Draugausim su zmogzudziais?

Labas Tikrai nenoreciau bendrauti su nusikalteliais. Koks ten kalejimas jeigu jie internete duosis. Nors ir dabar ne visada zinai su kuo bendrauji. Piktas

Na imam kitokį pavyzdį. Daleiskim bendraujam bendraujam ir staiga sužinom, kad iki šiol normaliai bendravome su bausmę jau atlikusiu žmogumi (patryrusiu bangiečiu). Kas pasikeis bendravime? Imsite jį kitaip vertinti negu iki teistumo fakto paviešinimo?

Jei taip, tai kuo skiriasi racionaliai, logiškai ir įdomiai dėstomos mintys žmogaus esančio laisvėje ir žmogaus esančio nelaisvėje?

Negi Jūs nebendrausite su žmogumi vien dėl to, kad jo nematėte?

Aš pavyzdžiui nemačiau daugelio bangiečių, bet bendrauju su jais. Ir bendrauju pagal jų išreikštas mintis, o ne pagal jų poelgius realiame gyvenime. Čia virtualybė, o ne realus gyvenimas.

Tuo labiau, beveik esu įsitikinęs, kad nusikaltėlių mintys tam tikrais atvejais būtų kur kas išmintingesnės nei mūsų, t.y. kolkas nepadariusių nusikaltimo, nes jie yra matę pasaulį ir iš anos grotų pusės.

Šypsena

Meginu isivaizduot: Suši kazka kazkur padare ir yra nuteistas iki gyvos galvos Baisu Na taip, idomu, kaip atrodo pasaulis jo akimis, smalsu, uz ka jam tokia bausme, kas paskatino nusikaltimui… Jei Suši moketu bendrauti kaip kad ir dabar, bendravimo nenutraukciau. Taciau jei situacja tokia, kad as labai konkreciai zinau visa Suši istorija, sakykim, kaip jis tykojo pakelej jaunu mergaiciu, kaip jega nusitempdavo jas i miska, kaip tyciojosi, prievartavo, kaip filmuodavo tas scenas ir su pasimegavimu gerdamas alu namuose tai ziurejo…jei pamatyciau bent vienos mergaites mamos akis…Baisu As nenoreciau prisidet prie to, kad Suši butu bent kiek geriau, idomiau gyvent po viso to Ne

Zinoma, kad bendrautume. Man visai nesvarbu su kuo bendraut, svarbu, kad butu idomus pasnekovasŠypsena

Suši-mačiau praeitą savaitęTaip
dar tada nebuvo nuteistas iki gyvos galvosNe
o gal buvo pabėgęsBaisu
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

BobaGėlė
BaisuSiaubo filmų įtaka???
Nereikia gal taip žiauriaiNekaltas
O vis tik kai kurie nusikaltėlei, galėtų būti "privilegijuoti" - tačiau kaip žinome, jei būtų tokia teisė duota - Internetu naudotųsį nusikalstamo pasaulio grupuočių nariai (ir kalėjime klesti korupcijaNekaltas), o paprasti žmogesniai, net nedaug tenusidėję - toliau būtų kalėjime gaidžiais Nustebęs

Tai aš ir sakau, kad čia yra internetas. Tikrovė, nuo to kas čia rašoma skiriasi.

Kita vertus daugelis bangiečių dažnai moralizuoja ir bando klubo lankytojus atvesti į gyvenimo kelią. Ar nepagalvojote, kad nuteistiesiems tai gal būtų šiaudas už kurio užsikabinę jie galėtų grįžti į normalų gyvenimą. Juk daugelio nusikaltimų priežastys būna psichologinės.

Nea, ziurejau interviu su Jonaiciu Nekaltas Noro bendraut nepajutau NeCha cha

TAMBOVO VILKAS LAI BUNA JŲ PAŠNEKOVAS,LAI KALBASI SU SAVO SAŽINE

SveikiLabas,pabandysiu ir aš įsiterpti,prisipažįstu,kad neviską įdėmiai perskaičiau,tad gal pasikartosiu.
Gyvenime mes visi pasirenkam su kuo norime bendrauti o su kuo ne,tai natūralu.Todėl,kodėl tūriu jaustis nepatogiai sakydama,kad nenoriu bendrauti su nepažystamu nusikaltėlių net virtualiai?NENORIU.Jeigu jis toks doras ir nubaustas nekaltai tai turėtu pats prisipažinti,kad yra nuteistas ir už ką,kad žmonės galėtu spręsti ar jiems tai priimtina.Bet dažniausiai kalinai ar buvę kaliniai tai slepia.Kodėl?Nes patys jaučiasi nusidėję.Tai kodėl aš turėčiau juos priimti kaip tvarkingus žmones ? O šiaip tai baikite svaigti,koks internetas,kada pas mus kalinių išlaikymo sąlygos žemiau vidutinių,Blogaitai tik eilinė spaudos antys. JuokiasiTegul juos bent jau maitina padoriaiPiktas

Gerai Gerai (Y)

Boba prakalbo apie kitus dalykus, nei iš pradžių atsakiau. Tai va -
NEPASISAKYCIAU už privilegijas kaliniams. Netgi už pagerintą maistą Ne.
TEGU DIRBA.

TaipDar kompus už mūsų pinigus jiems nupirks,na tas valdžios dosnumasPiktas

Kai išgirdau šį jų pageidavimą, taip ir susimąsčiauNekaltas Ką reiškia mūsų valstybėje bausmė? Tai ar tu namie neturėdamas darbo sėdi prie kompo, ar kalėjimo kajutėje (gal kiek perdedu aišku). Greitai kalėjimuose bus geresnės sąlygos gyventi daugumai. Maistas - suderintas, vitaminingas, poilsio zonos, internetas ir t.t.
O iš kitos pusės - jie irgi žmonės, kaip gi jiems pasitaisyti, jei mato ir gali bendrauti tik su nusikaltėliais? Na, nekalbant apie tuos recidyvistus, suklysti gyvenime galime kiekvienas. Sudėtinga vienokNežinau

Boba,
Iš kur žinai mano praeitį?
Atsiprašau už konteksto iškraipymą, bet šimtaprocentinai esu kai kam kažką padaręs, t.y. jaunas būdamas tikrai tykojau jaunų mergaičių, ir ne tik pakelėse, bet ir vidury miškų. Man pasisekė ir išsirinkau vieną man patikusią auką Baisu tyčiotis ir prievartauti neteko, nes įkalbėjau gražiuoju Cha cha Po to kaip tai padariau pirmą kartą - nufotografavau Baisu Ir iš tiesų dabar alų gerdamas su malonumu pasižiūriu tas nuotraukas … ŠypsenaŠypsenaŠypsena
O dabartinės savo uošvienės akis galiu parodyti… jos tokios mažutės ir geros ŠypsenaŠypsenaŠypsena

O dabar rimtai. Aprašiau savo požiūrį į gyvenimą. Nusikaltėlių požiūris į gyvenimą skiriasi nuo mūsiškio, t.y. normalių žmonių. Nusikaltėliai elgesi pagal savo elgesio normas ir už tai būna nubausti. Nes jų elgesio normos nesutampa su mūsiškėmis. Bet mes pradedame tolti nuo temos.
Šypsena

Ojej, Suši, koks tu recidyvistas Apkabinimas Ir kaip Moteris su tavim i meetus drista eit ApakęsCha cha Matau, issireiskei: mes - "normalus" zmones, ir jie… Tegu jie buna nenormalus, keisti, bet visgi jie turi laisva valia pasirinkti, kaip elgtis ir zino, kad visuomeneje yra sukurti istatymai, yra bausmes ju pazeidejams. Sakai nusikalteliai elgiasi pagal savo elgesio normas… Kartais galima suabejot, ar pas juos isvis yra kokios nors normos Nekaltas Jie spjauna i visuomenej priimta tvarka, padaro akivaizdziai neatitaisoma zala jai ir po to dar drista reikalauti sau is tos pacios visuomenes gerumo apraisku Nežinau
P.S. Zinoma, is kitos puses, neteisk ir nebusi teisiamas, atsuk antra zanda, mylek artima, kiekvienas sulauks atpildo kazkur "ten", kas be nuodemes, tegu meta akmeni… Angelas

Samurajau, kiekvienas zmogus gali prisiimti atsakomybe tik uz savo veiksmus. Taip kad nuimk gaza, nes as uz Tavo keiksmus nesu atsakinga Kietas

va neperskaiciau didziosios dalies zinuciu… pavargau nuo rietenu pradzioje.
Q: tai ar yra nors vienas siuo metu sedintis Bangoje?

jei zmogus sedi uz avarija ,tai dar nieko .Su tokiu susirasineciau,bet dauguma kitu,tuo labiau recidyvistai…tai jau atsiprasau.Nenoriu.Jei neleidziami mobilus,tai tuo labiau internetas.

tai dar pasakyk, kad uz toki tavo kalbejimo lygi ji irgi atsakinga? Apakęs

nu zinai, apie tave buvau geresnes nuomones Blogai

jau tikrai nepatikesiuŠypsena
Nekaltas bent vasara Boba laisva strikinejo… Syclone… kaip samanas… ar daug Taurė reix uz info?