Donkiu ir pludiniu varzybu nacionaliniai ypatumai

toks gyvenimas…
Nekaltas

skaityk tau pasiseke Šypsena

supratau

Tai kada darom kitas varžybas?
gal birželio 5-6 dienomis
Elektrėnuose

Ne aš Šventojoje ant molo sėdėsiu…Baisu

kur tu skubi?
palauk gal dar biski,
duok nuo situ varzybu atsigaut, ispudziam isblest.
gal dar nauju nariu atsiras…

Labas Manau, kad reiktų luktelt truputį ir kol orai atšils ir nusistovės, nes jau nelabai norisi šaldytuvo kameroj sėdint nieko nepagaut Cha cha

Per miegus girdėjau burzgiančius mašinų variklius, sakiau, kad palatkėj geriau Šypsena

Šypsena Manau, kad kitose varžybose nebus šalnos, tai bus tyliau Cha cha

bet visai nejaučiau aš tos šalnos, tik iš vakaro, kai ėjau palatkėn, pamenu, kad žolė traški buvo.

Kaži supercleanui skūra nenusilupo po maudynių Nemune? Cha cha

Tai kelintą ėjai miegot, kad dar šalnos normalios nebuvo???
Aš kai ėjau 3 valandą jau ne tai, kad traškėjo, bet langai mašinos antru stiklu pasidengę buvo BaisuCha cha

aš migt ėjau kažkur 01 - 02 val.

Nu ir aš pora įspūdžių pakrebezdinsiu:

Vos pamačiau , kaip adziukas reguliuoja savo sunkiąją karpinę artileriją (tokių priešlėktuvinių pabūklų ir lietuvių kariuomenė Neturi) - supratau - kad žuvims bus riesta.
Žuvys irgi tai suprato - ir laikėsi pagarbiu atstumu nuo siūlomų masalų… bet varžybų tai nė kiek nesugadino Taip
Pasiskirstėm komandas ir ištraukėm burtus - galima buvo iš karto eiti malkų rinkti, bet durnos mintis apie laukiantį laimikį, prizus ir pan. privertė užmesti meškeres.
Mūsų komanda ( Dzux ir autorius) iš kitų išsiskyrė tuo, kad nejaukinom žuvų, gal būt tai leido mums sublizgėti pirmąjame ture - 3 pūgžliai ,kaip arkliai, atgulė kerzavo bato pėdoje (tinklelį žuviai turėjome, bet nenaudojome)- kad neatkreiptume konkurentų dėmesio Mirkt . Iki įskaitinių 15 cm visiems pūgžliams trūko - galvojom, gal paaugs Pavargęs.
Patyrę žvejai kalba, kad geriausiai kimba “prie laužo” - tai irgi pasirodė teisybė, nes po pirmos varžybų valandos pagrindinė dalyvių masė susikoncentravo būtent čia. Abu varžybų turai ir naktinė žūklė šioje vietoje padovanojo išties daug malonių akimirkų ir prisiminimų… Cha cha
Iš karto galima buvo numanyti, kas laimės - nors vytia autoritetingai tvirtino kad “čia žuvies yra”, reguliariai kibo vienam superclean - ui. Gal jis kokį slaptą komponentą vartojo ???. Ir dar krito į akį, kad nugalėtojas labai susikaupęs, kantriai ir atidžiai vėrė masalus - šito derėtų pasimokyti.
Ne visi išlaikė varžybų įtampą - nors buvo sutarta nenaudoti gyvų masalų, salatis ,pasinaudodamas tamsa, bandė nusižengti šiai taisyklei - gerai, kad kiti dalyviai (ypač vytia ir turistux ) jį sudrausmino - bo nežinia, kokie būtų rezultatai.
Naktis atėjo netikėtai greitai, tamsi ir brrrrr… - šalta. Nors - ne visiems. Buvo kas ir basom sėdėjo Apakęs. Ir nieko - užsigrūdinusi liaudis.
Antrą dieną jaučiausi nekaip - gal kaltas vėjo, gal slėgio pasikeitimas - labai skaudėjo galvą ir troškino. Tai didžiąją varžybų dalį praleidau horizontalioje padėtyje. Keista, bet vėl beveik nepagavau Liūdnas Tiesa, po įnirtingos kovos išlupau šapalą (11cm), ešerį (10 cm) ir dar kažką - dabar jau nepamenu. Prie laužo nedaug buvau, bet iš judėjimo ir garsų supratau, kad veiksmas vyksta ir kibimas yra Gerai.

Tep kad pagaut galima, tik reikia žinot kada , kur ir kaip gaudyti Cha cha Cha cha Cha cha

Donkės ir plūdinės meškerės pameistrys,
2 - 5- ų vietų laimėtojas mimikis

GeraiGeraiGeraiLaimingas Gerai tu cia aprasiai varzybasGeraiGeraiLaimingas

JoooGeraisauniai jus cia pavaret, kad net sveikas pavydas imaGeraiGeraiGeraiKietas

labai tiksliai viskas aprasytaGeraiCha cha

tik mes su sadyvra irgi nelabai serem

nepatvirtintas faktasCha cha ir jus ezgiu nepagavot is vakaro…Juokiasi

tiesa, zinau viena vietele uz Merkines…Cha cha

nu tai pasakok Juokiasi