Dugninė meškerė

as dugnine negaudau Liežuvis as dabar ant krokodilu specializuojuosi Juokiasi Cha cha Liežuvis o ant dugnines jie tik Turistuxui kimba Baisu

Nelabai kuom, tik eidamas gaudyti karpių ruošies masalus stambesnius, kablius, sistemas, valas tvirtesnis.

Gaudom ir su fideriais karpius, ant srovės, tik vėl gi skiriasi valai kabliai. Karšių juk negaudysi su juodu 0,3 valu…

Gaudo gaudo ir pagauna ir juodu valu kas moka gaudyti ir žino kur gaudyti.

Gerai, baigiu skylėvotis ir užduodu konkretų klausimą temos autoriui ar kažkuriam tai iš pirmūjų replikuotojų - kokie argumentai apsprendė nuostatą , kada tikslinga karšius gaudyti tik feeder’iais , nes aš jais gaudai išskirtinai tik upėse, o ežeruose mano nuomone - balalaika kuo gaudyti, jei žinai kur gaudyti, kada gaudyti ir kokia sistema.

Laukiu išaiškinimo.

tai jei perku šitą feederį, ar tai reiškia, kad visą laiką turėsiu spoksoti į jo galiuką, kad nepraleisčiau kibimo, ar galėsiu prie jo prisitvirtinti signalizatorių ar bezdžionę, nes noriu užmest dugninę ir šalia dar su plūdine gaudyti, kaip ir neišeis vienu metu spoksoti ir į plūdę ir į feederio galiuką?

[quote]
Ravenous rašė:

tai jei perku šitą feederį, ar tai reiškia, kad visą laiką turėsiu spoksoti į jo galiuką, kad nepraleisčiau kibimo, ar galėsiu prie jo prisitvirtinti signalizatorių ar bezdžionę, nes noriu užmest dugninę ir šalia dar su plūdine gaudyti, kaip ir neišeis vienu metu spoksoti ir į plūdę ir į feederio galiuką?

Aisku galesi tvirtinti. Feederio galune jautresne, bet bezdzione ar skambutis vistiek veiks, gali nebijoti Taip

kodel gi butina pirkti fideri. galima apseiti ir be jo. Fideriai visi yra skirti zvejoti upeje nes ten kibimas yra stebimas pagal virsunele. Jei taip bandysi zvejot ezere kibima koki agresivesni gal ir pastebesi bet pakirsti tai jau be sansu, todel ezere reikia naudoti tas "bezdzioneles" ar kitus "kibokus". Ezere kliovo pagal virsunele neziuresi tai nafik tau tas fideris. Jei zvejosi su seriklele tam reikalui galima pritaikyti koki galingesni spininga.Aisku jei turi atliekamu babkiu gali nusipirkti ir fideri siulyciau Browning firmos jie lengvi ir stiprus o ir zvejybos su tokia donke nepalyginsi su sunkiu turginiu teleskopu

nu šiaip su dugnine pagrinde žvejosiu stovinčiam vandeny Nekaltas
tai ką tada pirkti ??? Žliumbia

tik va nepirk turguj teleskopo nors jis ir pigus ir stiprumo pakanka bet gremezdas tai jo…mat. be to po rybalkos tos dalys uzstringa kad kol sudedi meskere tai ir pirstus apsibalnoji

Sunku is tiek nuomoniu kazka issirinkti. :v Ir visos jos teisingos. Cia jau paciam reikes nuspresti. Kazkada (dar ir netaip senai) as pats su gariuniniais teleskopais karsius lupdavau. Kol nepabandziau rimtesniu kotu Šypsena Paprasciausiai mano nuomone tai viskas atsiremia i finansus. Jei gali sau leisti uz 3 dugnines pakloti apie 800 lt.( ~100 kotas, ~100 rite, ~35 signalizatorius, + stovai, valas, serikleles, kabliai, bezdioneles), tai is karto pirk rimtesnius kotus. (Seskineje "Lydys" maciau turi dvieju daliu karpiniu kotu po 109 lt. + nuolaida). Rites zinoma gali pirkti ir pigesnias, gali ir po 40 lt. rasti, ir tikrai su jom istrauksi karsi, bet jei karpis… Galvok pats.

tai tokiu supratimu visi karpininkai turėtų multikais gaudyt…

Svarsčiau aš svarsčiau ir nusprendžiau, kad reikia man atsikratyti savo karpiniais kotais, kadangi karpių kol kas aš tikslingai negaudau, o dėl karšių man užteks ir heavy feeder’io. Vieną 3 uncijų 3.9 m 3 dalių jau beveik pardaviau bendradarbiui už 90 lt, o vienas dar lieka.

tai čia tipo man siūlai ?

Čia tipo jis man siūlo, bet kol jis svarstė, aš jau nusipirkau, nors…Nežinau

Ir kodėl gi darai tokią prielaidą? Niekam asmeniškai nieko nesiūlau ir siūlyti nesiruošiu.Kam šita reklama aktuali, tas pats ir atsilieps, neuždavinėdamas Kietas klausimų Nekaltas

p.s.Jeigu ką , tai čia be jokių pykčių ir be najezdų.

Tai kokį shIgnoruoju nusipirkai, kad jau iškart Nežinau???

ziai as cia del donkiu rusiskoj knygoj suradau kad meskere nebutinaŠypsena uztenka issidrozt pagali apie 1m ilgio, nusiprkt valo, gruzo ir chaku. Ir tokia donke uzmetama kaip filme su Nikulinu "Brilijantine ranka" - issiubuoji uz zilkos ir sveiti kuom toliauŠypsena Pats as su tokiu inagiu nesu zvejojas, bet mano draugelis 5 tokias sugeba sumesti. Pabandyk toki navarota - gal siknon chako ir nesusivarysiJuokiasi

Ignoruoju

gerai nesinervink jau geriau sakyk koki ten kuola nusipirkai?

A žinai to IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju per daug nebūna, vis norisi ir norisi…

Liežuvis