Dovana krikstasuniui

nieko baisiau už auksinę grandinėlę kelių mėnesių sugalvot neįmanoma Baisu nebent jinai dar ir su auksiniu kryžiu Pavargęstriratukai ir pledai - čia jaunormalu. dar ir kaip normalu. vaikui reikia dovanoti praktiškas dovanas arba žaislus. o ne auksą Veee

Kodel ne auksa??? Nekaltas Man krikstateviai padovanojo auksine grandinele su medalionu tai ir siandien dar ja turiu.O paauglysteje ir jaunysteje istisai ja nesiojau,sako,kad ji apsaugo ir laime nesa.(na mna tai tikrai atnese laime)Juk vaikas ne visada keliu menesiu bus,o kai paugs bus labai faina pasipuosti Taip

Todel, kad krikstas yra religine svente… as ne biblijos zinove, bet baznycia nepripazista visokiu bureju, astrologu, uzkalbetoju ir t.t. Todel pakabukas zodiako zenklo pavidalu visai tam netinka. Siuo atveju labiau tiktu kryzelis arba neutralus pakabukas. Sidabrinis saukstelis anksciau buvo dovanojamas (ne pas mus) aukstuomeneje vaikui gimus… cia jau tevu, seneliu, labai artimu zmoniu privilegija - simbolizuoja labiau materialius turtus… o kaip zinote baznycia stengiasi rupintis dvasiniais dalykais. Cha cha … tai va … cia apie simbolius pamastymas buvo. Bet realiai… svarbu dovana butu miela tiek gaunanciam dovana, tiek ja dovanojanciam. Ir zinoma norisi, kad ta dovana isliktu ilgesniam laikui.

  1. lietuviams auksas nėra priimtinas vien kaip metalas. ar girdėjot bent apie vieną archeologš rastą papuošalą iš aukso? Apakęs aš ne. 2. auksinės grandinėlių dovanojimas man asocijuojasi su skonio neturėjimu. o kai 5 metų vaikas pradedu auksus nešiot… Veee

Na, as tai manau, kad jeigu keliu menesiu vaikui dovanojama auksine grandinele, tai gal dovanojanciojo norai ir geri, bet tai labiau dovana vaikucio mamai, nes vaikas keliu menesiu tai tikrai grandineles nenesios, o kol jis/ji taps paaugliu - pasikeis ir skoniai, ir mados. Geriau bus papuoshalus pirktis paciam. Na bet jeigu mama nesios vaikui dovanota grandinele tai irgi… o pasideti ja ant amziu amzinuju kaip nenaudojama daikta… Nekaltas

Del skoniu ir madu,tai auksas toks dalykas,kad niekada neiseis is mados.Be to,daugelis mano pazistamu,per kriksta gave grandineles jas sekmingai nesioja ir labai brangina.Nors man labiau patinka saukstelio ideja Taip

gaila, as nezinojau apie sauksteli, tikrai buciau dovanojus Drovus Si mintis man ir patiko ir simboliska… Tiesa pasakius, esu labai prietaringa, gerai tai ar blogai cia jum kiekvienam asmeniskai spresti,bet zinau, kad kryzeli dovanoti nera labai gerai, sakoma, tai papildomas kryzius zmogui ant peciu…Jau ir taip kiekvienas ateidamas i si pasauli turime savo kryziu kuri privalome nesti, o cia dar viena mums kazkas padovanoja… Angelas Didziausia problema buvo pasirinkti kokios spalvos bantelius deti, zydrus ar rausvus…Pagal baznycia, zinau, kad mergaite melyna, berniukas rausva papuosima turi tureti. Bet as kai krikstinau, vaikelio mama norejo, kad jos berniukas butu zydru bantu, paklusau…ir kai krikstinau, visi ta diena krikstine vaikucius buvo papuose pagal save, ne pagal baznycia… Angelas

manes viena kart paklause, ar as turiu krikstasuni… sakau… ne… tai sako - niekada ir neturek…

kodel? Apakęs manau,kad nieko blogo(anaiptol)tureti krikstasuni Nekaltas

sugalvos tevai kur nors isvykt… ner kur palikt vaikelio… tai va ir prisimins, kad yra krikstamote… aisku laiko ner… ir taip visokiu rupesciu… norisi atsisakyt… bet juk krikstasunis, reik… ner blogai… tik tai yra ir siokia tiokia atsakomybe… o lengviau yra uz nieka nebuti atsakingam…

na,mano krikstasunis yra ir mano sunenas ir as ji be galo myliu,todel stengsiuosi kiek imanoma padeti juo rupintis kada tik reikes.manau,atsakomybe nera taip blogai.juk negalima visa gyvenima jos vengti.

teta ir mama viename asmeny… cia tai kitas reikalas… tai sekmes auginant… Šypsena o jei krikstasunis, tai jam labiausiai reik dovanot masinytes… na aisku pirmiausia saukstuka… o po to daug masinysciu… Cha cha

Tepliorius> tai as ir padovanojau sauksteli,toki labai grazu Angelaso paskui zinoma,visokiu ferrariu pripirksiu Šypsena

jo… krikstateviai yra tokie, kaip ir seneliai, jie visada palepina … padovanoja tai, ko tevai nepadovanotu… padaro daug mazu svenciu mazam zmogeliukui…

Krikstynos apie KRIKSTA, ne apie zodiaka ar ka. Krikstotevai isrenkami, kad patvirtinti/padeti teveliams/priziuret, kad vaikas bus KRIKSCIONIU. O kur zodiakas krikscionybes zenklas? Pavargęs Krikstynom reikia kryziuko (deti ant pakabuko, ant lentynos, ant sienos, t.t.)… Krikstomotina taipogi dazniausia parupina, kad butu vaikeliui baltas apsirengimas krikstynom. Prasau, prasau, supraskite kodel is vis vyksta krikstynos… Pavargęs Drovus Gėlė

Tikrai suprantu kodel vyksta krikstynos Taip Mirkt

Ot, puikiai parasyta Gerai Žvaigždė

Visiskai pritariu siai nuomonei Taip. Tikrai visiskai nekrikscioniska dovanoti zodiako zenkla simbolizuojanti daikta, pvz. kaip kazkas minejo, sauksteli su zodiako zenklu. Dar didesne nesamone, kad kunigas per krikstynas si sauksteli pasventintu Baisu. Kokia to prasme? Mes krikstasuniui dovanojime minksta svelnu avineli - zaisliuka. Jis tada buvo 2 men. Jam labai patiko ziureti i si avinuka, o dar labiau rankytemis liesti. Aisku, veliau minkstas zaisliukas tapo nebe toks idomus, nes berniuko visas mintis uzvalde automobiliai Cha cha Taciau dabar sis avinukas padetas ant lentynos ir tikrai jam visad primins Kriksta, kai jau paaugs ir supras jo prasme. Jei dar turetume krikstavaiki, tai dabar jau padovanotume kokia nors sakramentalija - pvz. kryzeli+miela vaikui zaisliuka.

Padovanok jam rupesti ir siluma. Ismokyk sypsotis ir myleti zmones. Padek suprasti kas gyvenime gera, kas bloga. Tai bus didziausia dovana tam maziui Mirkt

Padovanok jam pusbroli…nuo manes Juokiasi