DoduVockoCiulpiuBibius

[banga.tv3.lt/lt/2user.show/46543-=(3457158542](https://banga.tv3.lt/lt/2user.show/46543-=(3457158542) Cha cha

Dr>kokias pusnis tu su toyota sturmuosi Cha chaO jei rimtai TRC (ar kas ten pas mane yra) išjungiu, kai gerus kalnus su awd jamu Cha cha

Bent jau Audi nekainuoja nuimti tuos skaičius Gerai Nesuprantu to nedarančių Kvankt?

Nekainuoja, juk ten ne nuiminėja, o tiesiog nededa. Nebuvau dar susiduręs, kad kainuotų papildomai be ženkliukų Cha cha

Na taip, nededa, bet default eina su tom nesąmonėm Šypsena

O kaip pasigirt be ženkliuko? Cha chaTada tenka ant BMW dėt numerį 530 ir vėl mokėt Cha cha

Norint pasigirt tai ženkliukas manau pigiau nei numeris Juokiasi

Man kazkada siule hebra babkiu nemazai, uz tai kad ikurciau firmele, uzsukciau judesi ir perleisciau. Tai ieskojau tu tokiu mergu. Bazarinau pora kart su ja telefu, tai ji jau tada supuvus buvo. Bande parduoti savo drauges, bet tipo, kad bashliuociau per ja, o ji tas mergas ant stafkes. Tai sakau o tu nenori pati? Ai tipo as turiu ilgalaiki, man moka ne vien uz sexa, blabla. Ir vis kiekvienam zingsny man siule dw kinim tuos, dw kinim anuos, ni to, kad ciesnai prasisukt, tai butinai najabat kazka. Juokiasi

nei ten jos zude, nei ten kas ja prievartavo. pati uzsilenke nuo kaifo, ir paliubomu ****si uz heryciu. turbut seima tokie patys, tai bando auka padaryt ir shaibu atkirst.

Yra brandų, kur nedejimas kainuoja. Procesą tai pazeidi gi Cha cha

Nu dar neteko ant tokio užtaikyt Cha cha Su bmw g12 individual to užrašo tik negali nusiimt, bet jo ir nelabai matosi nes chromuotoj juostoj išgraviruotas Cha cha

Mane kazkada buvo uzdare uz “prekyba zmonem”. Neprilipo bet reikejo pasivartyt. Tada dar nezinojau saltibarstiecas atmazkes “Tai ne zmones” - buciau per 5 minutes isejas Juokiasi

bet realiai heros tashkas, hata su vaniuckom ir padpolnas lombardas, cia 3 vieno slibino galvos, kaij autoservisas/prekyba masinom/masinu nuoma. viena kita papildo, jei reikia padalinys padalini dempinguoja, ir toks komplektas, kad jei imk kokia dali ackiraij- bbs, sunkiai suksis viskas, o hera/kurwos/lombardas cia zolotaja troica. Cha cha

praktiskai ir pajamos plauks, ir stoga menturoj turesi, ir zombiu armija nuo taves priklausomu. Juokiasi

pažiūrėk welnio linke kokia sunešiota ir veidas ištinęs Pavargęs

i aa direktoriu panasi, kaij brolis ir sesuo. Angelas

direktorius nesivaidena naktimis? Cha cha

Fujima, ar ne pas paršą kainininkę esu matęs, ar pan.

quattre - Porsche be ženkliuko nekainuoja, bet užtat jei nori juodo ženkliuko 240eur Cha cha

OK, not bad Šypsena