Dieta

Reikia ne visokiu dietu laikytis, o sveikai maitintis ir taip daryt ne koki menesi ar du, o visa gyvenima ir dar + sportas. o tada jau no problem Taip

Esu prieš dietas Taip
Pati dietos laikiausi tik vieną kartą, kaip man buvo kokie 9 metai. Po kažkokios ligos pusę metų negalėjau valgyti kai kurio maisto Nekaltas

9 metu apie dietas galvoji?Baisu

Reik ziuret ka valgai + sportuot. Šypsena taciau dabar bandau mest rukyt tai valgyt pradejau daugiau nei normaliai…

man atrodo amzius ziauriai irtakoja .kol buvau jaunesne ,tai nerupejo ,nei svoris ,nei kaloriju skaicius ,o dabar tai viska skaiciuoju ir dar be to ruosiusi i status tai bijosiu ten ka nors suvalgyti ,nes ten riebalinis maistas Liežuvis

Nieko gwro apie Jas nemanau. Nekaltas

Gi sakau, kad po ligos kai ko valgyt negalėjau (pvz visko kas kepta, šokolado, riebaus, aštraus, labai sūraus maisto)

as pilnai uz sveikas dietas, jei jos gerina savijauta ir pan o ne alina Laimingas pvz man visa diena valgant vien vaisius ir darzoves(tam tikrom porcijom) visa diena gera nuotaika, puiki savijauta ir jauciuosi kupina energijos Laimingas

arba pvz viena iskrovosdiena…vien tik vandeneli gert Laimingas kita diena puikiai jauicuosi, kaip plunksnele Tūsas

dieta yra nesamone! nesuprantu tu kurie jos laikosi kad sukustu…visa gyvenima gi nesilaikysi jos…o kai baigsi svoris sugrysh…as tai negaleciau laikytis…nes megstu skaniai pavalgyti…beto kiek pastebejau zmones besilaikantys dietos buna irzlus Šypsena vat

jeigu dieta skirta kazkokioms ligoms gydyti ir ja parinko gydytojas tai nireko pries neturiu, bet pries visokias kitokias dietas as pries, vistiek svoris su kaupu grysta, geriau jau pradeti truputi taisyklingiau valgti ir sportuoti, va tada rezultatas gal ir netoks greitas, bet akivaizdus. Kilogramai gal netirps, bet bet kunas bus lieknesnisTaip