DPF?

Maiki, visi vieno mOlio Cha chamcb tu tik kupe neklausyk Mirkt DPF`a salinti…nu tokio briedo dar negirdejau Cha cha

Qrmis Cha cha Taipp.s nx ta dpf ir valins geriau

vaikas jau ok? atostogas planuojat?

ormi, ka tu cia sneki nesamones?pats net nezinai kaip tas dpf regeneracija vygdo nei ka(is postu matos),tad nelok to ko nezinai,tuos dpf salininti ir net negalvoti…arba galesi pasalinti ji kartu su turbo remont bent minimum,geriausiu atveju cia

qrmis… a snieko neklausau… esme tokia kad 2k km tepalo lygis nekinta Netai tikiusoi kad dpf sveikas… piedo per metus 50kkm per miesta neprasuksi… o regenracija geriausiai vyksta ant trasos… siap dpf as turetu laikyti 250-300k km tai dar kaip ir turiu pora metu rezervvo ko ir reikia Cha chao del kastracijos tai xz… labai skirtingos nuomones… vieni sako kad zjb ir nera jokiu parkiu…kiti rrekia kad tai zopa… Cha cha

Qrmis nezinau kaip su atostogom Nekaltas neturiu laiko Liūdnas Ufff

kupe, as galiu tik nusisypsot tavo posta perskaites Šypsenakai suprasi, kad dpf`o uzsikimsimas yra pasekme , o ne priezastis, galesim test pokalbi. Maiki, neperegari, kai toks apkrovimas Mirkt

McB, DpF`o termino kiek turi laikyt nera…nera jokio intervalo, lygiai taip pat, kaip turbinai, automatinei dezei ir t.t. cia debiliukai, kuriem raide “E” ecoautomobili reiskia Mirktedit, dpf regenaracija ne del trasos vyksta, o del temperaturos… nh cia su jumis i tokias diskusijas veltis Cha cha

kokia zopa gali buti del pasalinto dpf?normlaiai pasalinto-persant kompa,o ne varzas kabintant ir t.t…ka jau kalbeti apie lengvesni variklio darba ir pan.Realiai dpf filtras tai peilis varikliui po kaklu,tik klausimas kata prades ji “pjauti” ir su kokiom pasekmem

Qrmis Ne tiesog kolkas statau viska ant koju ir ivedineju mano principo taisykles nes visi biski kitaip dirba Nekaltas nevisada Pinigai turi buti nr1 Mirkt

kupe, nh nesivelsiu i diskusija… neimanau as ir nenoriu ismanyt. dyzelius perka tik buozes, tai man ner ko lygiuotis MirktMaiki, ne man tai sakyt Mirkt Beja, vis dar laukiu kortleiu. ir beja nr.2, perdave tau pinigus ?

ormi,dabar dar tu pradek vartytis kaip doktoras megsta…koks skirtumas pasekme ar pan.,vazinejant tu priezasciu niekas nei mato nei jaucia,pajunta kai jau buna P.S.

sutinku su kupe Drovus

nesiginchysiu… nzn as to dpf kas ir kaip… pirmas kartas kai susiduriau… pasiskaicius interneta… tai tas dpf ishkastravimas nera blogai… Nekaltas

kupe, paskaityk virsui esanti posta Mirkttai JUS ponai darykit ka norit… as savo vienai is masinu, kuriame yra dpf`as, tvarkiau, kad funkcionuotu, o ne operavau Mirkt

Qrmis ???

sunkias temas gvildenat Cha chagero vakaro Mirkt

Mantas, po atostogu lyg zadejo uzsukt… ten PVM`a perduot man 120 lt kazkur Mirktjei ka, gal veliau uzsuks.

ka man ten skaityti?kad tu nezinai kuom susijes dpf ir tepalas virs normos?-jei tokio dalyko net nezinai tai eik i pirma klase pradziai Mirkt

Qrmis ok