dublis nr4

seliavos gali gyvent iki 8 metu, cia verslininku pasakos, kad leistu semt tinklais, o po nersto kazkiek tikrai dvesia,patys buvom rade, pavirsiui plaukiojanciu Taip

8 metai lyginant su kitu zuvu amziumi yra lbai mazai, turi but gera mitybine baze,kad uzaugtu dideles tarkim Asvejoj kaip silkes,o Siesartyje buvo isvis mazos. Praejusiais metais buvau nustebes, Siesartyje jau jos nebevisai mazos 20-22 cm. Kas ten pasikeite- niekas neatsakys, cia is tos pacios serijos kaip Baluose stintos nebeuzauga, tai kodel tada ten seliavos dideles? Planktona kita ryja?

velikai, stinteles eda mysis relictus, o seliavos -planktonus aboknavenus Juokiasi kol ner tu veziagyviu, tol ner dideliu stinteliu Juokiasi dusioj vienais metais gi kursmarinio kalibro stinteles buvo, ir poto isvis galima sakyt isnyko Cha cha

Gerai Ufff

Wialnias, jeigu rimtai, ką seliavos ėda?

Asvejoj stinteles budavo visada- bet tokio dydzio ,kad ju niekas neisskirdavo nuo bendro mailiaus ir paskui 3 metai stebuklo,o dabar vel kaip buvo visada.Kas neatsimena- paklauskit rybka-vilko ten sodyba jos yra.

aš tai galvoju kad čia kažkaip su kiekiu siejasi, kai mažiau prisineršia, ar mažiau išgyvena, ar dar kažkas, tad didelės užauga. Va tarkim ant klykiu atsimenu buvo labai didelės, bet jų buvo labai mažai, 10 jei pagauni tai jau gerai, ir echolotas piešdavos nedidelius kiekius. O dabar pagauni 100-200 spiečius echas nepramuša, bet kalibras stipriai krito. Greičiausiai kai per didelė masė tai ir nėra kalibro, . O kad nėra maisto tai nežinau, populiacija tik dideja vadinasi maisto yra. Kad ir kiek jas gaudo jų vis daugiau, tiek ant klykiu tiek antalieptėj.

sian nera grobio, ryt bus Taip

2dienas is eiles ir taip buvau, dar reikalu sian buvo, tai ner kada nonstop varyt, saldikli ir taip su vieta naprezonke Juokiasi

Man nelabai jau keptos valgosi. Sudytos man neskanu arba nemoku sudyt. Rukytos super bet ju dauk nesveika grauzt. Reikia mazint sugavimus. Kitu zuvu palekt

<<krunia1 | 01-22 07:34 nu nevaryk dėl kuojos, ypač mažesnės paskrudintos>> Dar tusonke ju Gerai

kiekis jau neblogas Taip tik nipizdy kad Asvejoj Cha cha

Gerai

Paplepėkim