kw

nu tep dujas bronges

kou jūs če nutariet?

arba jau pirko su įranga.
aš tai pats dėjaus, bet, jei aš pradėsiu skaičiuot, kad pačią mašiną pigiau gavauNekaltasCha cha

faktsTaip

o tiems kas jau senai susimontavo dujų įrangą, iš vis dzin, jiems ir dabar labai apsimoka su LPG važinėt…

o tau viskas gerai? visa vasara buvo ~1.6 duju kaina. Tu ziuriu daznai i pievas taikai Nekaltas

T72 banas už necenzūrinę leksika.Žinutė ištrinta.

Matyt senokai vaikštai klijų apsiuostęs todėl ir kas ten žino kadaCha cha
…net šitoj temoj daugiau informacijos negu tavo vacuume kurį ko gero pats vadini smegenim Mirkt

P.S sausio mėn dujos kainavo~1,65 o balandžio ~1.45…

Xierova pas tave atmintis, nes toks kainu perepadas, buvo gal 2 savaites, ir kas ten zino kada…

nu pries 4 dienas pyliausi 2.88 nestej.

as pvz kai skaiciavau, tai man pigiau vazinetis su taksi. Labas
mieste prasuki 1000km per menesi, tai su taksi kainuoja tai apie 2000lt ir nera galvos skausmo, tave veza, tu per ta laika gali daug naudingu dalyku padaryt.
o kai paskaiciuoji tai masina pirkti reikia kokie pinigai, draudimai, technikines, kasco, pozeminio garazo kaina, kuras, netyciuke avarija, padangos, vaziuokle, plovyklos, tepalai ir… tai sumoj gaunasi kad pigiau kai tave veza taksi, nebent turi traktoriuka golfuka kuris niek neryn ir nieka remontuoti nereik.

ir neatsibosta liaudzias savas tiesas irodynet Cha cha
pigiausia dviratis ir nekitaip,

dr002 - dabar kruta tik su elektra vazineti, tik va elektromobiliu kainos gerokokai nesveikos dar Cha cha

dujos gaidys,dieselis irgi,bet nebetoks,o bendzinas baxuramsGeraiCha cha
kas kam neaisku,rasykit smsLabas
jau nebejuokinga diskusija darosiKandaVeee

Xierovas tu “matematikas” nes skaičiuoji šio momento kainomis.
Sumontavau dujas kai benzas kainavo 3.45lt o dujos 1.65 lito…todėl pabandyk peskaičiuoti ir pamatysi kad tavo “rezultatas” yra šūd…vertas.Mirkt

Juokingiausia buna, kai kas nors uz 20lt pildamas benza "tipo p.i.z.d.a.v.o.j.a" tuos, kurie su apynaujem masinom prie duju eilej laukia…

kad tie pinigai gauti tikslingai butu panaudoti, tai manau nebutu visiem gaila ir moket…

o siaip tai seklys teisingai pastebejo, kad jau dyzeliu priviso klaipedoj tai nerealiai, stovi kamstyje, atsidarai langa ir pasjauti kaip ukiniku miestelyje. Is visu pusiu tik KAR KAR KAR TIR TIR TIR DAR DAR DAR, tai kai tiek salerku tai jau pats galvoju jei visi tai visi JuokiasiJuokiasi
nors girdejau po biski ir tie visi kurie pardvineja salerka kelia kainas,jau vienas kitas 2.30 nori uz rusiska, uz lietuviska jau 2,50 praso nu ir kils salerkos kainos… ir mokesciai atsiras salerkinei masinai-ir teisingai galetu atsirast, nera cia ko tersti gamta ir pigiai vazinet.

benzas koks tai pas tave super pigusApakęs