Didziausia lydeka pagauta sia ziema is po ledo!

mačiau apie 9 kg…praeitą savaitgalį…ant 0.12 valo- aviža-dzykas…kažkas nerealaus Baisu

niu cia ne mano laimikis, bet vis tiek salia tecio pastovejau, kai pagavo sia zuvele Mirkt niu lydeka buvo 2,5kg, pagauta Paezeriuose, vasario 5d Šypsena masalas-meksriukas Šypsena tai vat, o siaip vasara oj lydekos kokios pas mus Šypsena buna ir 12-14kg, tik reiktu nuskanuot foto, tai ideciau Laimingas

Tai kad sakyciau jau neleistinu laiku gaudot?

Apakęs tiksliai !!! Apakęs o dar pati pradeda naujas temas apie brakonierius PiktasJuk nuo to viskas ir prasideda - iš pradžių gal padvigubinam vėliavėlių… Nekaltas, vėliau, gal ir draudimo metu pabandom… Nekaltas paskui gal dar ir tinkliuką vieną kitą įmerkiam… Nekaltas Piktas Piktas Piktas Piktas Piktas Piktas

Cia dura baba visus provokuoja -vyt ja xujam is musu skruzdelyno.

Na čia tai jau per žiauriai Taip Gal rimtai mergina domisi žūkle ir nori su žvejais pabendraut Apkabinimas, o Tu tokiom frazėm visus jos norus atmuši Veee

o as visai neisizeidziu Liežuvis tiesiog kas nores tas snekes Šypsena o, kad cia prisiekinet, ar esu zweje, ar ne tai man nera reikalo Šypsena kas nores, tas tikes, nenores, nereiks Šypsena maziausiai as cia kreipiu i nepraustaburnius demesio Mirkt atsirado jau bendraminciu pakankamai Liežuvis o neleistinu laiku, kad zuvavom, tai cia nieko tokio Cha cha pasitaiko gi visko Šypsena tam ir yra taisykles, kad jas lauzytu Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Neteisi esat Blogai

Gin gal ir neteisi esu, bet… Šypsena nepavogiau milijono, nepalikau vaiko siukslyne, nenuzudziau motinos, nenuvriau automobilio, neprekiavau narkotikais Laimingas taip, kad esu labiau pateisinama nei tikri nusikalteliai Mirkt

Ne Matai, esmė tame, kad šiame klube mes visais būdais (ir šiokiais tokiais veiksmais Nekaltas) stengiamės kiek yra įmanoma propaguot tik teisėtą mėgėjišką žūklę TaipJei jau kas šiek tiek ir nusižengė MŽ taisyklėm, tai visiškai nebūtina to skelbti viešai Blogai (jau ne vienas už tai yra gavęs baną)

Dar321 pasistengsiu but geresne ir paklusnesne taisyklems zweje Šypsena tiesiog nzn, kad cia taip svarbu zwejoti butent tokiu tokiu metu… Nežinau nes pas mus nieks nesirenka, kada patogiau zuvims… Nežinau cia kada reikia ar nori, tada ir eina… Nežinau

Taip Geraikaip pirmam kartui patikesim Mirkt

Gin aciukas Šypsena juk as dar jauna, ne tokia suaugusi kaip jus cia visi Šypsena manau, as cia jauniausia mergina tarp jusu visu Laimingas

Deja cia ir yra tas pats.Viskas prasideda nuo sudniekiu.Esme ir yra ta ,ka sake Bulgakovas,nuo ko prasideda razruxa,ogi nuo tokiu smulkmenu,kada viskas pofig.Lietuva ir yra paskutine,nes visi gali ismesti siuksles kur papuola,nupizdint kas papuola,apgauti kas papuola,taigi cia mastai mazi na ir kas,kai zmogus palypeja laipteliu auksciau-jau kitaip gyventi nebegali.Paskui kiti stebisi ,kad zulikai mus valdo,tai patys skatiname zulikus.

Grižtam prie temos Šypsena Vakar dvi ishlupau viena 1.4 kita 2 kg, didžiausios mano dvi lydekos

Apakęs BaisuTai ir vėl vyksta brakonieriavimo propogavimas ??? Piktas

BANA Piktas Piktas Piktas

Tai gal išvis neleiskim išneršt… Kad tokiu laiku gaudom lidekas,ahuieli Piktas Piktas Piktas Piktas

Tai siemet is po ledo stambiausia 3,3kg.-autorius Naslaitis?Ar dar kas? Nekaltas

Vadinasi ne kas tada, jei tik 3.3 Nustebęs