Dingstantys daiktai

apsvaigusios dvasiosJuokiasi

Aha, apie naminukų paimamus daiktus skaičiau ir kitoje temoje šitam forume. Ir tikiu, kad kartais daiktai dingsta… Man irgi taip buvo, kad ieškojau atvirutės, niekur negalėjau rasti ir nebežinodama ką daryt ėmiau prašyti naminuko, kad atiduotų. Gal tai tik sutapimas, bet iš karto pamačiau tą atvirutę ant stalo, nors mažiausiai 5 kartus jau buvau apžiūrėjus tą vietą… Pavargęs

as cia neseniai freud knyga perskaiciau, tau kaip tikTaip ten ne tik apie "nukishtus daiktus", bet ir kalbos apsirikimus (kai nori sakyti viena, o pasakai kita), "netycia" sudauzomus daiktus, uzmirsimus ir pan…Šypsena man patiko, skaiciau ir juokiausCha cha bo ten daug pvz aprasyta ir taip juokingaLaimingas
tai froidas pasakytu kad tu nerandi, nes rast nenoriLiežuvis taip sakant, jei "nerandi" savo batu, vadinas nenori iseiti… jei nerandi daikto, kuri reik grazint, vadinas nenori jo grazint. arba jei kazkokioj konkrecioj situacijoj nerandi daikto, kuri siaip randi, vadinas toje situacijoje jis tau primintu kazka nemalonaus… ir t.t… daug cia visokiu niuansu ir tik pats zmogus gali suprast kodel kazko nerado atsakydamas nuosirdziai sau i klausima "kodel as nenorejau to rasti?kokia man is to nauda?"
pabandykMirkt sekmesŠypsena ir parasyk kaip sekes, ar pasitvirtino…Nekaltas

Man irgi panashiai buvo - tai mokyklos psichologe patare normaliai
ishsimiegoti - padejo Šypsena

na man irgi pasitaike: buvau sokiuose ir baiges Taurė einu kur jawa pastaciau, nes reikia i parduotuve vaziuot o jos ner , pradejau ieskot ir uz 10min radau tada i parde ir Alus Juokiasi

Ziuriu tau ziauriai nesiseka anelka, bet zinai vargas su tavimi, tas cd kur tau daviau turbut irgi i spintele idejai?

calathea,
Įdomi teorija, bet tada aš tikrai norėjau rasti tą atvirutę ir man jos labai reikėjo…

as pati tos teorijos dar nepatikrinau, proga nepasitaikeŠypsena paskutiniu metu nieko nepradanginuLiežuvis
taigi… negaliu tvirtinti kad ji teisinga…Drovus

kaiminysteje turbut pas tave naminukas gyvena…Laimingas

Jis yra… kazkur tarp musu.

rimtai dingineja daiktai? hm… tada reikes griebtis labai sudetingo ritualo… susitvarkyti kambarius!!! Cha cha

Cha cha is pradziu reik isbandyti visus kitus imanomus budus daiktam susigrazinti sitas, budas tebunie krastutinis Cha cha

xexŠypsena
wisko gali booti…gal chia kokios antgamtines butybes pradangina tawo daiktus…atrodo nerealiiai…bet taip gali bootiMirktpatikek!

Kada jis atsiras pas mane? Kaunas pyyptŠypsena

TURI NAMINUKA.TAI PUIKU,TIK JAM KAZKAS LABAI NEPATINKA,JEI PASTOVIAI KANORS PAIMA.YRA BUDU KAIP SUSIBENDRAUT,ARBA REIK RAST PRIEZASTI. RITA PARASE TAU KAIP SUSIGRAZINT DINGUSI DAIKT- TA BUDA IR AS ZINAU,TAI IS MAGIJOS PAPRASTAS UZKALBEJIMAS.ISVADA TA,KAD TA DAIKTA GRAZINS,BET PROBLEMOS NEISPRENDUS -KITA NUKNIAUKS. GALIU KAIP PAVYZDI DUOT- MOTERIS TUREJO NUOMININKUS,NUO JU ISIKELIMO,JEI DINGDAVO PINIGAI.PADEDI SIMTA ANT STALO,NUEINI I VIRTUVE,GRIZTI-NERA.NUTRAUKUS SUTARTI- PATIKRINO AR TIKRAI NAMINUKAS YRA.PADEJO 100,NUEJO I VIRTUVE ,GRIZUS RADO ANT STALO PASMULKINTA PO 20 VISA100. BEJA,VISUS PINIGUS UZ NUOMA NAMINUKAS PADEJO ANT STALO ATGAl po nuomininku issikraustymo.
NAMINUKAS ILGAINIUI IGAUNA SEIMININKU CHARAKTERIO BRUOZUS.JAM AKIVAIZDZIAI ESANT IR I JI NEKREIPIANT DEMESIO-PASEKME,KAD IR TOKIA KAIP PAS TAVE. PASISTENG,KAD PAS TAVE KAMBARY BUTU SVARA IR TVARKA.VASARIO 10 DIENA YRA SKAITOMA NAMINUKO DIENA(TA DIENA GALIMA IR SUFORMUOT SAVO NUOMASUOSE NAMINUKA,JEI NETURIT,AR NEPASIEMET PERSIKELDAMI I NAUJA BUSKA)SIA DIENA PADEK I LEKSTUTE ANT LENTYNOS SALDUMYNU,VAISIU,SUMUSTINI IR KOMPOTO STIKLINE.PALIEKI TRIM DIENOM.PO TO TA KOMPOTA ISNESI UZ KELIO IR ISPILI.MAISTA,SUMUSTINI SUTRUPINI IR PALEIDI PAVEJUI PAUKSCIAMS.SIA BUDAS TINKA IR NAUJAM NAMINUKUI FORMUOTI,TIK REIK DEZUTE PADET DAR. PASINAUDOJUS RITOS PATARIMU IR SIUO -TURETU PROBLEMOS ISNYKTI. KITAS VARIANTAS JEI YRA REIKALAS SU SENU NAMINUKU,KURIS LIKO IS TO BUTO ISSIKELUSIU SEIMINUINKU,KURIE NEPASIEME KARU DEL NEZINOJIMO.SU SVETIMU NAMINUKU NEGALIMA DRAUGAUT,JIS LAIMES NENES-ATVIRKSCIAI,JI REIKIA ISPRASYT.TAM DARYT NAMO VALYMA.

stai ka daro betvarke kambaryje mokykimes is anelkosJuokiasi

/pazadinama tema/

kiek draugu kleptomaniku turi? Cha cha