Diskusija - ar reikalingi leidimai zvejoti valstybiniuose vandens telkiniuose?

nu va prasideda, taigi nuomojat ezerus, ka jokiu isipareigojimu neturit?

Diaboliq nežino, kad nuomojantys atsako už išnuomotų ežerų apsaugą. Cha cha

Tu painioji leidimus. Leidimo žvejybai neišnuomotinuose telkiniuose valstybinės rinkliavos kaina yra 11 lt plius kelis litukyus užsimeta platintojai. O tu ten dar paminėjai išnuomotų telkinių leidimų kainas.

kai gaus baudu uz aplinka , uz apsauga -suzinos.
va taip ir gaunas nuomotojai- suknisti. bardakas su tais nomavimais.

Man irgi atrodo, kad padėtį labai pagerintų ir mėgėjišką žūklę labai išvystytų tokie veiksmai:

  1. verslinės žūklės vidaus vandenyse palaipsnis uždraudimas;
  2. griežtesnė kontrolė;
  3. leidimų žvejybai pabranginimas (jei kažkas retai važiuoja, tegu perka leidimą dienai, o ne metams) (jei norisi pagauti žuvies, tai reiktų susitaikyti truputį susimokėti).

tiesa sakant jei bilietas kainuots 50 lt metams tai nx ji tada pirkti…i nusiaubtas valstybines balas
mano manymu reikia:

  1. vidaus vandenyse uzdrausti versline zvejyba
  2. kazkokiais budais priversti visus zvejojancius nupirkti bilietus
  3. zvejo bilietas turi buti privalomas visose balose, o nuomojamose + nuominiko isduotas,
    4.grazinti draudimus dgaudyti tam tikrais įrankiais, o ne konkrecias zuvis, nes lietuviu supratimas iki sito pakeitimo veluoja maziausiai 30 metu.
  4. butina periodiskai zuvinti vandens telkinius, o ne kas kuo ir kaip papuole be jokios logikos ir kontroles
  5. tam tikriems klubams priklausantys zvejai turetu gauti neeatiniu ga inspektoriu igaliojimus. jav teko zvejoti ir keli zvejai parode zvejo bilietus paprase parodyti musu leidimus. aisku lietuvoj jie butu gave i dantis
  6. balas nuomoti turetu teises tik oficialiai registruoti ir realiai egzistuojantys zveju klubai, o ne petras, jonas ar valentas…

truksta man kantrybe deliosi savo mintis, nezinau ar jos tikslios, reikia tvarkyti meskeres ir dumti rytoj i zukle Valio