dujos

ka daryt kad uzsivesciau masina ant duju iki kokiu -10,15 laipsniu? Bendradarbis turi sesiakausi renault 25,tai kuriasi prie panasiu temperaturu. JOkiu saudymu nieko. Palaukia ten 10 sek. pries kurdamas kol prisirenka reduktorius ir kuria. Viskas ok. Iranga paprasta pas ji,ne ipurskimine. Ka cia reikia daryt kad kurtusi ir pas mane?

Taip ir i ora islekti galima, jei normali duju iranga tai ijungus degima ir keleta sekundziu nekuriant masinos sudirba apsauga ir nutraukia duju tiekima. Galima padaryti, kad ir zemomis temperaturomis esant automobilis kurtusi… tereikia pareguliuoti, kad riebesnis misinys butu.

prie ko cia tas islekimas i ora Nekaltas Kad belekiek laiko gali pust dujas i reduktoriu?

jo, o paskum ir varo visi pas dujininkus su problemom, sakydami kad blogai ideta, neina, ****s, ir panaseij vazinekit pagal taisykles ir isvis nesaus ,na bent jau tikimybe maza o cia ziureti kad mano kaimynui kuriasi prie -30 tai ir man reikia prie minuso kurt o tu jo paklausk ar jam isvis masina beina ant benzo? manyciau kad te jau viskas mire

tai parasyk adresiuka ar ju kordinates pas kuriuos dejai ???

Nusipirk seną karbiuratorinę mašiną su rankiniu “padsosu” , susimontuok pačią paprasčiausią įrangą, tada kursis ir pas tave… Cha cha

ir ramia dusia isleksi i ora

Bent jau spesi pagalvot, kad: voblia kaip kuriasi Cha cha

Ir tada ATA Šypsena

Nusišnekat proto bokšteliai Cha cha. Bbd, jau septinti metai tokią explotuoju ir dar BUM negirdėjau…Prie -10C ramiai užvedu, užsivestų ir prie -25, tik sukt ilgiau reikia ,starterio ir akumo gaila.Juk ir benzino dar kolonėlėse būna… Cha cha

Aha, prie -10, -25 Apakęs Tada pasidomekit kam per duju reduktoriu paleidzia ausinimo skysti Nekaltas Turbut, kad reduktoriu ausintu ir diafragmos neskerdetu Cha cha Ir dar pasimatuokit suskystintu duju temperatura C

Pasidomėjau ir žinau, kd reduktorių neaušina o šyldo. Šiaip tai nuklydom į lankas. Aš nenorėjau pasakyt, kad nereikia užvedinėt benzinu.Bet mano atveju tai įmanoma extremaliu atveju. Šildyt dujas reikia ir tam kad gumos “neskerdėtų” ir tam kad jos geriau išgaruotų. Jei šaltos dujos prasčiau garuoja, reiškia variklis gauna per liesą mišinį ir nelabai užsiveda.O perliesintas mišinys dar turi savybę sprogti…To pasekmės-oro srauto matuoklių tvarkymas, plasmasinių kolektorių keitimas it t.t. Jei yra karbas su rankine oro sklende, tai yra galimybė užvedant primažint oro kiekį ir tuo pačiu pariebinti mišinį.O va super duper įpurškimai su paprasta dujų yranga šitos galimybės neturi.O su karbu ir sprogimai nelabai baisūs - išeina banga per oro filtrą lauk be pasekmių.

visada buna pirmas kartas Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha