dujine vs elektrine virykle

o kas turi, gal gali isduot kiek uz elektra sumoka. man labai rupi. Vyras balsuoja uz dujine, nes ekonomiskesne. bet gal tas brangumas ne toks didelis? jei tikrai 40 % pabrangs, tai dar puse velnio. ve jei trigubai, tada jau nelebai kas…

ane? Nekaltas

o gal tiksliai zinai ko ten reikia? gal trifazio? jo pas mus nera. bet yra rozetes su izeminimu.

Taip

o gal kas zinote, kada realiai pigiau pirkti: pries kaledas, ar po nauju metu? aisku kaledines nuolaidos buna, bet man atrodo, kad po nauju metu, kai buna prekybos sastingis, galima geresnes nuolaidas gauti. tuo labiau, kad mes ir virykle, ir orkaite, ir indaplove, ir garu surinkeja imsim. Nekaltas

Šiaip mano prekybininko patirtis rodo,tikros nuolaidos būna po naujų.Geriausia vieta pirkti yra firminis salonas,o ne supermarketas,ar baldų firmelės,nes tokiose vietose ymanoma gauti gerą kainą.

nene. kaledos - blogas metas pirktis Mirktpadaro ‘uzhlaidas’, o nuo ju jau skambiai rekdami - nuolaidas. tikrai jei neskubi, pirk po nauju metu.

gal pries svaigstant apie elektrines reiketu paziureti ar pakanka galingumo elektrinei. Kitas dalykas - jei nori mazesnio tarifo elektrai reikia elektrine virykle oficialiai registruoti.

ar daug popierizmo su tuo registravimu?

Nesupykit, bet man truputi juokingai atrodo, kai Moteris, Vyras, tevas ir motina turi atskiras virykles. Cha chaBet gal ir patogu taip gyvent… Šypsena

Echo, kaip Tu nesupranti, kas cia pasigirti norejau, kas turiu SAVO namus (ir net su virykle), susiradau Vyras , kuris be visu kitu privalumu dar turi ir namus, ir virykle, o temai mano tai is viso poniskai nuosavame name su paskutiniu technologiniu klyksmu miksuota virykle gyvena Cha cha

girdejau kad pastaruoju metu nedaug. Jei laiptineje pakanka galingumo tai prosto primoki 120Lt uz kilovata galingumo. O jei laiptineje nepakanka, tai jau kiek liudniau Liūdnas

Elektrinė turi 1 ryškų pliusą- išjungi, o puodas dar verda Gerai

Negaliu pakesti elektriniu virykliu. Norejau nusipirkti WOK keptuve tokia rytietiskam maistui gaminti. Deja, elektrine gaminant maista sonai tokios keptuves neikaista. Tas pats ir su didesniais puodais. O ir valgis gaminasi daug ilgiau. O va elektrines orkaites labai geros. Daug lengviau kontroliuoti karsti galima ir gaminiai visuomet pasiseka tuo tarpu su dujine orkaite daznai prisvyla arba virsus per daug apskrunda ar dar kas nors blogai.

As ir nepykstu, tik matai, pirma, mano tevai issiskyre, todel ir virtuves bei gyvenamuosius plotus turi atskirus Cha cha, o mano Vyras ir as dar nesusituoke ir smutkiu nesumete, tai bendros virykles neturim Liežuvis

Nesupratau kazko Nekaltas Negaliu pakesti elektriniu virykliu… o po to dujine orkaite tai jau gerai…

Arba pamatai, kad sriuba is puodo bega, isjungi, bet vistiek puse puodo isbega. Šypsena

Kuo virykle ilgiau islieka silta, tuoj ji inertiskesne, o kuo ji inertiskesne, tuo daugiau energijos suvartoji JAI IKAITINTI.

Mes planuojam pirkti misria virykle su elektrine orkaite. TaipDujines virykles privalumas - greiciau pradedamas gaminti maistas, nereikia laukti, kol ikais. Aisku, elektrine virykle isjungus ji dar tebera ikaitusi ir ant jos gaminti galima, bet tai atspek dabar kada jau ja isjungt reikia, kad maistas spetu pabaigti gamintis… Ismokti dar reikia. O stai elektrine orkaite tikrai super: maistas tolygiai kepa, apskrunda, siluma vienodai pasiskirsto. Beje, del tu elektros tarifu. Jeigu tavo name pas visus elektrines virykles (tuomet yra pigesnis elektros tarifas), tai siulau pirkt elektrine. Jeigu dujines - tai geriau jau dujine arba misria, nes kitaip uz elektra sumokesi nemazai. Taip