Dovana, kurios nepamirsiu

Jūs ją prigirdykit , ir tegu kas nors užtaiso jai vaiką TaipGerai

tikrai kad dovana visam gyvenimuiApakęsGerai

Kad būtų crazy,tai aš siūlau vyrišką barzdos skustuvą.Bet ar tu to tikrai nori?Cha cha

paimk didele dezeDovana kad pirmas ispudis butu WOW kokia didele o i vidu idek kazkokia maza smulkmena nu smarbu kad butu nuosirdi dovanaCha chaApkabinimas

Dekui visiems uz atsakymus, bet jau pati sugalvojau ka padarysiuŠypsena

aš per savo gimtadieni va neseniai gavau du vaikiškus mėlynus inkariukus ir barškuti… buvo begalo miela… dar dbr neatsigaunu… kokie jie fajni… ApkabinimasVau!MyliuŠypsena

Aš per savo gimtadienį, kuris buvo prieš 1,5 savaitės gavau juodą šokoladą, kuris svėrė 2 kg Cha cha žiauriai skanus buvo… buvo… Mirkt

mes esam keturios best friend’es tai dbr tapo kaip tradicija prie dovanos dar kazka nedidelio, juokingo ar tiesiog mielo Laimingas vienos klausem ko nori dovanu… jinai, visokiu nesamoniu, tokiu kaip muilo,kempine , dantu sepetelis ir pan, tai nupirkom skustuku Cha cha kitai teleloto bilieta i didziule deze suviniojom Cha cha treciai ireminom foto is tuso, su draugu Šypsena o as gavau remeli su visu keturiu galvom priklijuotu prie zmoniu kunu, iskirptu is zurnalo, ir parasyta - “musu kolektyvas, tik tavim dar gyvas” Apkabinimas labai mielai pasirode Laimingas tai dbr stovi ant stalo pries akis ir primena musu kolektyva Cha cha

Nupirk foto albumą, kokį gražų. Suklijuok savo foto, kai kur jos, jūsų abiejų ir parašyk po jomis ar tai kokį palinkėjimą, ar juokingą komentarą apie foto, ar kokį šiaip dalyką. Kas šaus į galvą.

ble kokia nesamone;]