Dujas dėsit?:)

Algirdekas- gal ‘nuliniu’ prasei kad nuvarytu ? Juokiasi

Edas, aleksote prie maximos/iki kur atsidarė naujas toks pastatukas pilkas, šančių autodalys pardė, sporto klubas antram aukšte yra Šypsena man rodos aleksota vadinasi tas salonas Šypsena

Iškrypeli tu,slysk nh,gėda svetima tu,su savo 6% pabrangimo,nesidaryk gėdos pusproti marazmini,realiai užkliuvo šitas fantazioras…

RM, tu paskaityk kas pabrango 6 proc Šypsena drabužiai ir avalynė. yra kas pabrango ir ~20proc nuo 2014m iki dabar Šypsena

jus nesigincykit, ir negadinkit nervu ju ****o klausydami- o imkit bloknota ir rasykites tokius. fiksuokit. kaij bus shorochas- visu musu pareiga Tevynei anuos ant shtyko pamaut.

Ne, nu nakčiau, viskas yra gerai, bet tu man taip ir nepasakei recepto, kas tave taip išneša nx? Aš nieko nesakau, brango ir brangsta viskas. Bet tik nereikia sulygint eurą su litu. Ir nereikia sakyt, kad tik blogėjo, brango ir pajamos nekilo… Nekaltas

is kur “statisika”,is turgaus?,6 % avalyne…!!! uz skarahodus geresnius mokedavau prie litu (makasinus),200-300 lt,nesenai i svadba pirkau panasius gavnastupus uz 180 eur,atsibusk Algirdai !!!

Aš nemiegu. Nežinau kokius tu ten batus perki. bet man kaip kainuodavo normalūs batai 300-400lt, taip dabar kainuoja 100-120e. nu nežinau. Aš gal šūdą kokį perku… va dabar puikiai atsimenu, mėgstu aš vienos firmos laisvalaiko batus ale pusiau kedukus, bet gražesnius. ~250-260lt mokėdavau, dabar toks pat modelis realiai ~80-90e. nu jo, brango.

Litas yra nacionaline valiuta, kuri atspindejo nacionaline ekonomika, jos lygi ir sveikata, (blogai kad priristas -fiksuotas kursas buvo) dabar gi…viskas vertinama per europos lygi ir euro monetarine politika…lenkai liko prie plaukiojanci zloto ir pragyveno pakankamai sveikai krizes… Kas liecia bvp ir kita bla bla…kai lyginame, sulyginkime salia importa /eksporta, bei gamybos, prekybos, paslaugu indeli, tada koreliuojame su salia esanciais rodikliais ir matome… Algirdekai, tavo batu pavysdzy dar karta irodo, kad jeigu mokejai “euro” kainas uz prekes ir europoje, niekas nebrango…taciau RM pavyzdys tau aiskiai sako…kad vietines rinkos prekes brango iki europos lygio Mirkt Todel dirbe su europa “brangimo” nepajuto, o gal netgi atpigo valiutu keitimo ir transakciju kastai…o vat vietine rinka…pajuto kad net silta…

SUOMIS,nu bbd,stipriai cia tu,buciau blaivas,buciau drasesnis,del žiniu trukumo,pasiusciau Cha cha

Kad euras blogai pritariu. Nekaltas Realiai euro reikėjo tik verslui, gal dar reikia sukonkretinti, didžiajam verslui. Nekaltas Kas patiko man tai tas melas žmonėms tiesiai į akis, niekas nebrangs, bus sąžininga kainų politika, nors tiek prancūzų tiek vokiečių pavyzdžiai rodo, kad viskas išbrango pasikeitus valiutą. Tik jiems su savo ekonomika lengviau šiek tiek atlaikyti ta kainu šuolį.

Edai, kad kainas labiausiai susikele smulkus verslas- jam jis labiausiai ir padejo Gerai

šitų batų sunešiojęs bbz kiek porų tik skirtingų spalvų. Puikiai pamenu 189lt normali kaina, 159lt akcija jeigu užgaudai. Raudoni brangesni kažkodėl buvo 229lt normali kaina 199lt akcija. Čia kainos Lietuvoj. eavalyne.lt/sportbaciai-converse-all-star-hi-m9160-black.h tml

Apsvaigęs Juokiasi

Del kubiliaus…anas nuo 18 iki 21 pvm pakele “laikinai” kompensuoti valstybes mastu pinkfu srautus ir mazinti duobe,(ekonomika smigo kaip mesersmitai prie maskvos) bet jau po jo atra vyriausybe net nemasto grazinti atgal… MirktKadangi 2019 biudzeta 62 procentais sudaro pvm, o biudzetas su normaliu 2 proc. Deficitu (fik viesieji finansai pliusiniai) galima nesunkiai “isskaiciuoti” koks ifliacijos lygis MirktBet ka ten…gyvenimas gereja…bqbkiu daugiau zmones turi… JuokiasiEdit:situ konversu kaina 25 rubliai…visa kita…marketingas… P.s. mes kalbejom apie batus…beje pasiklausk savo damos ar pabrango jos bateliai Cha cha

Tai bet kubilius neturėjo galimybės gražint atgal pvm, nes nėra valdžioj… o visiem kubilius vistiek kaltas… čia irgi kaip bairis, Kubilius sumažino ir seimo nariam algas per krizę gerokai… butkevičiaus čiut ne pirmas darbas buvo susigražint algas savo atgal Cha cha

suomis, šitų dar dviem sezonam turiu… čia kur sakiau po ~250lt mokėdavau… shoesonline.lt/lt/Pagal-gamintoja/LACOSTE-oxid/Laisvalaiki o-batai-LACOSTE-oxid-1.html Cha cha

Skaityk vel MirktPrie to pacio gali palyginti 2013 ir 2019 metu biudzetus -procentais ir grynaisiais skaiciais…idomiai atrodys Cha cha

Suomi, dama nežino ar pabrango, nes kai litai buvo tėvai pirko jai, o dabar aš moku Cha cha Juokiasi

Nors cia damai pasiseke Cha cha